Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Ön Görüşleri  (Okunma sayısı 107333 defa)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Ön Görüşleri
« Yanıtla #168 : 23 Ocak 2008, 00:16:37 »
İbo kArşıyı ii topla bak:) Bu arada benim numarada 0538 552 24 89 saygılar. avcılar için çizimi anlatıcam zaten bulamama ihtimali yok..

Hadi bakalım Kroki istiyoruz Faruk Abeyy... Bi yolluk yap bakalım bize....

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2008, 09:17:48 Gönderen: wow »

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 23 Ocak 2008, 15:19:21 »
  Helal Oktay kardeşim, Araştırmacı Uye diye buna derim, Faruk çizik atsın bakalım bi krokiye, Haftaya Pazar guzel olacak galiba... :sevgi:

Çevrimdışı djtiko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 23 Ocak 2008, 15:43:33 »
ibrahim abi numaran zaten var bizde biz sana erhanla ulaşırız..siz gecerken bizde arkadan el sallarız...
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 23 Ocak 2008, 16:52:54 »
geçmek yok herkes sırayla gidecek alman disiplini ibo bizi izlemsinde arkadan... ;D :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı MK1Golferhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 23 Ocak 2008, 17:08:24 »
o gün bi gelsin görcez beyler ;)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 23 Ocak 2008, 17:34:45 »
  Cumartesi Aksamı bulusma yeri krokisini tamamlayıp ekliyoruz Faruk kardeşimle, Bu cumartesi son bir gidip beraber kontrol yapalım alanı... :tamamdir 

Faruk yemek sözü verdin bak o kadar gelecem yarım tostla kandırma bizi... >:D

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2008, 17:36:40 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 23 Ocak 2008, 17:38:26 »

pardon o gün gelince neyi görüces? anlamadım da...biz ne anlatıyoruz siz ne anlıyosunuz o toplantı kişisel amaç için birbirimizi gaza getirmek için düzenlenmiyor kalkıpta gaza gelip milletin emeklerini hiçe sayarak kaza yaşanırsa istenmeyen sonuçlar doğabilir..örnek vermek gerekirse ben emek çekip arabamı hazırlayıp toplantıya geliyorsam ve kendini bilmez apaçinin biri gelip arabama zarar verirse olacaklardan sorumlu değilim...bunu tehdit olarak algılamayın ama konuşma stilinizi beğenmedim...titizlikle konvoy halinde gidilmesi gerekiyor...geleceğiniz mesafe zaten uzak onun için tatsızlık çikmasin..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 23 Ocak 2008, 17:40:07 »

gır gır bi yana, kesin talimat var metin,mete,tunç abiden onun dışına çıkmak isteyen kendine başka site bulsun diye...

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 23 Ocak 2008, 17:44:25 »
  Cumartesi Aksamı bulusma yeri krokisini tamamlayıp ekliyoruz Faruk kardeşimle, Bu cumartesi son bir gidip beraber kontrol yapalım alanı... :tamamdir 

Faruk yemek sözü verdin bak o kadar gelecem yarım tostla kandırma bizi... >:D

bu arada tosttan çok bir dilim ekmek gibi görünüyor eralp..

Yunus EMRE

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 23 Ocak 2008, 17:46:09 »
Arkadaşlar biraz ev sahibi olarak bazı şeyler sölemek istiyorum daha önce metin abinin sölediği gibi eğer hızlı gitme birbirirmiz geçme şekil yapıcam diye saçmalıklar yapacak ve düzeni bozarak ahenkimizi kaçıracak olacaksa ltf gelmesin,bakın aileleri kız arkadaşlarıyla gelecek dostlarımız var ltf özenli olalım.Biyerden geçtiğimizde izimiz kalsın insanlar bize gıpta etsin bizde keyif alıp hemde dostluğumuzu pekiştirlelim.Yanlışım varsa affola :saygılar

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 23 Ocak 2008, 17:49:31 »
Arkadaşlar biraz ev sahibi olarak bazı şeyler sölemek istiyorum daha önce metin abinin sölediği gibi eğer hızlı gitme birbirirmiz geçme şekil yapıcam diye saçmalıklar yapacak ve düzeni bozarak ahenkimizi kaçıracak olacaksa ltf gelmesin,bakın aileleri kız arkadaşlarıyla gelecek dostlarımız var ltf özenli olalım.Biyerden geçtiğimizde izimiz kalsın insanlar bize gıpta etsin bizde keyif alıp hemde dostluğumuzu pekiştirlelim.Yanlışım varsa affola :saygılar

+1453
faruk tost ısmarlıyormussun çift kaşarlı olsun eralpe... ;D

Yunus EMRE

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #180 : 23 Ocak 2008, 17:51:01 »
bu arada tosttan çok bir dilim ekmek gibi görünüyor eralp..

Faruğun ısmarlıyacağı tost anca bu kadar olur diyecem ama  :p  Dur bakalım görecez... >:D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #181 : 23 Ocak 2008, 17:54:35 »
pardon o gün gelince neyi görüces? anlamadım da...biz ne anlatıyoruz siz ne anlıyosunuz o toplantı kişisel amaç için birbirimizi gaza getirmek için düzenlenmiyor kalkıpta gaza gelip milletin emeklerini hiçe sayarak kaza yaşanırsa istenmeyen sonuçlar doğabilir..örnek vermek gerekirse ben emek çekip arabamı hazırlayıp toplantıya geliyorsam ve kendini bilmez apaçinin biri gelip arabama zarar verirse olacaklardan sorumlu değilim...bunu tehdit olarak algılamayın ama konuşma stilinizi beğenmedim...titizlikle konvoy halinde gidilmesi gerekiyor...geleceğiniz mesafe zaten uzak onun için tatsızlık çikmasin..

+ 1 Katılıyorum, Lutfen ben aracların camına numara koymak istemiyorum...

Teşekkurler Faruk kesinlikle Katılıyorum, ben arkamdan apachiler geçti lafı duymak istemiyorum, daha öncede ben bunun lafını ettim, böyle bir olay yaşanırsa sinyalimi verir çıkar konvoydan basar giderim...Ve benim gibi yapıcak bu olaya duyarlı insanlar olduğunuda biliyorum lutfen huzursuzluk olmasın yani şunu şuraya yazmak bile bana koyuyuo artık, Örnek Forum, Örnek Üyeler... Lütfen bizim gibi olmak isteyen bi çok forum var, üzmeyelim birbirimizi...