Gönderen Konu: golf mk2 yenı aldım ve yardım neler yaparız  (Okunma sayısı 10169 defa)

Çevrimdışı python77

• Profili Görüntüle
golf mk2 yenı aldım ve yardım neler yaparız
« : 30 Ocak 2009, 01:15:45 »
hepınıze merhabalar  arkadaslar
yardımcı olacak lar ıcın sımdıden tesekurler
arkadaslar benım sorunum helezyonlar ve amortısorler cok ses yapıyo kut kut vuruyo orjınal veya spor helozyon tavsıyenız amotısor sorunu ıcın cozumler
egzosda uc kere son susturucu degıstırdım ve bırturlu ses alamıyorum yardım ayrıca
aracıma resımdekı 15 195\50 jant ve lastıklerı aldım begenmedım jantları sımdı degısdırcem takas etmek ısteyen olur ıse gorusebılırız ben ofsetlı jant arıyorum 6 veya 8 ofset olmak kaydı ıle
sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur edıyorum

g/1/w1200.png[/IMG][/URL]

« Son Düzenleme: 30 Ocak 2009, 02:06:55 Gönderen: python77 »
golf bır yasam bıcımıdır

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
Ynt: golf mk2 yenı aldım ve yardım neler yaparız
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2009, 08:59:51 »
hayırlı olsun güle güle kullan.

Çevrimdışı tufan1975

• Beklenen yarınlar kaybolmuş dünden.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2009, 11:24:49 »
Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun aracın allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan.. Bende Adanalıyım hemşehri sayılırız. Senin araç kaç model kaç paraya aldın. Bende yeni aldım sayılır 3,5 ay falan oluyor. 1984 model 1,6 lpg var.Ben 6000 bin ytl aldım. Amorsitörlerdeki sorun bendede var çok ses yapıyor dediğin gibi. Yalnız senin araca önce balon tampon takman lazın. Böyle güzel durmuyor...
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2009, 11:57:51 »
Araç çok diri ve temiz görünüyor çok hoşuma gitti :tamamdir
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2009, 11:58:16 »
Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun aracın allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan.. Bende Adanalıyım hemşehri sayılırız. Senin araç kaç model kaç paraya aldın. Bende yeni aldım sayılır 3,5 ay falan oluyor. 1984 model 1,6 lpg var.Ben 6000 bin ytl aldım. Amorsitörlerdeki sorun bendede var çok ses yapıyor dediğin gibi. Yalnız senin araca önce balon tampon takman lazın. Böyle güzel durmuyor...

Zaten üzerindeki balon tampon değilmi ?
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı tufan1975

• Beklenen yarınlar kaybolmuş dünden.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2009, 14:01:14 »
Doğru ya altı beyaz olunca farkedememişim. Balon tampon... model kaç kaça aldın
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı python77

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2009, 14:28:19 »
sagolun arkadaslar arac 1.6 td 91 model tamponlar balon zaten 10500tl maal oldu jant ve lastık konusunda yardım beklıyorum bırde egzos tabı ovmek gıbı olmasın aracın kasasına daha cekık degmemıs boya orjınal ama ustunde serpme boya var resımdekı lastıkler ve jantları degıstırmek ıstıyorum 15 ınc lıklerı yenı aldım kullandım ama hoş durmadı aracımda ne tarz onerırsınız
golf bır yasam bıcımıdır

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2009, 18:50:05 »
ilk once aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dilegiyle... ve cok diri duruyor.. amortisorlerini bir daha başına dert acmayacak sekılde yaptırmak ıstıyorsan 400 ytl gibi bi fiyat tutcagını zannedıyorum (işcililk dahıl)bende de jetta 2 var assagı yukarı parcalrının fiyatları aynı ...
,...,,,

Çevrimdışı python77

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Şubat 2009, 00:02:44 »
saol mete yayların sıparısını verdım spor vogtland yay alıyorum 35mm amortisorlerı orjınal takıcam 75 tl tane fıyatı sordum fakat orjınalmı bılmıyorum sımdı elımızde yok getırtelım dedıler gelsın gorum ole alırım dedım ben bu araca yansanayı kullanmayı dusunmuyorum ıkı gun omru oluyo takıcam
golf bır yasam bıcımıdır

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Şubat 2009, 21:53:52 »
bencede yan sanayii kullanma aracın omurunden omur alır gercektende...
ben monroe amörtisör sordum komple ıscılık dahıl 380YTL denıldı... 3 yıl grantili
,...,,,

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2009, 23:15:42 »
  Arkadaşım hayırlı olsun aracın.Güle güle kullan.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2009, 12:17:09 »
güle  güle  kullan Allah  kaza  bela vermesin. amin.
bende  de  var  aynısı  başka  araban olsun  istemeyeceksin  ankara  dan mı aldın araba  kayseridemiydi
çok  diri  görünüyor  hemen  bir  far kaşı  yaptır 70.00 tl mal  oluyor   bakış  hemn değişiyor  daha  agresif  bakıyor aşagı  dogru  duran  fotdaki  jantları mı  begenmedin  yoksa  diğerini  mi 5  kollu  al  jantı  biraz  indir bi  filmcamlara  tamam.alarm  ve  otomatik  kilit  yok sanırım  yaptırma sakın orjinal kalsın 
bu arabanın egsoz  sesinden  çok motor  sesini  o  gaz  yiyişini  dinlemek  çok  daha  mantıklı  aynı  şeyi bende  istedim ama  olmuyor komple bir  değişim gerekiyor  egsozda..

az  yakar  çok  kaçar  yüklenmeden  kullanırsan 150 ykr  geçmez  sehir  içinde 

kaç  km de  ayrıca  daha  detaylı  foto  bekliyoruz

tekrar  hayırlı ugurlu  olsun
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı python77

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2009, 12:42:35 »
saol otomatık kapıla ve alarm mevcut camlar orjınalden renklı arac ankaradan aldım jantları degıstırcem far kası kayserıde bulmak cok zor yardımcı olucak arkadaslardan yardım beklıyorum saygılar
golf bır yasam bıcımıdır

Çevrimdışı ali83

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2009, 20:43:56 »
selam öncelikle herkese benimde amörtisörlerden ses geliyo helezonlar degişcek ben ö amürtisörleri degiştirdim mondro amörtisörler bizim araçların orjinal amörtisör markası boge bogeyi bulamadıgım için mondro aldım bence amörtisör olarak boge tavsiye ederim ve janta gelince orjinal amörtisörler 13 v3 14 jant kabul ediyo ben şu an 14 jant kullanıyom 156/60/ 14 normal jantlar tabi eger 15lik kullancam dersen helezon ve amörtisörlerin yüksek olması gerek çamurluga deymemesi için bu arada bunların orginal amörtisörlerinin boge oldugu ne alaka nerden biliyosun derseniz biz bu resimimdeki arabayı 86 dan beri kullanıyoruz ilk amörtisörü bogeydi ve hep öle oldu :)