Gönderen Konu: halil kara arkadasa  (Okunma sayısı 6636 defa)

Çevrimdışı hikmet

• Profili Görüntüle
halil kara arkadasa
« : 27 Şubat 2008, 21:34:28 »
halil arkadasim umarim mesajimi okumusundur audim senin passat gibi 120 130 la giderken sürattan kesiliyor o degistirmis oldugun fisin adi tam olarak nedir bilgilendirirmisin araba stop edip tekrar calistiririnca normale dönüyor
AUDI A4 S4

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: halil kara arkadasa
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2008, 21:38:46 »
Hikmet bey merhaba.Sozu gecen ve fis olarak adlandirdigim parcanin adini unuttum.Fakat servisteki elemanlar kendi aralarinda bu parcaya fis diyor bende onun icin oyle yazdim.Sorun cok basit hallediliyor.10-15 dakika da dayimla beraber cay icerken servis gerekenleri halletti ve ucret almadilar.Bu sorun arac 7000 km de iken oldu.Daha sonra tekrarlamadi.Fis diye adlandirilan parcanin temassizligindan dolayi bu sorun olusuyormus.Eger aracinizin sorunu bu ise korkmaniza gerek yok.Tavsiyem gecikmeden yetkili servise gitmeniz olacaktir.

Birde bu gibi basliklar acmak yerine bana ozel mesaj yoluyla ulasabilirsiniz...
Saygilar.

Çevrimdışı hikmet

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2008, 19:40:28 »
tsk halil arkadsim ama bu dedigin fis hava filtresinin kutusunun üzerinde  bulunan bir fismi ayrintili bilgi verebilirmisin yada foto olarak gönderebilirmisin
AUDI A4 S4

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2008, 19:51:42 »
hava akiş metre ;)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2008, 15:44:14 »
tsk halil arkadsim ama bu dedigin fis hava filtresinin kutusunun üzerinde  bulunan bir fismi ayrintili bilgi verebilirmisin yada foto olarak gönderebilirmisin

Sevgili kardesim araca bakilirken biz yaninda degildik.Seninde bildigin gibi yetkili servislerin cogu arac bakimi yaparken sizi bekleme salanunda tutuyor ve servisin icine almiyor.Durum bu sekilde olunca fis diye tabir ettigim parcanin aracin neresinde oldugunu-nasil bir parca oldugunu goremedim.Dogal olarakta fotograf cekme sansim olmadi.Sadece yukardaki yazdiklarimi servisteki usta basi bize acikladi o kadar.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2008, 16:26:26 »
hava akiş metre ;)
:tamamdir

bizim A6 ya aldık 2 ay önce servise sorduk 450 YTL dediler bosh ürettiği için bosh un yerinden aldık 285 YTL
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı hikmet

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2008, 20:42:22 »
halil arkadasim dedigin parca hava akis metresi audiden aldim galiba sorun cözüldü aracta cekisten düsme yok dedigim gibi hava filtresiin üzerinde kücük bir parca yani araci bu kadar etkiledigini bilmiyordum kücük bir fis parcasininn tsk verdigin bilgi ise yaradi sanirim suan arac normal
AUDI A4 S4