Gönderen Konu: motor tesisat su kacma problemi  (Okunma sayısı 2976 defa)

Çevrimdışı sselcuk

• Profili Görüntüle
motor tesisat su kacma problemi
« : 12 Kasım 2009, 15:59:07 »
Selam herkese ,
Önce EPC sonra Motor Işıgı yandı servis bir turlu sorunu cozemedi cozduk dediler aracı aldım biraz kullandım tekrar aynı sorun en sonunda iyice baktık termostattan motor tesisatına su kacmıs o oksitlenme gibi bisey yapmıs falan dediler ve sorun halloldu . bir muddet kullandım fakat gectiğimiz günlerde yine aynı sorunlar basladı tekrar aynı servise goturdum bu sefer direksiyon pompasından tesista su kacmıs dediler napalım ne deseler inanıyoruz iste. yaptık dediler aldım ama ben yine epc yanıcak falan diye bekliyorum acıkcası bu tesisata su kacma isi dogru olabilirmi ayrıca bu tesisatın cıkması bulunur ve saglıklı sekilde değiştirilirmi ve kaca patlar acaba??
ayrıca araba arıza verdiğinde yol bilgisayar ekranının kırmızı ısıgı bis soluk bir cankı yanıyor elektrik arızası onu etkiliyor sanırım. Bu bir seyleri isaret ediyor olabilirmi?

Konu hakkında bilgi paylasacak arkadaslara simdiden tesekkurler.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: motor tesisat su kacma problemi
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2009, 21:03:28 »
direksiyon pompasından tesista su kacmıs dediler
böyle bir şeyin mümkün olması imkansız direksiyon pompası su ile çalışmaz ayrıca motorla herhamgi bir bağlantısı yok bence sen o servisi değiştir iyi sallamışlar.

Çevrimdışı sselcuk

• Profili Görüntüle
Ynt: motor tesisat su kacma problemi
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2009, 10:16:19 »
dİREKSİYON POMPASININ ELEKTRİK TESİSATI İLE BAGLANTI NOKTASINDAN SU KACMIS,
BAKALIM ŞİMDİLİK BİR SEYİ YOK . BAYRAMDA 2000 KM YOL YAPICAM İNSALLAH YOLDA ARIZA CIKARTIP UGRASTIRMAZ BENİ.
TESEKKURLER.