Gönderen Konu: Golf mk2 far stop panjur sinyal aranıyor  (Okunma sayısı 12001 defa)

Çevrimdışı autopsy_gti

• Profili Görüntüle
Golf mk2 far stop panjur sinyal aranıyor
« : 28 Mart 2008, 01:36:33 »
arkadaşlar resimlerdeki ürünleri temin edebilicegimiz bir yer veya elinde olan varmı sıfır olmaları ilk tercihtir yardımcı olursanız sevinirim

panjur logosuz

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Golf mk2 far stop panjur sinyal aranıyor
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2008, 10:37:40 »
Tr de arama fazla ebay.de den çok çok uygun fiyata alırsın ama bubları avrupadan buraya getirtmen lazım kargo ile olursa gümrük ciğerini söker....

En son ebayden mk1 im için komple kullanılmış K-Jetronik 16€ ve sıfır arka stop siyah camlı Ledli stop ları 120ytl FK kristal far senini 140 YTL ye aldım ama bunları kargo ile değil bavullan bir arkadaşa getirttim... Yoksa kargo parası ve 100$ üstü ürün için vergi alınıyor gümrükte...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı autopsy_gti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2008, 12:25:13 »
evet arkadaşım haklısın türkiyede yok bu ürünler var olanlarıda insanlar kendi imkanları ile getirtmiş oluyor
ben ebay da araştırma yaptım bahsi geçen ürünlerin hepsi türk parası olarak 170 ytl tutuyor burda bu fiyata sadece farı alıyorsun oysaki 4 parça ürün almanyada 170 ytl ürünleri satan firma ile e-mail aracılıgı ile görüştüm ve türkiyeye kargo yapmadıklarını sölediler 100 euro vermeye razı oluyor insan kargo parası ama ups le görüştüm 10 kg bir kutu almanyadan buraya 350 dolar gibi bi masraf tutuyor

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2008, 13:26:18 »
Ebayden uygun alman zor, çok ciddi kargo bindiriyorlar amerikalı satıcılar, Almanlarda kargo daha düşük, Türkiyeye yalvarsanda kargo göndermiyorlar gibi bir şey.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı autopsy_gti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2008, 13:36:07 »
Ebayden uygun alman zor, çok ciddi kargo bindiriyorlar amerikalı satıcılar, Almanlarda kargo daha düşük, Türkiyeye yalvarsanda kargo göndermiyorlar gibi bir şey.

amerikada cok pahalı ürünler almanyada ki firmalar cok ucuzlar ama belimizi büken kargo ve yollamıyorlar
fk ürünlerini getiren firma ile çalışıyorum türkiyede ama onlarda 2 ay sürüyor gelmesi özel sıpariş oldugu için

www.ebay.de sitesinden buldum ürünleri ama www.ebay.com üzerinden arama yaptıgım zaman aynı firmayı bulamıyorum garip bi olay belkide bilmediğimdenmidir nedir kafa cok karıştı

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2008, 13:40:25 »
.comda ki satıcılar ile .de deki satıcılar farklı. .com un geneli Amerikalı satıcılar. .de de Hollanda, Almanya ülkeleri satıcıları var. Aynı ürünü ve firmayı bulamazsın yani. .com da goingfast diye satıcı var, farları ondan alabilirsin, kargosu tuzluydu, burada yokken kristaller öyle almıştık Mete abiye. Stoplar içinde aynı şekilde daha tuzlu kargo ödersin .com dan.

Maddiyet sıkıntısı yoksa gelir bunlar ayrı ayrı paketlerde, gelmeme sıkıntısı yok, en geç 15 günde elinde olur. Satıcıyla da konuşursun gift ve değerini 15 20 dolar gösterir, gümrükten geçer adresine kadar gelir.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı autopsy_gti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2008, 05:12:15 »
.comda ki satıcılar ile .de deki satıcılar farklı. .com un geneli Amerikalı satıcılar. .de de Hollanda, Almanya ülkeleri satıcıları var. Aynı ürünü ve firmayı bulamazsın yani. .com da goingfast diye satıcı var, farları ondan alabilirsin, kargosu tuzluydu, burada yokken kristaller öyle almıştık Mete abiye. Stoplar içinde aynı şekilde daha tuzlu kargo ödersin .com dan.

Maddiyet sıkıntısı yoksa gelir bunlar ayrı ayrı paketlerde, gelmeme sıkıntısı yok, en geç 15 günde elinde olur. Satıcıyla da konuşursun gift ve değerini 15 20 dolar gösterir, gümrükten geçer adresine kadar gelir.

bu konuda beni bilgilendirdiğin için  cok teşekkür ederim kafama takılan konuları çözmüş  oldum saol  :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2008, 22:57:22 »
Evt satıcı gift etiketi koyarsa gümrük alımıyor... Yada 2. el alırsan...  .de den almaya bak ürünleri .com ABD ve ordaki fiyatlar çok tuzlu...   Ben arkadaşıma aldırdım en son ürünleri bavul ile gelecekler K-Jetronik 2. el zaten sorun olmaza ama LED li Stoplar sıfır onları özellikle Gift lettirdim firmaya kısmetse 10 gün kaldı gelmelerine... 

Almanyada olması gerekenler....

1 = Sağlam bi Arkadaş..
2 = Export çalışan bi tırcı arkadaş..
3 = Tr de ithalatla uğraşan bir arkadaş...
 Bu 3 ünden biri varsa özellikle Tırcı olandan yaşadınız... :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2011, 00:20:06 »
 :tamamdir
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2011, 01:07:57 »
sanırım stoplardan satılık vardı . bı bakarsanız . taner erbay satıyordu . tanırım kendısını az cok. tıtız bırıdır.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ustam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Mart 2012, 16:26:08 »
arka stoppp bana da lazım ama sıfır nerde bulabilirim yardımcı olun     :)

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Cesaretin yoksa; Seyret ;)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Nisan 2012, 16:59:57 »
siteden Taner Erbay abiye ulaşabilirsiniz kendisi size yardımcı olur
Cesaretin yoksa; Seyret ;)

Çevrimdışı ak8624

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Nisan 2012, 17:16:23 »
İsterseniz sadece logosuz panjur bende var.

İki kusuru var
Panjurun takılmasında herhangi bi engeli olmayan orta usttekı ıkı tırnagı kırık. Sag ve Soldaki Tırnaklar saglam.
Dısardan belli olmayan ama ızgara arasında 2-3 yerde catlak var.
Fiyatı 70TL olur.
İsterseniz Umraniye'den gidip alabilirsiniz
Saygılar
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Nisan 2012, 17:18:58 »
http://www.the-tuning.com/ adresinde var ürünler Onur ÜNAL yada Taner ERBAY la irtibata gecerseniz ürünlerin gelişi hakkında bilgi edine bilirsiniz

Onur ÜNAL 0 535 311 40 03
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2012, 19:07:04 Gönderen: CoX_BoY »