Anket

Orta sınıf lüks otoda tercihiniz ne olur? ( yeni kasalar)

Passat / Passat cc
19 (17.1%)
Audi A4
33 (29.7%)
Mercedes C
28 (25.2%)
BMW 320
24 (21.6%)
Ford mondeo
4 (3.6%)
Opel insignia
3 (2.7%)

Toplam Oy Verenler: 109

Gönderen Konu: Orta sınıf lüks otoda tercihiniz ne olur?  (Okunma sayısı 60257 defa)

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
Ynt: Orta sınıf lüks otoda tercihiniz ne olur?
« Yanıtla #70 : 02 Mayıs 2009, 13:02:57 »
AMG yi sormadık.Alacağımız paket işmizi ziyadesiyle görüyor.Busines car olarak kullanacağız.Ömrünü kapalı garajda tüniyerek geçirecek.

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #71 : 02 Mayıs 2009, 13:18:33 »
Ahh, beyazları mükemmel oluyor bunların cam tavan falan. :sevgi:

Hayırlı olsun.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 02 Mayıs 2009, 13:18:59 »
AMG yi sormadık.Alacağımız paket işmizi ziyadesiyle görüyor.Busines car olarak kullanacağız.Ömrünü kapalı garajda tüniyerek geçirecek.

Anladım abi, AMG paketin zaten görünüm dışında bir ekstrası yok ama burda alan kişilerin hepsi AMG alıyor, gözümüz onlara alışınca normal paket biraz değişik geliyor  :)

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 02 Mayıs 2009, 14:57:17 »
Ahh, beyazları mükemmel oluyor bunların cam tavan falan. :sevgi:

Hayırlı olsun.
Teşekkür edrim.

Anladım abi, AMG paketin zaten görünüm dışında bir ekstrası yok ama burda alan kişilerin hepsi AMG alıyor, gözümüz onlara alışınca normal paket biraz değişik geliyor  :)

Alacağımız paket standart paketlerin en üst donanımlısı.ÖTV  indiriminden yararlanmak için sayılı günümüz vardı.Bir daha bu fırsat ne zaman gelir diyerek değerlendirelim dedik. >:D 51 bin küsür  euro dan indirim + özel indirim dahil 44 bin euroya bağladık + ödeme kolaylığı var adamlar manyak yarısını şimdi ver yarısını ise bir yıl sonra  sıfır "0" faizle -faizsiz ödeyin diyor.

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #74 : 03 Mayıs 2009, 23:30:26 »
Hayırlı uğurlu olsun abi.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #75 : 03 Mayıs 2009, 23:53:34 »

Alacağımız paket standart paketlerin en üst donanımlısı.ÖTV  indiriminden yararlanmak için sayılı günümüz vardı.Bir daha bu fırsat ne zaman gelir diyerek değerlendirelim dedik. >:D 51 bin küsür  euro dan indirim + özel indirim dahil 44 bin euroya bağladık + ödeme kolaylığı var adamlar manyak yarısını şimdi ver yarısını ise bir yıl sonra  sıfır "0" faizle -faizsiz ödeyin diyor.
       10 numara seçim, 10 numara araç, haikikaten 10 numarada indirim olmuş. kazasız belasız   :D

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 04 Mayıs 2009, 09:49:00 »
Hayırlı uğurlu olsun abi.

10 numara seçim, 10 numara araç, haikikaten 10 numarada indirim olmuş. kazasız belasız   :D

Hepineze teşekkür ederim.
Bundan daha iyisine sahip olmanızı temenni ediyorum.  :sevgi:

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 04 Mayıs 2009, 21:55:46 »
Adamlar yapmış dedirtiyor. :p

Çevrimdışı type-r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 04 Mayıs 2009, 22:45:37 »
Adamlar yapmış dedirtiyor. :p

Kesinlikle.  :tamamdir
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #79 : 05 Mayıs 2009, 00:24:54 »
    gerçekten adamlar yapmışşş :tamamdir

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 05 Mayıs 2009, 01:00:54 »
Ben sana bastan soyledim Oktay abi  :)
Fakat ben bu aracta tek kotu ozellik olarak aracin ic mekanindaki plastigin kalitesiz havasi vermesi, dikkat ettiniz mi bilmem konsoldaki plastik olsun kapi icindeki plastik olsun cok sert ve aynen yeni kasa passatlardaki gibi degisik bir plastik.Birde bizim bindigimiz full aracta dusunun 2 tane sunroof vardi ama deri direksiyon yoktu :)
Bu paraya bence alabileceginiz en luks en saglam en karizma arac bu...Tekrardan hayirli olsun insallah.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 06 Mayıs 2009, 00:56:08 »
Hayırlı olsun Oktay abi, sport modellerinin beyaz rengi gerçekten 10 numara..Mb nin son yılllardaki en başarılı dizaynı :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 06 Mayıs 2009, 09:59:22 »
Hayırlı olsun Oktay abi, sport modellerinin beyaz rengi gerçekten 10 numara..Mb nin son yılllardaki en başarılı dizaynı :tamamdir

2008 in kasım-aralık aylarında beyaz rengi için 3-5 ay bekletiyorlardı, kaporasını alıp.En fazla tutulan rengi bu sanırım.Beyaz renkli, amg paket, çift sunrooflu c220 cdi tadından yenmez valla.İnsanlar 3-5 ay araç beklemek yerine 5-6 bin euro fazla verip aracı yurt dışından getiren özel galerilerden alıyorlardı.Belki durum halen öyledir...

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 06 Mayıs 2009, 12:56:58 »
Ben sana bastan soyledim Oktay abi  :)
Fakat ben bu aracta tek kotu ozellik olarak aracin ic mekanindaki plastigin kalitesiz havasi vermesi, dikkat ettiniz mi bilmem konsoldaki plastik olsun kapi icindeki plastik olsun cok sert ve aynen yeni kasa passatlardaki gibi degisik bir plastik.Birde bizim bindigimiz full aracta dusunun 2 tane sunroof vardi ama deri direksiyon yoktu :)
Bu paraya bence alabileceginiz en luks en saglam en karizma arac bu...Tekrardan hayirli olsun insallah.

:sevgi:

:sevgi: Teşekkür ederim,gündelik kullanım için olsaydı  %100 beyaz AMG alırdım,ama ben ticari ve prestij imaj olarak kullanacağım.