Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 355597 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gti mk1 restore(boyandık)!!
« Yanıtla #616 : 19 Eylül 2009, 15:19:43 »
Hadi hayırlısı olsun Cem abim yalnız şu konunun başlığını değiştir (boyandık) FİNİSH yazabilirsin mesela  :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #617 : 19 Eylül 2009, 17:46:44 »
büyü bozulur ;D koyarım yakında adam gibi arabayı göremiyorum döşeme işi bitti taban tavan çok güzel oldu gerçekten..bayramdan sonra arka koltukları dikicez bakalım çekerim bi boşlukta ;)

Foto çekimi konusunda acele yok :) Pro çekim yapcaz  :D Araba tam anlamıyla bitsin, elimde çok güzel mekanlar var  ;)  ;)

Bayramdan sonra ben spy fotoları çeker atarım, nasıl olsa Cem yok, araba bana emanet  ;D

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #618 : 19 Eylül 2009, 23:22:46 »
çok güzel bi jant buldum istanbulda ona bakıcam dönüşte atarım fotoları bol bol..jantsız araba pek bi şeye benzemiyor ;)

Çevrimdışı efsane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #619 : 20 Eylül 2009, 11:52:43 »
cemo oglum bulaşacak tıkda hanı senın makıneye bı bakacaktık tam bıtmeden pıyasaya cıkartmak ıstemıyormusun yoksa :) olum senın makınenın olusu yeter bak keyfıne o jantsızda super allah nazarlardan saklasın

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #620 : 20 Eylül 2009, 12:08:47 »
eyvallah kardeşim benim..çarşamba akşamı istanbula gidiyorum dönene kadar jantlar gelmiş olur 29 unda geri döndüğümde komple bitmiş halde buluşuruz.eyvallah..

fikirleri alalım bakalım nasıl sizce?ölçüleri borbetle birebir her açıdan..

Çevrimdışı efsane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #621 : 20 Eylül 2009, 12:11:35 »
borbetttttttttttt dıyorum başka bışe demıyorum buda fena degıl ama

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #622 : 20 Eylül 2009, 12:16:12 »
çok uygun geldi kardeşim borbetin çin üretimini vermiyolar bu paraya nerdeyse ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #623 : 20 Eylül 2009, 12:17:33 »
diğer yandan 10 kg jant takıp arabayı yormakta var :)

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #624 : 20 Eylül 2009, 12:40:44 »
Abi uzunca bi aradan sonra nihayet girebildim siteye görmeyeli bayağı yol katetmişsiniz ellerinize emeğinize sağlık güzel olmuş resimleri beklioruz...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #625 : 20 Eylül 2009, 12:42:10 »
teşekkür ederim :sevgi:

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #626 : 20 Eylül 2009, 17:20:03 »
Borbeti millet şahine serçeye takıyor artık  :t çinliler bitirdi alman borbeti... bu jantlar da çok şekil, arabanın üstüne takılsın ufak bi kamber kaster ayarıyla çok can yakacak  ;) Cem bu arada jantlarını benden alman için ne getircen onu düşün  :D jantlar bana gelcek direk  :saygılar 4x108 olsa test sürüşünü yapardım da bijonlar uymuyo  ;D Şaka bi yana güzel jantlar Cem de ben de çok beğendik, hem ayağa düşmemiş jant her zaman ilgi çeker  :tamamdir borbeti 3 yaşındaki bebeler bile öğrendi artık, çin-kore yapımlarını şahinlerde göre göre...

Bu arada Cem'in odasının duvarında aylardır bu fotoğraf asılı... BBS'leri satmasaydı bire bir aynısı olcaktı, şimdi daha iyisi olcak  :D

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #627 : 21 Eylül 2009, 11:15:41 »
Kış geldi gereksinim kalmadı artık önümüzdeki yaza bir yerlerde perte felan çıkmazsak arka yan camların mekanizmalarını hallettik açılır kapanır olacaklar :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #628 : 22 Eylül 2009, 03:16:11 »
Mk3 te kullandı forumdan biri bu jantları..Ben sevmiyorum nedense rs ve fittilerin yanından geçemez ama zevk senin kardeş  ;)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #629 : 22 Eylül 2009, 03:33:19 »
rslerim çok iyi değildi kardeşimiaraba topluyoruz hiç problemsiz bir jant takayım dedim..ozları aldık borca karşılık hayalini çok kurdum ama olmadı flanş ile...poryaları felan değimem lazım porya değişince diskleri fren kaliperleri felan derken bi takım jant parası daha dökmek gerekiyor..aslına bakarsan frenlerinde iyileşeceğini düşününce mantıklı fakat şimdi sırası değil malesef..bu jantlar çok yeni model mk3 dediğim araçta bundan olduğuna eminmisin?