Gönderen Konu: şimdi bu ne biçim soru demeyin, merak ve istek, lütfen!  (Okunma sayısı 7495 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: şimdi bu ne biçim soru demeyin, merak ve istek, lütfen!
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2009, 17:23:06 »
0-100 9 saniye ya da biraz daha az olsa gerek, tam hesaplayabilidim diyemem. ankarayı bilernler için söyleyim, subayevleri ışıklardan doksan derece dönülür, ticaret meslek lisesinin önünden, samsun yolunun altındaki geçitten 130-140la çıkılır. ssk dışkapı ışıklara varış yaklaşık 15-20 saniye sürer.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2009, 18:19:29 »
lada vega 1.6 16 v sport kullandım fena kaçıyor iyi makina dır haberin olsun
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Mart 2009, 20:59:07 »
Abi benim fikrimi sorarsan tabiki kapış derim ama arabayı çok yüksek devirde tutms yoksa hızlandıkça daha çok vites istiyor bu yüzden normalden biraz fazla tut tabi hiç ömrümde GTI kullanmadım benimki 1.8 Mk2 motoru var ve üzerindede moskhovich karbıratörü var benimki yüksek devirde gidince dahada  vites istiyo söyle bi 6 yada 7 vites olsa gider sanırım  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Mart 2009, 21:28:04 »
lada  yı yabana  atma  izmir caddesinden carrefoura  akşam 22:00  de 12  13  dk  gittik  arkadaş  kullanıyordu  kedi  mübarek 4  viteste  ara  debriyaj  atıyor  arabanın sanki  önü  kopacak  gibi  oluyor
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Mart 2009, 22:29:44 »
hehe, istanbul yoluna kadar olan bir yer var, tren garının ordaki yolun sonundaki ışıklardan, yenimahalle kavşağına kadar, yaklaşık 300 küsür metre gece 11 filandı, kırmızı ışıktan kalkış yaptık verdim ağzının payını, tabii, usta değişiklği ve şanzuman probleminin aşılmış olmasının büyük payı var, vites aralıklarım acayip farketti. lpgde olmama rağmen....

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Mart 2009, 23:23:56 »
hehe, istanbul yoluna kadar olan bir yer var, tren garının ordaki yolun sonundaki ışıklardan, yenimahalle kavşağına kadar, yaklaşık 300 küsür metre gece 11 filandı, kırmızı ışıktan kalkış yaptık verdim ağzının payını, tabii, usta değişiklği ve şanzuman probleminin aşılmış olmasının büyük payı var, vites aralıklarım acayip farketti. lpgde olmama rağmen....
Çağlar abi yani ladayı tokatladın peki jantı alıcakmı ? ? ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #20 : 30 Mart 2009, 15:50:53 »

Lada nın teknik verilerini verirmisin... Ve oda LPG miydi...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #22 : 30 Mart 2009, 17:08:23 »
Çok açıklayıcı oldu çağlar :) ...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Mart 2009, 17:14:14 »
erşan abi sadece 1.6 16 valf olduğunu biliyorum, bir de lpg yok, onun dışında pek de bilgim yok ama kalkışta filan çok ağır kalıyor araba, bir de benim bu şanzuman problemini nihayete kavuşturmam arabayı oldukça değiştirdi. vites aralıklarım, hızlanmam çok fark etti. arabayı aldığım günden beri ilk kez rahatladı içim. eksoz ve şanzuman, debriyaj, baskı bakımı arabayı müthiş rahatlattı.