Gönderen Konu: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)  (Okunma sayısı 34057 defa)

Çevrimdışı mehmett1

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)
« Yanıtla #70 : 29 Kasım 2008, 14:50:30 »
Arkadaşlar Türkiye şartlarında araç sanırım biraz yüksek olmalı. Ben de önceden alçak araba sevmeme rağmen, şu an garaja giriş çıkış yaparken bile az da olsa "tırt" diye aracın altının sürtmesine uyuz oluyorum. Ayrıca aracınıza sonradan alçak spor yaylardan takarsanız konforu da unutun. En iyisi orijinalidir. Ayrıca Golf' lere alçak diyenler Honda'ya hiç binmesin  ;)

Çevrimdışı Exhumed

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 29 Kasım 2008, 17:37:46 »
Merhaba arkadaşlar ben daha 5 dakikalık  bi üyeyim. Golf' um yok ama istediğim ve hayalini kurduğum tek marka tek araç Golf oldu. Askerden gelince dediler, e askerden de geldik. Şimdi bi Golf alma zamanı geldi bence. Elimdeki paramda IV e yetior sanırım. Nerden alırım nasıl alırım, hangi paketlerini tercih etmeliyim vs. bu gibi bilgileri sizler Sayın Golf sahiplerinden öğrenmek istiyorum. Bende Golf sahibi olmak istiyorum. :sevgi:

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 29 Kasım 2008, 21:56:52 »
umarım sende en kısa zamanda bir golf sahibi olursun herşeyiyle muhteşem bir araç
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 01 Aralık 2008, 10:23:35 »
Merhaba arkadaşlar ben daha 5 dakikalık  bi üyeyim. Golf' um yok ama istediğim ve hayalini kurduğum tek marka tek araç Golf oldu. Askerden gelince dediler, e askerden de geldik. Şimdi bi Golf alma zamanı geldi bence. Elimdeki paramda IV e yetior sanırım. Nerden alırım nasıl alırım, hangi paketlerini tercih etmeliyim vs. bu gibi bilgileri sizler Sayın Golf sahiplerinden öğrenmek istiyorum. Bende Golf sahibi olmak istiyorum. :sevgi:

vallahi hocam paket tercihi senin isteklerine kalmış bişey. klimam digital olsun kadife koltuğa binmeden yapamam, dikiz aynam otomatik kararmazsa asla olmaz gibi isteklerin varsa comfortu tavsiye ederim. bende pacific var her ihtiyacımı gerek görüntü gerek performans gerekse yakıt ekonomisi olarak fazlası ile karşılıyor. internetten araştırabilirsin araba.com, sahibindencom aşağı yukarı arabaların fiyatları ile ilgili sana bilgi verir tabi yanıltabilirde. en güzeli piyasayıda araştır araba pazarlarına bi git bak ama erken saatlerde.krizden dolayı nalit parayla çok uygun fiyata araba bulabilirsin. ama çok dikkat et ucuz diye sorunlu araba alma başın ağrımasın...

Çevrimdışı dr_onur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 01 Aralık 2008, 17:30:47 »
Arkadaşlar benim bir sorunum var.Geçen arabama bakım yaptırdım.usta radyo düğmesi açık çalışmış.Kontak üstünde olmadığı için radyo kendini korumaya almış.Şimdi açilmıyor.SAFE diye bir yazı çıkıyor.Belki çok basit bir iş ama ben yapamadım.Bunun içinde servise ya da ustaya götürmek istemiyorum.Bununla ilgili bilgi werirsenız sevinirim...

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 01 Aralık 2008, 18:49:59 »
vallahi hocam benim başıma böyle bişey gelmedi ama iki tahminim var yapmadıysan bi uygula belki olabilir.
radyo değiştirme düğmeleri var biliyosun 1-2-3-4-5-6 sol tarafındaki tırnağı açıp onu bi çıkar tak belki olabilir. birde açma düğmesine sürekli basmayı dene belki faydası olur. ha birde kutup başını çıkarıp takma işi var o zaman saatle kısa km de sıfırlıyo aklıma gelenler bunlar... belki tutar :tamamdir

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 01 Aralık 2008, 19:36:48 »
akü sökme veya teyp sökme gibi bir işlem yapıldıysa,
teyp code ister, bilmiyorsan kilitleniyor bildiğim kadarı ile.

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 05 Aralık 2008, 21:45:53 »
hocam çözdün mü davayı?

Çevrimdışı as5338

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 10 Aralık 2008, 10:36:01 »
kızma cnım hemen bu arada iyi bayramlar diyeyimde ısıtalım muhabbeti bizim belediyecilik anlayışımızd garip icraatler olabiliyor bundan dolayı diyorum yine ortalamada bizim araçlarımız çok ideal bu konuda

Çevrimdışı Oceanis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 12 Aralık 2008, 19:49:31 »
Herkese selam,

Ben 2004 pacific kullanıyorum. Bence herşeyi ile muhteşem bir otomobil. 2 tane hoşuma gitmeyen konu var. 1.si sağ dikiz aynasının sola göre daha ufak olması. 2.si ise ön cama su fışkırtmak için kolu çektiğimde önce sileceklerin çalışmaya başlayıp sonrasında suyu fışkırtması. O sileceklerin kuru kuruya camın üzerinden her geçişinde içim cız ediyor.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 12 Aralık 2008, 22:12:02 »
Herkese selam,

Ben 2004 pacific kullanıyorum. Bence herşeyi ile muhteşem bir otomobil. 2 tane hoşuma gitmeyen konu var. 1.si sağ dikiz aynasının sola göre daha ufak olması. 2.si ise ön cama su fışkırtmak için kolu çektiğimde önce sileceklerin çalışmaya başlayıp sonrasında suyu fışkırtması. O sileceklerin kuru kuruya camın üzerinden her geçişinde içim cız ediyor.

2 cisine birsey diyemem ama 1 cisi aynalar yaklasık bütün alman arabalarında oyle 1980 model mercedes de dahi bu aynalar boyledir niçin oyl yapılmıs bir fikrik yok ama bence güzel duruyorlar vardır bir bildikleri bosuna farklı yapmamıslardır dimi :)

Çevrimdışı Oceanis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 13 Aralık 2008, 11:00:24 »
zaten sorunda orda mesela geçen ay kıbrısa gittim orda sağdan direksyonlu olan bütün golflerde aynalar aynı boydu. Giden birini bulsam aldırıcam sağ dikiz aynası solla aynı boy olan :) :)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 13 Aralık 2008, 11:21:00 »
bazı skoda modellerinde de sağ sol aynı. buralardada vardır o aynadan.
ama ben golfü böyle seviyorum, aynanın görüş açısında da problem yok bence.  :)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #83 : 13 Aralık 2008, 12:47:33 »
İngilterede Lupo aynaları takanlar vardı Golfe
Onlar sağ-sol aynı da ne gerek var o kadar masrafa diye düşünüyorum.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)