Anket

Sizce Hangisi ? ? ?

3 (11.5%)
23 (88.5%)

Toplam Oy Verenler: 26

Gönderen Konu: Daha neler Yapılabilir ? ? ?  (Okunma sayısı 60159 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: Daha neler Yapılabilir ? ? ?
« Yanıtla #42 : 21 Ekim 2008, 23:51:23 »
arkadaşlar plaka öle kaybettim deyince ok hemen basıp verelim abi deyip vermiyorlar.önce trafiğe plakam yıpranmıştır yenisi istiyorum diye dilekce veriyorsun trafikte plakaları alıp cemiyete yazı yazıp 2adet plaka basın bu adama diyor.cemiyet karemi normalmi nasıl istiyorsan pakayı basıp mühürü vuruyor sonra trafiğe gidip mühürletiyorsun takıyorsun güzelce.ayrıca plakanın dışındaki cerceveyi silmek dahi olsa trafik kanunlarına aykırıdır cezada yeme riskiniz olur ayrıca tanıdık vb yoksa muayeneden gecemezsiniz bi siyah cerceve için plaka yenilettirirler bilginiz olsun :)kare plakanın montajını kötüde olsa 2-3 fotoyla aracımın konusuna ekliyeceğim isteyen bakabilir ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #43 : 22 Ekim 2008, 10:46:09 »
arkadaşlar plaka öle kaybettim deyince ok hemen basıp verelim abi deyip vermiyorlar.önce trafiğe plakam yıpranmıştır yenisi istiyorum diye dilekce veriyorsun trafikte plakaları alıp cemiyete yazı yazıp 2adet plaka basın bu adama diyor.cemiyet karemi normalmi nasıl istiyorsan pakayı basıp mühürü vuruyor sonra trafiğe gidip mühürletiyorsun takıyorsun güzelce.ayrıca plakanın dışındaki cerceveyi silmek dahi olsa trafik kanunlarına aykırıdır cezada yeme riskiniz olur ayrıca tanıdık vb yoksa muayeneden gecemezsiniz bi siyah cerceve için plaka yenilettirirler bilginiz olsun :)kare plakanın montajını kötüde olsa 2-3 fotoyla aracımın konusuna ekliyeceğim isteyen bakabilir ;)

Cem bölge bölge sistem değişiyor... Plakanı kaybettin tamam dilekçe isteniyor doğru ama zaten onuda kendileri 10dk içinde hazırlayıp eline veriyor.... Ha ben gerçekten kaybettim ve dedğim işlemler çok kısa sürdü ve ceza falan ödemedim sadece nerde düştüğünü sordu bilmiyorum demek zorundaydım çünki gerçekten bilmiyordum....
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 12 Kasım 2008, 08:45:16 »

en sonunda vites körüğünü söktüm yakında dikiş atıp tekrar yerine takarken yeni fotoları atarım bıtınce selcuk abınınkı gıbı olmasını ıstıyorum
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 21 Aralık 2008, 16:02:57 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 21 Aralık 2008, 16:04:29 »
Bnde 1981 model cabrio var bunlar zaten üzerindeydi ama çalışmıyodu acaba bunların ne olduğunu ne işe yaradığını nasıl çalıştığını yazar mısınız ???  ::)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 21 Aralık 2008, 16:05:02 »
ayrıca nereye bağlandıklarınıda  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 21 Aralık 2008, 17:48:00 »
ilk bakıştada anlaşılgığı gibi ortadaki saat ;D ama nereye bağlanıyo ? ? ? devamı sizlerden  ;D en sağdakide
oil temperature diye bişey yani yağın sıcaklığını gösteriyo ötekini çözemedik üzerinde x100kPa yazıo en son limit 10 ne olduğunu yazarsanız sevinirm (-:

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 21 Aralık 2008, 18:00:09 »
boost meter die geçiyor.. boost un anlamı arttırmak yükseltmek..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı golf-cü

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 22 Aralık 2008, 10:22:06 »
kardeş ats leri takarsan çok süper durur  :o

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 22 Aralık 2008, 10:50:15 »
takıcam ATS leri kaçarmı ama üstündeki lastikler 19 senelik ;D 4 tane 15 lastik ısmarladık ama işte almanyadan gelcek >:(  bide 13 ATS ler var onlarıda bn takmıom

Çevrimdışı golf-cü

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 22 Aralık 2008, 13:00:11 »
15 tak bencede türkiye de bulamadın mı kardeş lastikleri.yurt dışından masraflı olur

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 22 Aralık 2008, 22:27:07 »
biri yağ basıncı diğeri hararet göstergesi diğeride saat.saat bi yere bağlanmıo.yağ basıncı yağ filtresinin üst kısmına bi T ara geçiş bağlıyıp onada müşür bağlarsan çalışır.hararette aynı şekilde motor bloğunun yan tarafında bi müşür yeri var oraya bağlıosun ama tesisatı olması lazım zaten

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 25 Aralık 2008, 18:40:46 »
ama sunu unutmayın suanda uzerınde 1.8 karbıratorlu mk2 motoru var belkıde bazı baglantıları deısık olabılırmı ? ? ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 28 Aralık 2008, 22:59:15 »

küçük bir aksesuarcıdan aldığım diskleri ne zamandır istiyodum sonunda aldım