Gönderen Konu: Polo Kolçak  (Okunma sayısı 26168 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo Kolçak
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2009, 14:45:46 »
Ben de aynısından kullanıyorum :) ama henüz vidalamadım bi yere, iki koltuğa klipsledim sadece :)

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 15 Mart 2009, 00:40:50 »
6n sahibi arkadaşlardan konuyu biraz daha açmalarını rica ediyorum. özellikle Abdullah ve Deniz. el freni zorda kalıyormu? koltuklara klipslemek dışında ne yapılabilir?(aracım tek kapı) elfreninin çevresindeki plastik bende kırık alternatif bir metod varsa özel ilginizi rica ediyorum çünkü hakikaten böyle bir kolçağa muhtacım. teşekkürler.

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2009, 09:33:23 »
Valla ben delmeye kıyamadığım için iki koltuğa klipsledim, koltuk ayarlarıyla oynanılmadığı sürece taş gibi duruyo sabit...:) normalde belki el freni sıkıntı olabilirdi ama ben kolçağın ayaklarına ek yaptırdım ve uzatım yaklaşık 6-7 cm kadar. o yüzden el freni konusunda bi sıkıntım yok. koltuk ayarlarıla oynamış kardeşim klipslerin sıkılması gereki yine bu arada :) klips dediğmde plastik klipsler oluyo ya, onlarla iki taraftan birer tane sıktığınızda taş gibi oluyo. delmeye kıyamadım ben, bu şekilde idare ediyorum bi sıkıntım da yok.

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2009, 09:36:53 »
alternatif method olarak biraz zor ama, koltukların ileri geri ray sistemi varya, onu söküp kolçağa ek kıvrık ayak yaptırıp, ayak altında kalacak şekilde sıkarsan süper olur. en güzeli bu olur sanırım ama biraz mesakatli. yapmak isteyen varsa bu şelide de olur.

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2009, 17:46:38 »
Benim kolçakta elfrenini çekerken zorlanma oluyordu bende söküp elfreni'nin tellerini sonuna kadar sıktım şimdi az bişey kaldırdığımda tutuyor yani sadece birkere tık yapıyor.
Kolçağın sabitlendiği parça bendede çatlak bende koltuğun altından bi demir yaptırıp ona monte etmeyi düşünüyorum havalar biraz düzelsin yapıcam resimleri eklerim.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2009, 18:36:25 Gönderen: vw6n »

Çevrimdışı klasik27

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 01 Temmuz 2009, 01:39:26 »
güzel ama pahalı değil mi sizce.ben 98 polo classic e taktırdım çokta güzel oldu hem de 20 tl

Çevrimdışı Pessimist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Temmuz 2009, 12:09:55 »
2000 model comforline var bende
ben yaptırdım iyi oluyor vesselam hiç değilse ıvır zıvır koymak için ek yerleri oluyor
biraz daha rahatlıyorsun
ama dez avantaşları var
montaj yaparken vidayı kolduğun ortasındaki plastik aksamı var oraya takıyor
oda zamanla gevşiyor
sıkılamak ise ep ey zor çünkü koltuk yüzünden ne tornavida giriyor nede elektirkli aletler
ama on numara duruyo
arabayı dolgun gösterio
herseyden önemlisi kolunu koyduğunda sanki bi rahatlama oluyo
o olmassa nereye koyarım acaba elimi :D

Çevrimdışı tayafun

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Temmuz 2009, 11:47:30 »
arkadaşlar 6n kasa için kolçak taktıran yokmu detaylı resimleri görsek bide tam olarak hangisi oluyo...
http://www.hepsiburada.com/special-cift-fonksiyonlu-uzatilabilir-yumusak-ara-kolcak-301126/productDetails.aspx?CategoryId=260649&productId=otm301126

acaba bu uyarmı bizim pololara
YARDIR:)

Çevrimdışı Pessimist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Kasım 2009, 08:49:53 »
arkadaşlar 6n kasa için kolçak taktıran yokmu detaylı resimleri görsek bide tam olarak hangisi oluyo...
http://www.hepsiburada.com/special-cift-fonksiyonlu-uzatilabilir-yumusak-ara-kolcak-301126/productDetails.aspx?CategoryId=260649&productId=otm301126

acaba bu uyarmı bizim pololara

üstünden bayaa geçmiş ama kimse cevap yazmamış yine yazayım dedim

önemli bi cevap değil sadece uyar dicektim

Çevrimdışı eros

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Kasım 2009, 12:53:06 »
ben hepsiburada.com dan aldım
9N kasa için olanından
hiç bir modifikasyon yapmaya gerek kalmadan direk olarak yerine oldu.
çok sağlam bir görüntüsü yok ama işe yarıyor.

Çevrimdışı gokhan78

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 10 Mart 2011, 11:50:02 »
ben hepsiburada.com dan aldım
9N kasa için olanından
hiç bir modifikasyon yapmaya gerek kalmadan direk olarak yerine oldu.
çok sağlam bir görüntüsü yok ama işe yarıyor.

Cenk Bey bende hepsiburada.com'daki kolçakları inceledim ve 9N için uygun olabilecek 2 adet kolçak buldum. Siz hangi modeli aldınız acaba? Resim ekleme şansınız varmı? Ben bulduğum 2 adet kolçağın linkini ekliyorum. Birebir göremediğim için tereddütte kaldım. Sizin aldığınız bunlardan biri ise yardımcı olabilirsiniz sanırım.

Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da

Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da