Gönderen Konu: Passat B5,5 orjinal cd çalar aranıyor  (Okunma sayısı 10687 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: Passat B5,5 orjinal cd çalar aranıyor
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2008, 15:06:59 »
Halil aradığın cd çalar comfortline passata olmaz bence.
comfortline da climatronik üst kısımda, teyp onun hemen altında ve en altta boş bir göz var.
ve bu boş göz teyp ve climatronik e göre daha geniş. bunu takınca kenarlarda boşluk olacak ve görüntü olarak hoş durmaz. ama boşlukları kapatacak bir parça orjinalinde varmı bilmiyorum.
Highline da dikkat edersen climatronic altta ve üstteki cd çalarla aynı genişlikteler.

benim sana tavsiyem orjinal teybin yerine kaliteli bir mp3 çalar takman. ben pioneer taktım, gece ambiyansı eskisi gibi. koyu mavi ekran ve kırmızı tuşlar. mp3 çalarıda göğüslüğe uygun olması için siyah renk seçtim. herhangi bir kablo kesme veya kablo sıyırma gibi bir işlemde yapılmadı.

İnşallah herşey gönlünce olur kardeşim.

Allah razı olsun kardeşim.Teşekkürler değerli yorumun için.
Bahsettiğin gibi klima ve teybin yeri farklı fakat bunun çözümü basit.Aynen exclusive ve highline daki gibi yapmak yarım saati alırmış.O konuda problem yok.

Asıl problem bu  :)
http://www.vwtr.net/forum/genel/dostlar-arac-seciminde-son-tercihfikirlere-ihtiyacim-var-t8048.0.html

Yorumunu bekliyorum kardeşim, sağlıcakla kal.

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Kasım 2008, 21:00:30 »
kardeşim bu soylediğin olayı aynen ben de düşünüyorum
bnde de 2004 passat var, ya cd changer taktırcam yada senin ki gbi olcak
arabanın orijinalliğini bozmak istemiyorum
bu arada klimatronic sistemini alta almak yarım saatlik iş demişsin de merak ettim, nerde sordun bunu?

bu arada yaptıysan bana da haber ver kardeşim? gormek isterim :)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Kasım 2008, 00:41:09 »
kardeşim bu soylediğin olayı aynen ben de düşünüyorum
bnde de 2004 passat var, ya cd changer taktırcam yada senin ki gbi olcak
arabanın orijinalliğini bozmak istemiyorum
bu arada klimatronic sistemini alta almak yarım saatlik iş demişsin de merak ettim, nerde sordun bunu?

bu arada yaptıysan bana da haber ver kardeşim? gormek isterim :)

Su anki passatima bunu yapamiyorum cunku benim degil.Nasip olursa yarin yada yarindan sonra kendi passatima kavusunca ilk is tampon bantlarini boyatmak ustune de nikelaj cekmek olacak.Ikinci isim de bu olacak :)

Isparta Zeki oto yu aradim ve exclusive de sunulan cd calarin fiyatini ogrenmek istedim.Acikcasi daha once hic soran olmamis ve bu konu hakkinda bilgisi olmadigini soyledi bana.Yeni kasa passatin cd calari uyar mi dedim o konu hakkinda da bilgim yok dedi.

Antalya Basaran i aradim.Fiyat istedim ve inanilmaz bir fiyat aldim.Buraya yazmayayim onu kimsenin kalbine inmesin.Cd calar icin istedikleri fiyata inanin cok guzel bir mp3 calar+kicker 38 cm subwofer+amfi alinarak cok guzel bir ses sistemi yapabilirsiniz araciniza :)

Son care Antalyadaki ozel servisimi aradim.Daha once de araca burda komple bakim yaptirmistik kurum temizliginden tut her turlu komple bakima girmisti.Iscilik kalitesine ve musteri memnuniyetine inandigim, benimde memnun oldugum biz ozel servis.Elinde istedigim cd calarin olmadigini soyledi.Bulmaya calisacak uygun fiyata.Sizin akliniza ve benim de aklima takilan soruyu sordum.Klima ustte teyp altta dedim.Ve alt taraftada fazladan bosluk var dedim.Nasil halledicez dedim.Hic sorun degil yarim saatimizi alir dedi.Cok iyi bir iscilikle uzun sure kullanacaginizin garantisini veririz dedi.Toplamda 1 saat gibi bir surede herseyi hallederiz dedi.

Bakalim araba nasip olursa bu islerle ilgilenmeye basliyacam.Vectra alternatifim var.Passat kesinlesti gibi, yarin belli olacak.Zamanla bilgi veririm.Bu islemide gerceklestirirsem foruma topik acar resimli olarak anlatirim.

Hosca kalin.

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Kasım 2008, 01:50:22 »
hade hayırlısı kardeşim ama bnce kesinlikle passat hem de tartışmasız

bu arada bnmki de comfortline yanlara exclusive ve highline larda olduğu gibi
nikelaj yaptırmak istiyorum, bunları nerden temin edebilirim kardes?

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Kasım 2008, 14:02:31 »
hade hayırlısı kardeşim ama bnce kesinlikle passat hem de tartışmasız

bu arada bnmki de comfortline yanlara exclusive ve highline larda olduğu gibi
nikelaj yaptırmak istiyorum, bunları nerden temin edebilirim kardes?

Allah razı olsun.Arabayı aldık.Bugünlerde yoğunluk var işlerde.Vakit buldakça mod işlemlerine başlıyacaz inşallah.Önümüzdeki hafta içi tampon çıtalarını ve kapı çıtalarını boyatıcam.Üzerine de ince nikelaj çekicez.Aynen exclusive ve highline deki gibi.Sanayide bir çok yerde bu nikelajlardan var.Ama biraz kalitelisini almak lazım yoksa zamanla deforme oluyor.Hayırlısı ile bi başlayalım olmazsa ben burdan gönderirim size istediğiniz nikelajlardan.
Hoşça kalın.

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 01 Aralık 2008, 23:40:09 »
Allah razı olsun.Arabayı aldık.Bugünlerde yoğunluk var işlerde.Vakit buldakça mod işlemlerine başlıyacaz inşallah.Önümüzdeki hafta içi tampon çıtalarını ve kapı çıtalarını boyatıcam.Üzerine de ince nikelaj çekicez.Aynen exclusive ve highline deki gibi.Sanayide bir çok yerde bu nikelajlardan var.Ama biraz kalitelisini almak lazım yoksa zamanla deforme oluyor.Hayırlısı ile bi başlayalım olmazsa ben burdan gönderirim size istediğiniz nikelajlardan.
Hoşça kalın.
i
eyvallah kardeşim haberleşelim mutlaka
bn bugun sordum o nikelaj çıtalarını bana tamamen bandı değiştirmen lazım dediler :(
sen sadece nikelaj bulursan haber ver kardeşim