Gönderen Konu: 1.5 AYLIK SAFKAN KING DOBERMAN YAVRULARI  (Okunma sayısı 9065 defa)

Çevrimdışı aus

• Profili Görüntüle
1.5 AYLIK SAFKAN KING DOBERMAN YAVRULARI
« : 24 Şubat 2009, 15:19:40 »
ANNE ALTINDAN SATILIK 1.5 AYLIK KING DOBERMANN KIZANCIKLARI. :D(50 günlük oldular) :D

ANNE ve BABA IKISIDE KENDI KOPEGIMDIR.

IKISIDE ve YAVRULAR TAMAMEN SAFKANDIR, IRK STANDARTLARINDADIR.
!ANNE ve BABANIN KIMLIKLERI OLUP AŞILARI TAMDIR.!

! ...VIDEOYA BAKMADAN GECMEYIN... !

NOT:ELINIZI CABUK TUTUN BUKADAR GUZEL YAVRULAR BULAMAZSINIZ. :tamamdir

Telefonla irtibat icin: 0532 234 20 25 Ömer Akgün

VWTR UYELERINE OZEL FIYAT : 350 TL :sevgi:

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1.5 AYLIK SAFKAN KING DOBERMAN YAVRULARI
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2009, 21:23:38 »
hacıııı :D taksitle verirsen edinmek isterim bi tane :) çok tatlılar yaa. taksit konusunda ciddiyim, malum ücretli öğretmenim, o kadar parayı trink die sayamam :(

köpeen de taksitlisi olur mu yahu :p desene

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2009, 22:51:30 »
çok istiyorum aslında böle bir dost fakat işimden dolayı ilgilenecek zamanım yok malesef :-[

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2009, 02:38:06 »
gerçektende büyük sorumluluk köpek almak. umarım hepsi sonuna kadar tek sahiple büyürler.

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2009, 08:48:04 »
buda bnm sadık dostum

Çevrimdışı aus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2009, 12:56:21 »
Arkadaslar cok tesekkur ederim yorumlarınız icin ama ap ayrı bir olay bu dunyadakı en sagdık dost ! alıştıgınız zaman olmadan yapamazsınız saten ;)

Cok cok buyuk bır sorumluluk degıl aslında bende su an 7 yavru 1 anne 1 baba dobermann var gecen haftaya kadar 9 yavru 1 anne american staffordshire daha vardi yani 19 adet  ;D gerci okadarı fazla olunca staff ları baska yere goturdum arkadasım ılgılenıyor.ama sorumluluk dedıgınız kısmın en buyuk parcası yer olayı yerınız cok musaıt degıl ise sıkıntı yasıyabılırsınız.

benim yerim musait ve kopeklerim full egitimli oldugundan (yavrular haric ;D) bakimi sorumlugu varlıgı belli degil kendi basina aklı yerinde bir birey onlar.girer cikar gider tuvaletini yapar gezer (bahcede) geri gelir karnı acıktıgında yerine gider yemegini yer ve en onemlisi hic tasma kullanmıyorum benim tasmam sozlerim. uzaktan kumandalı gıbı ne dersem harfiyen uyguladıgından gezdirmem bile problem olmuyor.

Lostys Taksit ile almak vermek sorun degil olur yani.ama şöyle olur kredi kartina kac taksit istersen olur 12 aya kadar  ;)
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2009, 12:58:24 Gönderen: aus »