Gönderen Konu: VW Golf 1 GTI (Maverick)  (Okunma sayısı 162827 defa)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: VW Golf 1 GTI (Maverick)
« Yanıtla #224 : 07 Haziran 2009, 23:02:02 »
Hem de yanıyor :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #225 : 07 Haziran 2009, 23:13:00 »
Sağolun arkadaşlar Engüzelleri sizlerin olsun...

Turgut aynen Kapital bendede su kaynattı... Lastikleri taktırdım 560 TL alırsın haftaya dedim çıktım gittim... Daha kaş var kule gergileri var ilker gelsinde ona geçirem paralarını diyom :P

Hiç sorma lastiklere bende 450 tl bayıldım bide tanıdık hesabı: kule gergisini ölçü vererekmi yaptırdınız. birde bu bıçak tarzı karlıktan bulabilirmiyiz. Harbiden abi senin araba kırmızıymış ;D
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #226 : 07 Haziran 2009, 23:25:44 »
Heya kırmızımı kırmızı ama bugüne kadar hep sizleri kandırdık biraz :) Özümüzü anca çıkardık ortaya.. En kısa zamanda fotograf makinamı değiştircem :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 08 Haziran 2009, 11:03:33 »
Ohbeeee nihayetinde ATS :sevgi: Takıcam dedin bizi ümitlendirdin sen takana kadar Turgut abiyle ben ATSlendik arabada cila seziyorum rengi gerçektende harika hayırlı uğurlu olsun Allah nice patinajlar nice el frenleri nasip etsin >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 08 Haziran 2009, 13:01:03 »
Ohbeeee nihayetinde ATS :sevgi: Takıcam dedin bizi ümitlendirdin sen takana kadar Turgut abiyle ben ATSlendik arabada cila seziyorum rengi gerçektende harika hayırlı uğurlu olsun Allah nice patinajlar nice el frenleri nasip etsin >:D
:bekleriz: >:D Yoksa sen arabayı bu şekil mi kullanıyorsun yorma o kadar abisi yazık onada :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 08 Haziran 2009, 14:14:46 »
hayırlı olsun, daha zengin göstermiş arabanı. :tamamdir
yalnız polisaj yapılmıyomu bunlara? parlak olsa daha şık olurdu kesin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 08 Haziran 2009, 15:29:16 »

En sonunda gökhan sağolasın herşey duygusal :P Pasta cilaya gelince nerdeyse 2. senesine girecek daha hiç yapmadım desem inanırmısın.

:bekleriz: >:D Yoksa sen arabayı bu şekil mi kullanıyorsun yorma o kadar abisi yazık onada :D

Bizden geçti o işler artık erci gençlere devrettik lastik seslerini...

hayırlı olsun, daha zengin göstermiş arabanı. :tamamdir
yalnız polisaj yapılmıyomu bunlara? parlak olsa daha şık olurdu kesin

Sağolasın mete valla dediğin gibi ne demişler pantolonu gösteren ütü kadını gösteren hımmmmmm aracı gösteren jantı... Polisaj olayını çok düşündüm ama bizim burlarda yok kargo edip yollamam lazım bidünya iş ve para... Şimdilik böyle kullanıcam ileride belli olmaz sağım solum kısmet. :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 08 Haziran 2009, 23:22:23 »
Yok abi ne alakası var  :melek:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 08 Haziran 2009, 23:23:20 »
Ersan abi jantların aralarını siyaha boyatmışsında bijon kısmı nolucak bence oralarada bi el attır

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 18 Haziran 2009, 21:25:46 »
 Maverick Artık tek far... Oğlumla beraber güzelce yıkadık babannemizin bahçeli evinde... Artık aracıma çok güzel garajlı park yeride var.... Mutluyum bugün çok... :)

Benim oğlanda hortumu tutacam derken kendinide yıkadı baya bugün :D :D

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 18 Haziran 2009, 21:28:20 »
ikisinede maşallah erşan abi tek far herzaman güzel ya :sevgi:

bide uzun tip karlık olsa ah ah >:D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #235 : 18 Haziran 2009, 21:41:16 »
 KAdir oda olur daaaaa Bizim burlarda ömrü kısa olur diye istemiyorum..
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2009, 21:42:16 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 18 Haziran 2009, 21:46:47 »
Ersan abi hayırlı olsun gerçektende böyle daha güzel olmuş amafar kaşı takıcaksan tekrar  çift farda dene derim çift farlıyken kaş daha güzel duruyor :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 18 Haziran 2009, 22:00:11 »
Bakalım far kaşı hazır aslında gidip takması kaldı.. Kaportacım saçtan ayarladı onu.. Dur bakim onun resmide olacaktı... Bu daha çıplak hali tam bitmeden üstüne takmıştık...