Gönderen Konu: 6N Sis Farı Hakkında Yardım  (Okunma sayısı 16708 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
Ynt: 6N Sis Farı Hakkında Yardım
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2009, 10:40:58 »
Evet bu ürünü aldım. bakalım nasıl bir görüntü oluşturacak.
Bu arada anahtarını sustalıya monte ettirdinmi. Ben içini açıp baktım. anahtar monte edebilecek bir şekilde ve inmobilezer chipi için yeride hazırda bir usta kafamı karıştırdı. görmez inmobilzerı yolda kalırsın filan diye. Varmı bu konuda yaşadığın bir şey...

Evet anaktarı da monte ettirdim, hiç bir sıkıntım da olmadı allaha şükür... yolda falan kalmadım. ama orjinal anahtarın sutaya takılan tarafı biraz uzun geldiğinden anahtarın metal kısmını yeniden yaptırdım, chipimi de koydular, süper çalışıyor. Şimdilik sustada çok bi gevşeme yok ama zamanla olursa da yedeğini takıcam, anahtarın birini hiç oynama bence. Dursun sağlamda, nolur nolmaz...

Çevrimdışı cengo26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2009, 12:23:26 »
tesekk
en yakın zamanda fotograf eklerim. fakat uzun sure arac değiştirmeyi planlamıyorsanız ve uygun fiyata orjinal bulursanız kesinlikle orjinalden şaşmayın derim. kalitenin bukadar farkedebileceğini bilmiyordum.
tesekkür ederim fotografları bekliyorum.

Çevrimdışı cengo26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2009, 12:24:12 »
shark_vdb siz kütahyanın neresindensiniz.

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Mart 2009, 00:31:04 »
shark_vdb siz kütahyanın neresindensiniz.

Kütahya merkezdeyim ben. sanırım siz de eskişehirdesiniz

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2009, 09:53:55 »
Sis farı takıldı :) Arabanın sis farlı halinin resimlerine aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Bu arada bizim far düğmesinin kısaları yaktıkdan sonra geri çekildiniği biliyormusunuz. Ben yeni öğrendim. :-X
Sis farı buraya bağlanmış. Ön konsolda sis farınında lambası varmış sisleri açınca yanıyor.
Bu arada sustalı uzaktan açma kapamayıda bağlattım. Anahtarınıda orjinal  anahtarı yerinden sökerek ve bir eğe yardımı ile aldığım sustalıyada oturttum. inmobilezer'ıda içine koydum. Gayet şık oldu. Şimdi sustalının arkasındaki cyclone logosunun yerine bir volkswagen logosu yapıcam.
bütün resimler bu aşağıdaki linkde. Resimleri çok iyi çıkmamış ama idare ediyor işte.

http://img8.imageshack.us/gal.php?g=spa0905.jpg

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2009, 14:32:21 »
bidakkaya sen arabanda arka sis farı olduğunu bilmiyormuydun???  ;D
bendede oraya bağlandı. parklarla beraber sisleri açamıyorum düğmenin özelliği gereği...

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Mart 2009, 14:47:18 »
bidakkaya sen arabanda arka sis farı olduğunu bilmiyormuydun???  ;D
bendede oraya bağlandı. parklarla beraber sisleri açamıyorum düğmenin özelliği gereği...
arkada sis olduğunu biliyordum da lambası takılı değildi. ama nereden yakıcağımı bilmiyordum. açıkcası hiç ihtiyaç da duymayınca unuttum gitti. araştırmadım.Taki bu sis lambasını almaya karar verinceye kadar. Ben ayrı düğme takarım diyordum. :saskin:
Evet parklarla beraber sislerin açılmaması kötü >:(

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Mart 2009, 17:52:25 »
Sis farı takıldı :) Arabanın sis farlı halinin resimlerine aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Bu arada bizim far düğmesinin kısaları yaktıkdan sonra geri çekildiniği biliyormusunuz. Ben yeni öğrendim. :-X
Sis farı buraya bağlanmış. Ön konsolda sis farınında lambası varmış sisleri açınca yanıyor.
Bu arada sustalı uzaktan açma kapamayıda bağlattım. Anahtarınıda orjinal  anahtarı yerinden sökerek ve bir eğe yardımı ile aldığım sustalıyada oturttum. inmobilezer'ıda içine koydum. Gayet şık oldu. Şimdi sustalının arkasındaki cyclone logosunun yerine bir volkswagen logosu yapıcam.
bütün resimler bu aşağıdaki linkde. Resimleri çok iyi çıkmamış ama idare ediyor işte.

Sis farları kapalıyken başka bir fotoğraf alabilirmiyiz ?

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Mart 2009, 18:16:59 »
Sis farları kapalıyken başka bir fotoğraf alabilirmiyiz ?
Pazartesi günü koymaya çalışacağım.
Bu arada arabanın resimi kullanıcı bilgilerinde gözüken resim mi? Eğer öyle ise bu sis farları sanki senin arabya uymaz gibi gözüküyor resime göre.
Alttaki bunun takıldığı panjur sende tek ve büyük gözüküyor. Yanlışmı görüyorum. Değişik geldi.

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #23 : 06 Mart 2009, 19:23:40 »
Galiba sis kapaklarının arasındaki parca siyaha boyanmıs :D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı cengo26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Mart 2009, 00:27:59 »
Kütahya merkezdeyim ben. sanırım siz de eskişehirdesiniz
evet eskişehirliyim ama kütahyaya cok gidip geldim.eskişehir kütahya arası mobilya nakliyesi yaptık.kütahyayı cok iyi bilirim o yüzden

Çevrimdışı cengo26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Mart 2009, 00:31:10 »

fotoğraflar için teşekkürler.Bide gündüz fotosunu görsek hiç fena olmaz  :)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Mart 2009, 22:25:39 »
Pazartesi günü koymaya çalışacağım.
Bu arada arabanın resimi kullanıcı bilgilerinde gözüken resim mi? Eğer öyle ise bu sis farları sanki senin arabya uymaz gibi gözüküyor resime göre.
Alttaki bunun takıldığı panjur sende tek ve büyük gözüküyor. Yanlışmı görüyorum. Değişik geldi.
Evet panjurlarının arası siyah :)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 09 Mart 2009, 10:09:38 »
fotoğraflar için teşekkürler.Bide gündüz fotosunu görsek hiç fena olmaz  :)
Gündüz çekilmiş resimler bir önceki linkde de vardı ama yanık vaziyette vardı. Sönük vaziyette çektim ama hiç güzel omadı. resim çekimi ile ilgili sürekli bir problemim var.. :p
 Arabanın kirliliğinden hiç güzel çıkmamış.

« Son Düzenleme: 09 Mart 2009, 12:01:14 Gönderen: eroldemir73 »