Gönderen Konu: kapı kilitleri  (Okunma sayısı 2643 defa)

Çevrimdışı eemmree

• Profili Görüntüle
kapı kilitleri
« : 03 Ekim 2011, 21:51:15 »
arkadaşlar aracımda merkezi kilit motoru yok. şimdi yeni motor almayı düşünüyorum merkezi kilit için ama bir sorun var ön kapıların ikisininde anahtarı taktığımda sağa ve sola boşa dönüyor yani kilidi indirip kaldırmıyor. sağ kapı komple boşta sol kapıda ise sadece kilidi açıyor ama kilitlemiyor. içinde ki sistemin parçaları kırıldı heralde tam bi fikrim yok. bilgisi önerisi olan yardımcı olursa çok hoş olur.
dedilerki gam giderir, çok bade içtim sensiz.

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Ynt: kapı kilitleri
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2011, 11:51:20 »
Arkadaşım eğer o kilitler çalışmıyorsa öncelikle onu çözmelisin (maliyetini bilmiyorum).Yoksa kilit pompası taktırırsan da bir işe yaramaz. Onları hallettirdikten sonra  pompayı alıp takailirsin (orj. hella 150 TL civarı)Ayrıca şöyle birşeyde olmuş olabilir.Mesela benim sağ ön kapının kilidi bozuk anahtarla ne kilitliyor ne açılıyor ama merkezi kilit kilitliyorda açıyorda.Yinede bi göstermekte fayda var..
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2011, 11:52:02 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı eemmree

• Profili Görüntüle
Ynt: kapı kilitleri
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2011, 20:18:58 »
benim tahminim içindeki platik parçalar kırılmış sanırım sıkıntı ondan kaynaklanıyor ama açtırmadan öğrenemeyiz tabiki.
dedilerki gam giderir, çok bade içtim sensiz.