Gönderen Konu: 21 Eylül 2008 İstanbul Avcılar Buluşması Görüşleri ve Resimleri  (Okunma sayısı 62798 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
yakmazsan .....  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

zuhahahahahaha isterizz isterizz isterizzzzzzzz ayrıca kirli çamaşır falan yalnış kelimeler ben gördüm gayet temizdi muhaha :D :D :D :D :D :D

pembe pembe gönlüm sende :D :D :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
deniz dönüşün resmen muhteşem oldu :D  >:D

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
deniz dönüşün resmen muhteşem oldu :D  >:D
eyvalaa kardeşim benim saolasın bide eralpcim cvp atsa bana bi kaç laf soksa kendime gelcem de ama işte  nerdeeeeeeee  :D :D :D :D :D :D :D
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
evet arkadasla pazar günü düzenledigimiz bulusmayı sohbet bölümünde görebilirsiniz hepinizi beklioruz saygılarımla :sevgi:

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
vay vay vay adamlar toplanmış bensiz bensiz......bravo tebrik ediyorum hepinizi yokluğumu hatırlatmamışsınız...

Eralpe ilk sorduğum soruydu Tuna abi nerde diye "arabam yoksa ben gelmem" demişsn üzüldüm hani..Ama bi yandanda pazar diye aramak istemedim ailenle vakit geçiriyorsundur diye planı programını bozmak istemedim abi..Yokluğun baya hissedildi yani Tuna abi :) Artık kısmet birdahakine inşallah ama böyle yok arabam yok, efendim gelmem vs. dinlemem kapının önünde konvoy yaparız ona göre :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Eralpe ilk sorduğum soruydu Tuna abi nerde diye "arabam yoksa ben gelmem" demişsn üzüldüm hani..Ama bi yandanda pazar diye aramak istemedim ailenle vakit geçiriyorsundur diye planı programını bozmak istemedim abi..Yokluğun baya hissedildi yani Tuna abi :) Artık kısmet birdahakine inşallah ama böyle yok arabam yok, efendim gelmem vs. dinlemem kapının önünde konvoy yaparız ona göre :)

+1500 Tuna abi, iş güç pazar gunu bide fazla ısrar edemedim, Arda Faktörüde var tabi...  :tamamdir

Çevrimdışı freestyler1905

• Profili Görüntüle
dedemin vefatı olduğundan katılamadım... zor bi gündü umarım bir daha olurda görüşebiliriz

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
dedemin vefatı olduğundan katılamadım... zor bi gündü umarım bir daha olurda görüşebiliriz

başın sağ olsun kardeşim üzüldüm :( mekanı cennet olsun... :-[ :-[
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
@freestyler1905
Başın sağ olsun Cem.
Allah'tan rahmet, sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2008, 12:03:59 Gönderen: OffLineR »
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Başın sağ olsun Cem abi :(
Vw Polo 6N

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle

Başınız Sağolsun...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Başınız sağolsun Cem, Allah sabır versin sizlere..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar buluşma güzel olmuş tebrikler hepinizi özledim ama müsait olamadığım için katılamadım
bu arada DRL10 güzelmiş ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı GOLF///

• Varsa yoksa MK///
    • Profili Görüntüle
ya haberim olmadı olsaydı benim makinayı getirirdimmm :(
O Herşey... MK3