Gönderen Konu: Stop Etme Sorunu  (Okunma sayısı 3247 defa)

Çevrimdışı suleyman057

• Profili Görüntüle
Stop Etme Sorunu
« : 22 Aralık 2010, 11:43:09 »
Arkadaşlar, yeni almış olduğum 1998 model polo classic arabama atiker sıralı sistem takdırdım, fakat arabam 2 gündür hararet biraz yükselince 80-90 civarı stop ediyor gazı komple kesiyor, benzinde böyle bir durum yapmıyor. Lpg'yi takdırdığım yere gittim ve kavga ettik adamlar bizden kaynaklanan birşey değil diyorlar, ustaya gösterdim oda benim yapabileceğim birşey yok arabanda sorun yok diyor. Kafayı yemiş durumdayım, böyle ustalık böyle ticaret anlayışı olurmu anlamış değilim adamlar sorunu çözmek yerine sorun üretiyor, sizden ricam acaba bu sorun neden olur ne yapmalıyım. İlginizden ve cevaplarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: Stop Etme Sorunu
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2010, 16:47:06 »
lpg beyni ısınmış oluyor mu?
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2010, 17:23:00 »
daha öncesinde arabanın sorunu varmıydı peki ?

bujilerde bakabilirsin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı suleyman057

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2010, 20:38:24 »
Arkadaşlar, ilginizden dolayı teşekkür ederim.
Arabanın komple bakımlarını yeni yaptırdım yeni aldığım için bujilerde dahil hepsi değişti,
Lpg yeni takıldı araba ısınınca bu problemi yapıyordu. Bugün sanayide hava akış metresinin (hava akımının yeterli yapılmadığını vb.şeyler) söylediler ve onu değiştirdiler. Şun anda bir problem yok gibi umarım yine çıkarmaz sorun. Araba konforlu rahat ama yeni alıpta böyle sıkıntılar çıkınca insanın ister istemez canı sıkılıyor.

Saygılarımla,