Gönderen Konu: Arkadaşlar saat 21:45 gönüller türkiye ile ama biz nasıl izleyecez !!!!!  (Okunma sayısı 25014 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
eziyet çekmeden sevinmek haram bize kardeşlerim 118 dakika tuhaf kişisel hatalarla canımız çıktı 119 da yeniliyorduk 121,35 de berabereydik manyakmıyız delimiyiz çılgın veya neysek ama bizim yaptıgımızı baska kimse yapamaz bi daha iyi veya kötü oynuyoruz artık herkes korkar oldu.... norveç maçından beri geri düşülen her maçı kazandık nasıl bir düzense anlamış değilim oynadığımız futbolu kimse anlamıyor on dakika farklı on dakika farklı oynuyoruz....son dakikalarda attgımız goller herkesi korkutuyor...

muhammed alinin maçları gibi oldu artık maçlarımız ilk önce rakibi heveslendir yor rakip sana bir kaç yumruk atsın sen bekle son rauntta kadar bir yumruk at ve maçı bitir herkesi şok et...

öyle böyle bu böyle devam etsin.................

TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE  :sevgi: :sevgi:

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
yok böyle bişey yahu, eminim sahada ruhlar flm var :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
yok böyle bişey yahu, eminim sahada ruhlar flm var :)
;D  :tamamdir
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2008, 11:12:05 Gönderen: P0L0_GTİ »
Vw Polo 6N

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Yeşil Sarıklılar yardım etmiş falan diyolar Oğuz abi.Hırvatlar maçtan sonra yeşil sarıklı adamlar falan vardı diyolarmış  ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
119 da ağlayarak arkadaslarımı evden yolladım iki dakika geçmeden eve bağırarak geri döndüler beraberlik golüyle rüştünün penaltı kurtarışı aydınlattı..
geceyi hafif hafif hatırlıyorum kollarım çizik içinde nasıl olmuş bilmiyorum ellerim ağrıyor ( halıyı yumruklamaktan oldu onu biliyorum ) ayaklarımın altı ağrıyor onlara ne oldu hatırlamıyorum ?

Yunus EMRE

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Hafif çakırkeyif durumları herhalde abi.  :)

Çevrimdışı Bugia35

• İYİLER MUTLAKA KAZANIR..!
    • Profili Görüntüle
                                                                                                                                                  Bızı buyuk sevınce ulaştırdınız yolunuz açık olsun hepinizi tek yürekten destekliyoruz....!

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Çok ilginç bi haber buldum

Milli Takımımız EURO 2008 çeyrek finalinde Hırvatistan'ıpenaltılarla 4-2 mağlup etti. Uzatmaların son dakikasında IvanKlasnic'in golüne son saniyede Semih'le cevap veren Milli Takımımız,penaltı atışları sonucu tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası'nda yarıfinale yükseldi.

Maçtan önce İtalyan hakem Roberto Rosetti hakkında korkunç iddialarvardı. Hırvatistan'ın en önemli sitelerinden biri Rosetti'nin annesininHırvat olduğunu öne sürerek "12 futbolcumuz Rosetti mi olacak?"şeklinde bir iddiayı gündeme getirmişti.

Haberde, 41 yaşındaki Roberto Rosetti'nin annesinin Hırvatistan'ın Pulaşehri yakınındaki Vodnjan kasabasında doğduğu; İtalyan hakemin birseminer dolayısıyla geldiği ülkede annesinin doğduğu toprakları veburada bulunan kiliseyi ziyaret ettiği belirtilmişti.

Milli Takımımızın elde ettiği tarihi zaferin ardından büyük bir hayalkırıklığına uğrayan Hırvatistanlı futbolcuları teselli etmek ise yineRoberto Rosetti'ye düştü. Hırvatistan'ın son penaltısını kullanan vemeşin yuvarlağı kalecimiz Rüştü'ye isabetleyen Mladen Petric'e RobertoRosetti kucak açtı...
yorumlar sizin

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
şimdi rusya maçı bitti italya,fransa,romanyaya 9 gol atıp bir gol yiyen hollanda rusyadan 3 gol yedi bi o kadar da kaçırdılar ruslar çok bonkör insanlar....

bu turnuvada maça son dakikaya kadar asılma olayı sadece biz ve ruslarda var.... :tamamdir

bu arada çok sakatımız var

Yunus EMRE

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Ya hem sakatımız var hem cezalımız.Biraz zorlanacağız Almanların karşısında.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ya hem sakatımız var hem cezalımız.Biraz zorlanacağız Almanların karşısında.

biraz mı 90 dakika tırnak kalmayacak yine bende ama yine son dakikada çakıyormusuz yine  >:D

Yunus EMRE

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Yeşil Cübbeliler var arkamızda  ;D  ;D
Bize bişey olmaz

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Hafif çakırkeyif durumları herhalde abi.  :)

alkol yoktu ama kendimden geçmişim  >:D

Yunus EMRE

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
 :)
Şimdi vardır 1-2 kadeh durumları  :)