Gönderen Konu: VW Golf 1 GTI (Maverick)  (Okunma sayısı 162759 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf 1 GTI 10E4673
« Yanıtla #70 : 11 Mart 2009, 20:36:53 »
Of be erşan abi harbiden çok süper olmuş maşallah Allah bana ve herkese nasibeylesin he bu arada ATS Cuplar elime geçti yeni gelen lastikleri takmıycam gibi görünüyor eskisinden bir taneside yarıkmış onu değiştiricem sonrada ATS ye geçicem  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #71 : 15 Nisan 2009, 20:06:08 »
 Bugün Otomatik jikleyi test ederken küçük bir video çektim.... Cep telden sound pek iyi değil ve kesik kesik kayıt yapmış...

1800dk/d rolanti sesi...

« Son Düzenleme: 15 Nisan 2009, 20:10:52 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı serok

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 15 Nisan 2009, 20:12:44 »
araç süper güle güle kullan allah kaza bela vermesin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 15 Nisan 2009, 20:33:57 »
öeeeeh bizim canavar canlanmış :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 15 Nisan 2009, 20:39:21 »
Gerçektende güzel çekim Ersan abi ama keşke biraz daha fazla uzun çekerek arabayı tanıtan bir video çekseydin bu arada çamurluk plastiklerini takmışsın ve stoplarda biraz kararmış gibi geldi ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 15 Nisan 2009, 20:58:14 »
öeeeeh bizim canavar canlanmış :D

Canlandıda tesisatı değiştirmedim hala sorunlar var yola çıkamam... Komple değişçek yoluyok sigorta kutusunu değiştirdim ama nafile. bakalım bikaç haftaya onuda hallederim. para lazım para para :)

Gerçektende güzel çekim Ersan abi ama keşke biraz daha fazla uzun çekerek arabayı tanıtan bir video çekseydin bu arada çamurluk plastiklerini takmışsın ve stoplarda biraz kararmış gibi geldi ;)

Gökhan dar alanda paslaşma bukadar oluyo.. Amacım bugün komple bitirip çıkmaktı ama tesisat yamuk yapıyor... Bi halledim şunuda videosu kolayda çekmeye adama lazım... :) Hem direksiyon hem çekim zor DEMİ İLKER :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 15 Nisan 2009, 21:10:10 »
eveeeeeeeeet :D anladı ben onu :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 16 Nisan 2009, 18:51:28 »
Ya tabi dediğin tip videoda lazımda arabayı tanıtan bir videoda çek mesela kaputu falan göster içini vs vs... anladın sen onu ::)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 22 Nisan 2009, 10:39:04 »
Slmlar....

Dün ilker kardeşimle birlikte küçük bir istanbul ziyareti yaptık... Bizi orda karşılayan kadir ve Timur arkadaşlarımıza güzel vakitlerini bize ayırdıkları için çok teşekkür ederiz...

İstanbulda ilker kardeşimize birkaç mk1 baktık içlerinden 1 tanesinde şimdilik derin düşünceler var ve kendisini ayarlarsa mk1 forever diyerek kamikaze dalışına geçiş yapacak....

Fazla vaktimiz olmadığı için kadir in direksiyonunda olduğu BMW 5,20 bir araç ve Ko plotumuz Timur ile daldık istanbul sokaklarına... Zavallı kadirim yolları bilmediği için Timurun sağ sol co plotajları ile ve arka koltukta ilkerin inlemeleri ile gideceğimiz yerleri ziyaret ettik...

Güzel bir gündü inşallah yakın bir zamanda tekrar ederiz ama bu tam gün olur umarım....

Günün sonunda bende bir AKSARAYA uğrayıp ihtiyacım olan malzemelerimi alim dedim... Gerçi bu sırada ilkerin artık bacaklarındaki kasları abi neolur bırak artık yeter isyanları vermeye başlamıştı valla elimde kalacak çocuk diye ödümde patlamadı değil :D :D

Bunlarda Aksaraydaki ESİN TİC. ten gasp ettiğimiz malzemeler..

1 takım arka stop, 1 takım beyaz sinyal, 1 takım yedek klasik tampon başlıkları, Amortisör şapkaları Ve komple ön takım malzemeleri Rot, Rot başları , Rot kolları, Fişekler, Dreksiyon Tıkırtı burcu, Ön tekerlek Rulmanları, shaft körükleri gibi gibi gidiyor....

Esin ticaret baskınında bizmi Gasp yaptık yoksa Esin tic. bizi gasp etti orası meçhul :) :) ...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 22 Nisan 2009, 10:46:46 »
Ersan abi şeffaf sinyaller komplemi yoksa sadece camlarımı bu arada cam komple fark etmez bi fiyat verebilirmisin bende düşünüyorum çünkü ::)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 22 Nisan 2009, 10:47:39 »
wallaha zamanım olsaydı daha cok wakit gecirirdik erşan abi bi yemek bile ısmarlayamadık  co pilot  :D ;D

duymasın timur abi  

bende yarın büyük bi ihtiml esin ticaret yapacam bir sürü  ön takım malzemesi almam gerek tesisatıda bulamamışsın abi  artık kendin bişeler yapacaksın

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 22 Nisan 2009, 10:53:51 »
Ersan abi şeffaf sinyaller komplemi yoksa sadece camlarımı bu arada cam komple fark etmez bi fiyat verebilirmisin bende düşünüyorum çünkü ::)

Gökhan sinyaller beyaz standart lardan öyle avrupa usulu seffaf olanlardan değiller ve komple sadece cam değiller tanesi 5 TL iyi demi :)

wallaha zamanım olsaydı daha cok wakit gecirirdik erşan abi bi yemek bile ısmarlayamadık  co pilot  :D ;D

duymasın timur abi  

bende yarın büyük bi ihtiml esin ticaret yapacam bir sürü  ön takım malzemesi almam gerek tesisatıda bulamamışsın abi  artık kendin bişeler yapacaksın

Estafurullah ne yemeği vakit ayırmanız bile büyük bir incelikti bizim için....  Ama timur u bilemicem :D :D

Esinde malzeme fiyatları makul ben aldıklarımın hepsine 275 TL bayıldım ama aksesuarlarda vardı içinde ön takım sanırım 130 TL falan tuttu...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 22 Nisan 2009, 11:00:12 »
tamponların orta plastikleri yokmuydu kanallara oturan bi takım fazladan aldın dimi? >:D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 22 Nisan 2009, 11:01:57 »
 Kadir yanlız biz öğle avanakmışızki cebimizden çıkarıp bikaç foto çekmeyi unutmuşuz... İlkerde feribota giderken soruyo abi biz neden fotograf çekinmedik diye bende bu soru karşısında 1dk dumur olmuş durumda avanak avanak ilkerin suratına bakıyorum ve cevap veriyorum h......... :)