Gönderen Konu: Bunuda mı Görecektik :)  (Okunma sayısı 7416 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bunuda mı Görecektik :)
« Yanıtla #14 : 31 Mayıs 2008, 11:44:17 »
Yer : Trabzon
Siz hiç baska bir ülkede, bir insanin, tuttugu futbol takiminin maçi,ya da siyasî partinin seçimi kazanip kazanmayacagi hakkinda bir "uzvu" üzerine iddiaya girdigini, "eger kazanamazsak, ben de bunu keserim" dedigini, iddiayi kaybedince Besmele ile abdest alip, iki rekat namaz kildiktan sonra "onu" kestigi ve kan kaybindan öldügünü duydunuzmu?

Yer : Rize
Hangi ülkede; elektrik diregine yaslanip, ayakkabisina giren tasi çikarmak için ayakkabisini silkeleyen birisi, yoldan geçen bir baskasi tarafindan (cereyana kapildigi zannedilerek, kurtarmak amaciyla temas etmeden) kürekle vurularak kurtarilmaya çalisilir?

Yer : Giresun
Siz hiç birisinin, dis agrisindan kurtulmak için çenesine kursun sıktığını ve beynini dagittigini duydunuzmu?.

mantık sabit ya hep ya hiç  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Ynt: Bunuda mı Görecektik :)
« Yanıtla #15 : 31 Mayıs 2008, 18:38:02 »
karadenizde hayatın kendisi fıkradır gerçekten.
ben o taraftayken aklımda kalan çömlekçi semtinde   vatandaş dukkanını genişletmek için dinamit kullanmıştı  ;D
10 a yakın insan yaralanmıştı  :-\
Çömlekçi semti Muhahahah.Bende Çömlekçi-Esentepe arasında oturuyorum böyle olaylar pek sık oluyor.Karadenizliyiz yaparız dicem olmıcak.Atıf abi senin ne işin var çömlekci de pek tekin yerler değil oralar  ;D