Gönderen Konu: arkadaşlar aldığım benzin sulu çıktı benzin bitmesine rağmen hala öksürüyor ???  (Okunma sayısı 11696 defa)

Çevrimdışı atacan53

• Profili Görüntüle
ankarada biz yapıyoruz ama sende burda deilsin

Çevrimdışı captain_07

• Profili Görüntüle
ankarada olsaydım hem tanışmış olurduk hem de bizim temizliği yapmış olurduk.. sağlık olsun yapacak birşey yok.

Çevrimdışı atacan53

• Profili Görüntüle
evet iyi olurdu ama neyse artık inede gelciek olursan bana burdan ulasabilirsin

Çevrimdışı captain_07

• Profili Görüntüle
tamam ulaşırım, sağol;)

Çevrimdışı tesol.tr

• Profili Görüntüle
bak arkadasım serviste bir araba gördüm bildiğim pistonları kırılmıs sebebi ise pis yakıt bunu gördüğüm yerde vw servisi sana tavsiyem benzin aldıgında verdikleri fişi aldıysan dogru şikayet et aracındaki benzin incelemeye gönderiliyo sonra haklıysan benzinde bir sorun var benzin aldıgın şirketin kaskosu arabanın masrafı neyse karşılıyo :) daha fazla yarım istersen özelden mesaj at forumu pek takip edemiyorum

Çevrimdışı kutayerk

• Profili Görüntüle
selam. eğer istanbuldaysan atatürk oto sanayide carbon clean yapan bir yer biliyorum. adres ya da telefon vermek reklama girer mi bilmiyorum ama eger istersen numarasını ve adresini verebilirim sana en azından fiyat öğrenmiş olursun..

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
bu işlemi kaça yapıyorlar? ayrıca fiziksel olarakda enjektör temizliğine ihtiyacım var sanırım onun hakkındada bir fikrin varmı?

Çevrimdışı kutayerk

• Profili Görüntüle
inan 2si için de fiyat bilmiyorum. ben orda boğaz kelebeğini söktürüp temizletmştm. ama carbon clean yaptgnı biliorm. telefon numarasını özelden msj atıorm smdi, iyi adamdır ustası, yarın arayıp öğrenebilirsin fiyatları.