Gönderen Konu: iş aranıyor  (Okunma sayısı 5542 defa)

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
iş aranıyor
« : 09 Şubat 2009, 17:05:02 »
iş arıyorum öğrenciyim ama full time calısabilirim
iyi ingilizce idare eder almanca biraz  italyanca, pc den anlarım, doğal olrak ehliyet mevcut

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
Ynt: iş aranıyor
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2009, 17:06:59 »
can yok mu rembetikoda benzer yerlerde tam senlik iş genç işi anlarsın ya...:):)
Mk3 gti

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2009, 17:08:49 »
keske olsa da hemen kapılıyo oralar boş bırakmıyolar ki  :-[

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2009, 17:15:48 »
aslında vasıfların çok iyi bulursun inşallah benimde aklımda olsun du bakalım acele etme...
Mk3 gti

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2009, 17:19:36 »
aslında vasıfların çok iyi bulursun inşallah benimde aklımda olsun du bakalım acele etme...
:) acele etmiyorum zaten cafelerde garsonluk falan var da onuda ben yapamam bi sürü kıl insan var memlekette

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2009, 00:44:37 »
 :)

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2009, 10:50:32 »
lokanta, otel, tabildotçu tostçu ve bunun gibi domates salçası tüketen yerlere salça verebilirsen sana yardımcı olabilirim..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2009, 14:24:27 »
lokanta, otel, tabildotçu tostçu ve bunun gibi domates salçası tüketen yerlere salça verebilirsen sana yardımcı olabilirim..
pazarlama olarak mı teslimat olarak mı?

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2009, 16:20:52 »
arkadaşım ben ticaretle uuraşıyorum, balıkesirde ikamet ediyorum.. elimde uygun fiyatlı  ve kaliteli (28-30 brix) salça var.. üzerine koy karını sat hani.. türkiyenin neresi olursa olsun nakliyesi problem değil.. e tabi tek problem birbirimizi tanıyana kadar vade veya çek şansımız olmaz..

ayrıca malda herhangi bi problem (patlak, kötü, beğenilmeme) gibi bişe olursa malımında arkasındayım..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Şubat 2009, 18:18:12 »
arkadaşlar malum öğretmenlerin bu aralar tayin olayı var, benim okul da açılmış tercihlerde, e malum kadrolu gelirse ben şut olcam okuldan, ben de iş arama olayına girdim. upper intermediate ingilizcem var, ehliyet b sınıfı, ama ağır araç kullanma konusunda tecrübeliyim, profesyonel pc bakım onarım, 10 senedir sektördeyim, profesyonel web tasarım ve php/mysql. valla şartlar gereği ne olsa yaparım, balıkesir bandırma çevresi tercihimdir, istanbul ankara bursa izmir, neresi olursa olur :) malum kriz var ama, kısmet, belki bizede bişeyler vurur.

Çevrimdışı tufan1975

• Beklenen yarınlar kaybolmuş dünden.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2009, 13:00:51 »
İlker ne haber ya golf bulamadın galiba hala. Krizde vurdu seni anlaşılan. Valla benide vur du 15 gün çalışıp 15 gün yatıyorum. Bak sende autocad var mı. Edremit veya akçayda ikamet etmeyi düşünürsen benim iş yerinde bi arkadaş 2 ay sonra falan ayrılmayı düşünüyor. Yerine seni tavsiye edebilirim ama autocad bilmen lazım...
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2009, 00:47:01 »
arkadaşlar malum öğretmenlerin bu aralar tayin olayı var, benim okul da açılmış tercihlerde, e malum kadrolu gelirse ben şut olcam okuldan, ben de iş arama olayına girdim. upper intermediate ingilizcem var, ehliyet b sınıfı, ama ağır araç kullanma konusunda tecrübeliyim, profesyonel pc bakım onarım, 10 senedir sektördeyim, profesyonel web tasarım ve php/mysql. valla şartlar gereği ne olsa yaparım, balıkesir bandırma çevresi tercihimdir, istanbul ankara bursa izmir, neresi olursa olur :) malum kriz var ama, kısmet, belki bizede bişeyler vurur.

HALA ARIYORUM ARKADAŞLAR Bİ EL ATABİLEN OLURSA SEVİNİRİM...

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2009, 12:53:01 »
kriz vurmus herkesi yaaa :(

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Nisan 2009, 14:55:46 »
herkes işsiz ben de işsizim  :'(
hacettepe fransızca mutercim tercumanlık bolumu bitirdim, askerlik bitti ama iş yok
dış ticaret uzmanı sertifikam var, orta duzeyde ing ve italyanca var
ana dil seviyesinde fransızca ama memlekette iş yok...
dış ticaret, ihracat gibi sektörlerde iş arıyorum ama ihracat her geçen
gün eriyor, malum kriz cok fena vurdu herkesi...
bu yaz eski işime dönücem rehberlik yapıcam