Gönderen Konu: VW Caddy  (Okunma sayısı 122508 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Caddy
« Yanıtla #126 : 04 Aralık 2007, 23:45:14 »
büyük reklamcılardan bildiğiniz krom görüntüsünde folyo alabilirisiniz arkadaşlar,tek tarafı yapışkanlı.yada koçtaşlardan krom boyada yapabilirsiniz.marketteki folyo ile ne işiniz var :)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 04 Aralık 2007, 23:57:45 »
büyük reklamcılardan bildiğiniz krom görüntüsünde folyo alabilirisiniz arkadaşlar,tek tarafı yapışkanlı.yada koçtaşlardan krom boyada yapabilirsiniz.marketteki folyo ile ne işiniz var :)

Amac eglenmek ve ucuz yoldan modifiye etmek oldugu zaman marketten folyo alinabiliyor :)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 05 Aralık 2007, 13:18:46 »
hem o reklamcıların folyosu ınce olmaz zaten kolay iş yok ole .... bı deneyım bakıyım eger sararsa vay cadyy nın halıne degıs degıs kullanırız arkadaslar bı panjura bı sislerın oldugu yere bı aynalara aklıma sımdı geldı yukardakı port bagajların sıyah baglantılarına yapsa cok mu cıngır cıngır olur...:)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 09 Aralık 2007, 21:38:40 »
Bende bi Caddy ekliyim.değişik modifiyesiyle dikkat çekiyor..

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 10 Aralık 2007, 00:17:06 »
aga amerıkan arabaları gıbı olmus cok hos olmus ya allah kaza bela veresın nazarlar degmesın

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 10 Aralık 2007, 00:57:13 »
@cemline
Bu modifiye yi kis mevsiminde yapma bana kalirsa.Yagmurda kalinca cok gecmeden kabarmaya ve cikmaya basliyor.Biz eglenmek amaciyla ve nasil duracak diye yaptik ve epey amatorce basladik ise.3. denemede imzamdaki hale getirdik.Gercektende cok eglendik.Ama yakindan bakilinca cok profesyonel olmadigi belli oluyor.Bana kalirsa illaki boyle bir sey yaptirayim diyorsan git boyaciya cok olsa 50-60 liraya cok cok iyisini yaparlar.Tak cikar ugrasmazsin.Ama eglenmek vakit gecirmek istiyorsan neden olmasin.

@AhMeTH61
Gostermis oldugun caddy yi biliyorum.Sahibini de baska bir yerden taniyorum.Oncelikle sahibini tebrik ediyorum gercektende cok ugrasti ama ugrastigina degdi mi derseniz bence hic mi hic degmedi.Kendisine de soyledim.Ticari araclara boyle seyler gitmiyor.Bi yere kadar mod yapabilirsiniz.Abartiya kactiginiz zaman ortaya bambaska sekiller cikiyor ve bence cok ucuz ve yapmacik duruyor.Sadece on dizayn icin soylemiyorum takmis oldugu arka tampon ve marspiyerlerde aynen bence cok ucuz ve abes duruyor.

Saygilar.

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 10 Aralık 2007, 17:38:33 »
aşırılığa kaçmasa hoş bir ticari araça çıkabilirdi ortaa

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 10 Aralık 2007, 18:20:04 »
artık caddy lere ben tıcarı gozle bakamıyorum alan herkez bısıler takıyor takıstırıyor (benım gıbı)bende tıcarı kullanmıyorum o gozlede bakmayınca hos gelıyo bana ...bılıyorsunuz benzer orneklerı yabancı ulkelerde daha cok yapılıyo bole tıcarı araclara bız ımkanlarımız dahılınde amatoruz bu konuda o baska...ımkan olsa dahı caddy yanı bu arabaları modlamaya baslarken zaten rengını degıstırmek lazım orjınal renklerı dedıgınız gıbı tıcarı anlamda oldugu ıcın cok uyusmuyo modıfıyeye araclar yenı oldugu ıcın kımsede tekrar boyatmak ısıne gelmıyor atalım bakalım fosforlu bır mor yada fosfor yesıl-kırmızı- ve bu renklerın tonları marsbıyerlerın ve tamponlarda farklı modellerde neler yapılabılecegı....vb ama dedım ya bız bıraz daha mevcudu kullanıyoruz dedıgın gıbıde kımısının hosuna gıdıyo kımısının gıtmıyor zaten turkıyede tam anlamıyla kac tane tam anlamıyla modlanmıs arabalar var kı.....onlarda el ıle sayılır gorunce dıkkat ceker...dıgerlerı hep gordugumun gorumcesı derler ya hep bırbırının aynısı farklı jenarasyonlarda yıne aynı malzemeler ıle ....

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 10 Aralık 2007, 23:33:20 »
artık caddy lere ben tıcarı gozle bakamıyorum alan herkez bısıler takıyor takıstırıyor (benım gıbı)bende tıcarı kullanmıyorum o gozlede bakmayınca hos gelıyo bana ...bılıyorsunuz benzer orneklerı yabancı ulkelerde daha cok yapılıyo bole tıcarı araclara bız ımkanlarımız dahılınde amatoruz bu konuda o baska...ımkan olsa dahı caddy yanı bu arabaları modlamaya baslarken zaten rengını degıstırmek lazım orjınal renklerı dedıgınız gıbı tıcarı anlamda oldugu ıcın cok uyusmuyo modıfıyeye araclar yenı oldugu ıcın kımsede tekrar boyatmak ısıne gelmıyor atalım bakalım fosforlu bır mor yada fosfor yesıl-kırmızı- ve bu renklerın tonları marsbıyerlerın ve tamponlarda farklı modellerde neler yapılabılecegı....vb ama dedım ya bız bıraz daha mevcudu kullanıyoruz dedıgın gıbıde kımısının hosuna gıdıyo kımısının gıtmıyor zaten turkıyede tam anlamıyla kac tane tam anlamıyla modlanmıs arabalar var kı.....onlarda el ıle sayılır gorunce dıkkat ceker...dıgerlerı hep gordugumun gorumcesı derler ya hep bırbırının aynısı farklı jenarasyonlarda yıne aynı malzemeler ıle ....
Modifiye bambaska bir olay.Oznel ifadeler isin icine giriyor.Acikcasi ben abartili modifiyelerden hic hoslanmam.Sade modifiyiler yeterli bence.
Caddy aracim olsa 17" jant-tamponlara ve yan korumalara aracin renginde boya-8000k xenon far-arac koyu renkte ise paslanmaz krom port bagaj ve cam filmi bence bu arac icin en ideali.Digerlerini abartili buluyorum ama tabi zevk meselesi.Adamin parasi vardir zamani vardir kendi kafasina gore modlamistir bize de tebrik etmek duser...

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 03 Ocak 2008, 04:41:30 »
bu aracı otomobil sitesinde gördüm satılık. bu kadar uğraştıktan sonra neden ki?

Çevrimdışı aliş_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 04 Ekim 2008, 21:18:38 »
Kardeş ya buraya nsl resim akliyosunuz bilgin var mı?

Çevrimdışı VW_CADDY_TDI

• BORBET CADDY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 06 Ekim 2008, 17:19:39 »
Arkadaşlar bu caddy lerde yamur sensörüyle sesli komut varmı.Şimdiden tşkr

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #138 : 25 Ekim 2008, 08:36:24 »
istanbul oto show 2008 den