Gönderen Konu: bora almayı düşünüyorum  (Okunma sayısı 29518 defa)

Çevrimdışı yasarcan

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: bora almayı düşünüyorum
« Yanıtla #28 : 30 Nisan 2009, 18:48:45 »
pardon ben yanlış yazdım otomatik vites olmasını istemiyorum yazacaktım, çok yakıyomuş ondan dolayı otomatik vites iyi değildir diye biliyorum

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 30 Nisan 2009, 22:09:41 »
  ;D kardeşimin aracı manuel otomatik muhabbeti nerden çıktı
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı yasarcan

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 02 Mayıs 2009, 12:01:34 »
http://www.sahibinden.com/2004_model_bora_garaj_arabasi_bakmadan_gecmeyin-44WQQaXQQ13764591WQQpXQQdisplayitem
Seri   Bora
Model   1.6
Yıl   2004
Km   37000

22 500 TL

birde bu araç
http://www.sahibinden.com/emsalsiz_cok_temizWQQaXQQ13471919WQQpXQQdisplayitem
Model   Pasific
Yıl   2005
Km   48000
25 000 TL

arkadaşar bu araçlar hakkında yorum yapar mısınız?

ben biraz km konusuna takmış durumdayım 50 000 den fazla oldumu o araç benim gözümde kötü araç oluyo ileride satamam diye düşünüyorum bu nedenle düşük km bakıyorum
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2009, 12:03:54 Gönderen: yasarcan »

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Mayıs 2009, 21:47:00 »
SLM Yaşarcan arabaları inceledim biraaz pahalı şu anda fiyatlar biraz daha aşağıda yani 3-3,5 hatta 4 bin gibi ama arabanı almadan önce mutlaka servise götür ve bilgisysar kontrolu ve kaporta kontrolu yaptır arkadaşım. BİRDE bora alanların pişman olduğunu yeni duydum  o arkadaşın arabası çok dökülmş anlaşılan birazda bu iş şans işi benim bu ikinci boram kazadan önce manuel şimdi ise otomatik aldım memnun kalmasam alırmıydım asla...HER arabanın döküntüsüne rastlarsan üzülürsün değilmi??? AYRICA 8-10 hp'lik güçlendirme yapıyorlar orjinal motoru değiştirmeden süper oluyor diyenlerin sayısı hiçte az değil  bana yetiyor ben düşünmüyorum ama istersen yaptırabilirsin özellikle sehir içinde kalkışlarda çok faydası oluyor diyorlar çok da pahalı değilmiş 300-400 tl arası imiş saygılar...                                                                                                                                                                    NOT:KM KONUSUNDA YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUN SAKIN KM YE TAKILMA DÜŞÜK DE YAPTIRABİLİRLER FAZLADAN DA BİR ŞEY OLMAZ KORKMA O KADAR...
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2009, 21:49:04 Gönderen: vwbora-01 »

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 08 Mayıs 2009, 13:24:23 »
Bence ilk ilandaki arbada eğer bi pürüz yoksa ( kaza,kilometre,değişen vs.) uygundur.
ikinci ilan ise ben biraz şüphelendim.Çünkü; mademli 48.000 km' de neden tüp takıldı? Ve de fiyatı uçuk gibi geldi...Ama siz siz olun almadan önce muhakkak yetkili servise yada arçtan anlayan birilerine gösterin.

İyi günler...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Mayıs 2009, 22:01:10 »
araç km si oynanmamış olsun bakımlı olsun araç diri olsun gerekirse 1000 TL fazla ver.Sonra kafan ağrımaktansa fazla vermeyi tercih ederim.

Çevrimdışı erdalerdogan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 25 Ağustos 2010, 19:13:03 »
bora güzel bi araba ama sıfır alırsan yada bakımları yapılmış temiz bir araba ise birde arabada tüp kesinlikle olmayacak helede lpg yi yanlış monte etmişlerse durum vahim. benim gibi sanayiden başını alamazsın. ben çok araştırdım boramı corollamı cogunluk corolla diyor motor ve elektronik aksamı boraya göre daha az sorun çıkartıyor ve yakıtıda boradan daha az ama bora daha konforlu ve rahat tercih senin iyi düşün beni soracak olursan keşke bora değilde toyota corolla sol alsaydım ha unutmadan şunuda söyleyeyim benim bora siyah renkli 2004 model ve arabanın tavanında 2cm çapında biryerin boyası atmış. çok inceledik darbe falanda almamış hayret boranın boyası bukadarmı dandikmiş. saygılar

Çevrimdışı bilalaydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 25 Ağustos 2010, 21:05:24 »
bence siz sanssızsınız.bora corolladan katkat iyi bir araba bence.konfor motor ve goruntu olarak.ben araba almadan 1 yıl arastırdım.acele etmedim ve suan tam 1 yıldır suruyorum Allaha sukur bi gun bile demedimki keske baska araba alsaydım.aksine her gun iyikide bunu almısım diyorum.yeni alacak olanlarada kesinlikle volkswagen alın diyebilirim tabi alıcagınız arabayı iyi bir ustaya gosterin ve lpg siz olmasına dikkat edin(taktıracaksanda sen taktır yakılmıs alma).
Sayfa düzenini bozan imza.

