Gönderen Konu: Döşemelerden gelen sesler...  (Okunma sayısı 15139 defa)

Çevrimdışı mertkoray

• Profili Görüntüle
Ynt: Döşemelerden gelen sesler...
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2008, 13:59:15 »
hafifte camı aralıyınca sesten eser kalmıyor  :tamamdir ;D

Çevrimdışı 34_hft_96

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2008, 11:01:27 »
Evet arkadaşlar aynı sorun benim araçtada var biri bindiğinde sanki arabam şahin fln gibi hissediyorum kendimi çok can sıkıyor ama bu hafta sonu alıcam siyah silikonu kapı panzotlarını sökücem oralara silikon emniyet kemerinin oralara da bi çözüm yolu bulmaya çalışıyom allahtan tesisat varda müzikten fazla gelmio ses

Çevrimdışı mertkoray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Aralık 2008, 11:03:27 »
sonuçtan memnun kalırsan bende denerim yetti artık tıkırtı sesi :D

Çevrimdışı 34_hft_96

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Aralık 2008, 11:21:37 »
sonuçtan memnun kalırsan bende denerim yetti artık tıkırtı sesi :D

Araştırdım kapı panzotları için siyah silikon önerdiler cumartesi günü denicem sonucu sizlerle paylaşırım

Çevrimdışı outro

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Aralık 2008, 11:54:31 »
ben sağ tarafı düzenli olarak haftada 1 sööküyorum hiç bana göre değil bu siyah silikon işi en sonunda sökücem panzolotları öyle gezicem :D  ;D
PoLo BiR Ya$aM TarzıdıR.!

Çevrimdışı mertkoray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Aralık 2008, 11:56:52 »
ben sağ tarafı düzenli olarak haftada 1 sööküyorum hiç bana göre değil bu siyah silikon işi en sonunda sökücem panzolotları öyle gezicem :D  ;D
;D :D

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 03 Aralık 2008, 17:05:20 »
arkadaşlar ya hazır konu açılmışken sorim. kapı döşemesini söksem geri takması kolaymı? cam şeyleri falan düşmesin? birbirine bağlılarmı yoksa sadece plastikmi geliyor sökünce?

Çevrimdışı erduyar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Aralık 2008, 13:00:53 »
arkadaşlar çözümleriniz süper yaaa

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Aralık 2008, 14:55:33 »
Bu arabanın içindeki plastik aksamdan gelen seslerin hepsi dışarda havanın soğuk olmasıyla alakalı, sabah arabaya ilk bindiğinizde tüm gecenin soğuğunu yediğinden dediğiniz bölgelerden ses geliyo, ancak arabanın içi ısındığında bu sesler kesiliyo...

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Aralık 2008, 22:17:55 »
aslında kapılar için plastik döşemeyi kapıya tutturan eskimiş sekmanları değiştirip,döşemenin kapıya olan temasını daha sağlam yapabilirsen hani sesi biraz azaltabilirsin diye düşünüyorum.
benim araçta aynı sorun var en kısa zamanda aksaraya gidip araştırcam bu kapı olayını

Çevrimdışı mertkoray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 29 Aralık 2008, 16:57:08 »
valla araba ısınsada o sesler yıne geliyor plastik aksamı gerçekten çok kötü torpida kapılar her taraf plastik bide sert plastik gıcır gıcır ses yapıyor arkadaşımda 97 model polo clasic var araba döşemeler hep deri ön konsol torpida deri arabada gıdım ses yok eski pololor daha kaliteli malzemelerden yapılmış bence

Çevrimdışı outro

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 29 Aralık 2008, 21:02:57 »
havalar soudu sesler acayip arttı çıldırmak üzereym.. zaten amortisörlerim patlak gezmek istemiorm resmen sol bacağımla bnm tarafın panzotunu tutuyorum ses gelmesn die :D    çözüm istiyoruz artık çözümmmmm  ;D
PoLo BiR Ya$aM TarzıdıR.!

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 29 Aralık 2008, 23:51:16 »
arkafdaslar benim polo 2007 ben bi şekilde torpitodan gelen sesleri kestirdim serviste eger işinine yararsa
hafta sonu fotoları ceker koyarım

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Ocak 2009, 16:02:22 »
valla araba ısınsada o sesler yıne geliyor plastik aksamı gerçekten çok kötü torpida kapılar her taraf plastik bide sert plastik gıcır gıcır ses yapıyor arkadaşımda 97 model polo clasic var araba döşemeler hep deri ön konsol torpida deri arabada gıdım ses yok eski pololor daha kaliteli malzemelerden yapılmış bence

Katılıyorum benim aracın ön konsol aksamı yenilere göre daha etli ,yumuşak ve esnemeye musait.Yeniler takır takır kuru sanki
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır