Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Ön Görüşleri  (Okunma sayısı 107334 defa)

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
Ynt: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Ön Görüşleri
« Yanıtla #182 : 23 Ocak 2008, 17:56:27 »
faruk kardeşime katılıyorum ve diğer arkadaşlara... bir buluşma bir ogranizasyon yapılıcak amaç hoşça vakit geçirmek tanışmak kaynaşmak doslukları pekiştirmek olsa gerek... gazlamak yanlamak makas atmak isteyen arkdaşlar varsa şayet kendilerini pistlerde görmek isterizz... hırslarını gazlarını orda bırakıp yanımıza öyle gelsinler...  :t
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #183 : 23 Ocak 2008, 17:57:43 »
Faruğun ısmarlıyacağı tost anca bu kadar olur diyecem ama  :p  Dur bakalım görecez... >:D

kardeşim sen gel hele ben sana kral sofrası açarım :D :D

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 23 Ocak 2008, 17:58:29 »
kardeşim sen gel hele ben sana kral sofrası açarım :D :D

Saolasın Denizim, sana lafım yok zaten bilirim seni ama  ahhh bu Faruk varya bu Faruk....  :bekleriz:

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #185 : 23 Ocak 2008, 18:03:07 »
olum denızın normal yemegı zaten bızlere kral sofrası..way be eralp demekkı ole he sen gel bak neler ısmarlıcam sana

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 23 Ocak 2008, 18:05:19 »
olum denızın normal yemegı zaten bızlere kral sofrası..way be eralp demekkı ole he sen gel bak neler ısmarlıcam sana

Eheheh o zaman sizin yemekler sayesinde BBS Rs leri alıyorummm galiba... >:D

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #187 : 23 Ocak 2008, 18:06:36 »
Ozları vwerım sana ıstersen:)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #188 : 23 Ocak 2008, 21:33:37 »
Şimdi bu buluşmaya Metin Abimiz gelmesinde görüyim bende... daha geçen buluşmadan sözü var... :bekleriz:

Alıntı yapılan: METiN link=topic=???.msg???#msg??? date=???
gorusecegiz Eralpcim hic meraklanma, senin gelebilecegin bir bulusma olunca ben gelemeyecek bile olsam hususi seni gormeye gelecegim

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 24 Ocak 2008, 10:39:41 »
Eralp abi çok heyecanlı gördüm seni canım bir an önce Trabzon'dan kurtulmak istiyosun herhalde.İnşallah bi sorun çıkmadan güzel bi buluşma olur içim gidiyo valla gelemediğim için.Bakalım bu yaz İstanbul'a gelirim sanırım inşallah o zaman katılırım aranıza ve sizleri de tanımış olurum.İyi eğlenceler

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 24 Ocak 2008, 11:40:37 »
Eralp abi çok heyecanlı gördüm seni canım bir an önce Trabzon'dan kurtulmak istiyosun herhalde.İnşallah bi sorun çıkmadan güzel bi buluşma olur içim gidiyo valla gelemediğim için.Bakalım bu yaz İstanbul'a gelirim sanırım inşallah o zaman katılırım aranıza ve sizleri de tanımış olurum.İyi eğlenceler

eyvallah Ahmet Kardeşim... Sınavlar bitiyo ondan bu sevinç gösterileri... :D :D :D

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #191 : 24 Ocak 2008, 12:28:12 »
:D

Çevrimdışı djtiko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #192 : 24 Ocak 2008, 14:39:06 »
pardon o gün gelince neyi görüces? anlamadım da...biz ne anlatıyoruz siz ne anlıyosunuz o toplantı kişisel amaç için birbirimizi gaza getirmek için düzenlenmiyor kalkıpta gaza gelip milletin emeklerini hiçe sayarak kaza yaşanırsa istenmeyen sonuçlar doğabilir..örnek vermek gerekirse ben emek çekip arabamı hazırlayıp toplantıya geliyorsam ve kendini bilmez apaçinin biri gelip arabama zarar verirse olacaklardan sorumlu değilim...bunu tehdit olarak algılamayın ama konuşma stilinizi beğenmedim...titizlikle konvoy halinde gidilmesi gerekiyor...geleceğiniz mesafe zaten uzak onun için tatsızlık çikmasin..

tehdit olarak algıladıgımız yoq abicim..biz trafik canavarı degiliz..veyahutta sokak serserisi de değiliz..arkadasım o gün gelsin görüşcez demekle kötü maksatta,hız anlamında disiplinsizlik anlamında bişi demek istememiştir.yeri geldigi zaman bi kural varsa uyulur.saygımız sonsuzdur.gaz basılır hızlı da gidilir ama her şeyin bi yeri var.kimse hava atma peşinde de değil biz sadece meraklısıyız bu arabaların..egerki hız merakımız olsaydı gider gtı araç ya da daha hızlı bişiler alırdık.yanlıs anlaşılma olmasın abiler saygımız sonsuzdur...
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 24 Ocak 2008, 15:51:03 »
hadi eralpp iiyisinn iyisinn :D :D  kaptın kral sofrasını bu arada faruk kardeşim senin araba cook cabuk gaza gelio sanırım hee hehehe :saygılar

Çevrimdışı MK1Golferhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #194 : 24 Ocak 2008, 16:11:27 »
öncelikle hepinizden özür dilerim konu bu hale geldiği için

beyler ne düşünüyosunuz bilmiyorum ama lafı anlamadan dinlemeden kafanıza göre şekil yapmayım orda muhabbet üzerine söylenmiş bi laf.O laf taki maksat komple vwtr.net olarak hepberaber buluşmamızla ilgili o lafın altında bişeyler aramayın.ben ilk defa böyle bir organizasyona katılıcam tatsızlık olsun veya birine pislik yapim derdinde deilim eğer kaldıramıyosanız bazı şeyleri söyleyin bizde ona göre muamele yapalım.

Çevrimdışı MK1Golferhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #195 : 24 Ocak 2008, 16:13:22 »
benim zaten gaz la mazla işim olmaz.emek düşmanı falanda deilim hatta saygı duyarım ve herzaman emekçinin yanında olurum çünkü bende bazı şeylerden ödün vererek bişeyler yapmanın derdindeyim.