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 25 Ağustos 2010, 22:32:10 »
Bora mı alalı 1 yıl oldu.Aldıktan sonra ara sıra ikinci el araç fiyatlara bakarım.Bora nın sınıfındaki diğer araçlarda fiyatlarda hep düşüş söz konusu.Ama bora lara bakın 3 ay önce fiyatlar aynı 5 ay sonra yine aynı.Bunun sebebi fabrika, bora model araçlardan sınırlı sayıda üretti.Ama yeni çıkan honda civic lere bakın sanki belediye dağıtmış gibi herkesin altında.Bora lar pek fazla yok. Bunun sebebi bu. sweety86 isimli arkadaşımızın saydığı maddeleri görünce şaşırdım.Hiç bora kullanmamış biri olsaydım yazdığı maddelerden dolayı her ne olursa olsun arabaya ön yargılı bakardım.
'Altı çok alçak' demiş. Denizli yolları o kadar mı kötü?
'Rampalarda arabada yük olmasa bile bayılıp kalıyor.Önceki arabam 1.5 motordu yokuşlarda hiç yığılmazdı' demiş.Burada iş şöförlüğe bakar.Birde önceki arabam 1.5 motor demişsiniz.Önceki arabanızın markası ve modeli neydi?
Birde şöyle bir madde yazmışsınız : 'Direksiyonu avuç içiyle çevirmek için sert' Direksiyonunuzun hidrolik özelliğinde bir problem olmasın?

BENCE SINIFININ BİRİNCİSİ BİR ARAÇ VOLKSWAGEN BORA  :saygılar ;D
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 26 Ağustos 2010, 11:48:54 »
boralar sınırlı sayıda mı üretildi ?
direksiyonu elektro servo olmadığı için diğer araçlara göre sert.
altı alçak falan değil, sürtmesinin başka nedenleri olabilir
evet devirli kullanınca çok yakıyor, ama ekonomik kullanmak sürücünün elinde

sonuç : kendi sınıfında alınabilecek en güzel araçlardan biri (temizi hırpalanmamışı olmak kaydıyla)  :)

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 26 Ağustos 2010, 12:32:06 »
boranın altı alçak diyenlere şaşırıyorum.ben arabayı yeremi bassam diyorum millet yükseltme derdinde :D boranın altı alçak değil arkadaşlar  boranın ön tampon alçak.ve ağır bir araba olduğu için süspansiyonlarıda yumuşak olduğu için.tümseğe girerken hızlı girerseniz araba fazla esner ver cart diye bi ses gelir onun için yavaş girince hiç bi problem yok.

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 26 Ağustos 2010, 20:28:59 »
Benim bildiğim bora lar diğer rakiplerine göre daha az sayıda üretildi.
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #40 : 28 Ağustos 2010, 00:18:47 »
SLM Yaşarcan arabaları inceledim biraaz pahalı şu anda fiyatlar biraz daha aşağıda yani 3-3,5 hatta 4 bin gibi ama arabanı almadan önce mutlaka servise götür ve bilgisysar kontrolu ve kaporta kontrolu yaptır arkadaşım. BİRDE bora alanların pişman olduğunu yeni duydum  o arkadaşın arabası çok dökülmş anlaşılan birazda bu iş şans işi benim bu ikinci boram kazadan önce manuel şimdi ise otomatik aldım memnun kalmasam alırmıydım asla...HER arabanın döküntüsüne rastlarsan üzülürsün değilmi??? AYRICA 8-10 hp'lik güçlendirme yapıyorlar orjinal motoru değiştirmeden süper oluyor diyenlerin sayısı hiçte az değil  bana yetiyor ben düşünmüyorum ama istersen yaptırabilirsin özellikle sehir içinde kalkışlarda çok faydası oluyor diyorlar çok da pahalı değilmiş 300-400 tl arası imiş saygılar...                                                                                                                                                                    NOT:KM KONUSUNDA YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUN SAKIN KM YE TAKILMA DÜŞÜK DE YAPTIRABİLİRLER FAZLADAN DA BİR ŞEY OLMAZ KORKMA O KADAR...

BU GÜÇLENDİRME HAKKINDA BİRAZ BİLGİLENDİRME YAPABİLİR MİSİN
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #41 : 28 Ağustos 2010, 00:24:05 »
AL BORANI ÖTTÜR BORUNU KARDEŞ

TAŞ GİBİ ARABA

TRAFİĞE ÇIKMAK DEMEK TİR RİSK ALACAKSAN BORA GİBİ SAĞLAM BİR ARABA İLE AL

FRENLERE BASTIN MI LAK DİYE DURUR İKİLEETMEZ VİRAJDA KIÇI BAŞI OYNAMAZ