Gönderen Konu: adana, antalya ve sonunda kırıkkale yarın da ankaraya dönüş...  (Okunma sayısı 62140 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: PAnik cédric'le YOlda (birkaç yeni foto)
« Yanıtla #154 : 27 Ocak 2010, 19:44:11 »
Mk2 konsolu varda oyüzden dikkat ettiyseniz...
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : 27 Ocak 2010, 20:56:01 »
Mk2 konsolu varda oyüzden dikkat ettiyseniz...
senin arabadada mk2 göğüsü var al tak da göreyim...
komple golf2 nin elektrik tesisatı var cedric te...

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 27 Ocak 2010, 21:02:53 »
senin arabadada mk2 göğüsü var al tak da göreyim...
komple golf2 nin elektrik tesisatı var cedric te...

Biliyorum abi inşallah alırız saolasın abi Cedric de de yok yok. :melek:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 27 Ocak 2010, 21:06:06 »
Biliyorum abi inşallah alırız saolasın abi Cedric de de yok yok. :melek:
cedric için vakti zamanında yani 2001-2002 de ankara sanayisi büyük uğraş göstermişti her şeyini en kalifie ustalar dost işi yapmıştı.hala çok sağlam araba...

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 27 Ocak 2010, 21:07:11 »
cedric için vakti zamanında yani 2001-2002 de ankara sanayisi büyük uğraş göstermişti her şeyini en kalifie ustalar dost işi yapmıştı.hala çok sağlam araba...

Biliyorum Çağlar abide hangi firmanın yaptığından bahsetmişti çok emekler sarf edilmiş bir araç..Hakkaında bilgim var Remzi abi..
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 27 Ocak 2010, 21:09:16 »
Biliyorum Çağlar abide hangi firmanın yaptığından bahsetmişti çok emekler sarf edilmiş bir araç..Hakkaında bilgim var Remzi abi..
konuyu dağıtmayalım..ama şunu söyleyebilirim o araç hakkında yeterince bilgin yok  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 27 Ocak 2010, 21:10:46 »
                                        Nasıl yani abi?  ???
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2010, 21:11:25 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #161 : 27 Ocak 2010, 21:24:04 »
Cendrik e ankarada bişey yapılmadı balıkesirden o halde geldi.. Ankaradan bi ark almıştı baya bi uğraştı onunla motor şanzıman sorunları ile sonra yeter dedi sattı.. Ve bildiğim kadarı ile ankarada her elini deydiren usta çağların canını yaktı diye biliyorum.. Kasap dolmuş artık sanayiler..
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2010, 21:25:16 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 27 Ocak 2010, 21:27:59 »
Cendrik e ankarada bişey yapılmadı balıkesirden o halde geldi.. Ankaradan bi ark almıştı baya bi uğraştı onunla motor şanzıman sorunları ile sonra yeter dedi sattı.. Ve bildiğim kadarı ile ankarada her elini deydiren usta çağların canını yaktı diye biliyorum.. Kasap dolmuş artık sanayiler..

o zmn yanlış biliyosun abi.2002 yada 2001 de tam hatırlamıyorum ankarada yoplandı o araba.kompe revizyona girdi kumlama bile yapıldı.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 27 Ocak 2010, 23:08:56 »
hayır patron, arabayı toplayan bizim arkadaşımız, ustamız, parçalarını aldığı yerler bile halen tanıyor arabayı, araba ankarada bu hale getirildi, 18000 mark para gömmüş yapan usta o zaman. sonra bir sürü eksiltme olmuş trafiğe girdikçe, motor, şanzumanla ben de epey uğraştım, ama bilmemezlik beni uğraştırdı, çok şükür iki aydır tık yok makinada, şubat ayında muayenesi var, tek seferde geçeriz... iddialı konuşunca birileri alt etmekle uğraşıyor ben artık bişey demiyorum. dikkat ettiyseniz, artık parça sıkıntısı dışında arabamla ilgili bişey paylaşmıyorum. şimdiye kadar edilen yardımlara da teşekkür ederim. ama bundan sonra böyle napalım....hata ediyorsam da affola, dost kazıkları bükmesin artık belimi.... >:(

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 28 Ocak 2010, 01:40:48 »
hayır patron, arabayı toplayan bizim arkadaşımız, ustamız, parçalarını aldığı yerler bile halen tanıyor arabayı, araba ankarada bu hale getirildi, 18000 mark para gömmüş yapan usta o zaman. sonra bir sürü eksiltme olmuş trafiğe girdikçe, motor, şanzumanla ben de epey uğraştım, ama bilmemezlik beni uğraştırdı, çok şükür iki aydır tık yok makinada, şubat ayında muayenesi var, tek seferde geçeriz... iddialı konuşunca birileri alt etmekle uğraşıyor ben artık bişey demiyorum. dikkat ettiyseniz, artık parça sıkıntısı dışında arabamla ilgili bişey paylaşmıyorum. şimdiye kadar edilen yardımlara da teşekkür ederim. ama bundan sonra böyle napalım....hata ediyorsam da affola, dost kazıkları bükmesin artık belimi.... >:(
temaşa devam etmeli ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 28 Ocak 2010, 11:15:11 »
Bana cevap vermişin ama dost kazıklarıda belimi bükmesin derken bana hitap eder gibi olmuş okuyanlarda erşan abisi kazık atmış sanacaklar...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 28 Ocak 2010, 14:55:06 »
Bana cevap vermişin ama dost kazıklarıda belimi bükmesin derken bana hitap eder gibi olmuş okuyanlarda erşan abisi kazık atmış sanacaklar...
ne alakası var be abi, ankara kısmı sana hitaben, arabayı toplarken yediğim kazıklara nazaran yazdım o dost kazığı meselesini...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 28 Ocak 2010, 16:33:17 »
 Eskisini bilmiyorum araç balıkesirden ankaraya gitmişti sonrada sen satın almıştın ben onu biliyorum...