Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Hız Sabitleyici Takılır mı?  (Okunma sayısı 21881 defa)

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
Ynt: Hız Sabitleyici Takılır mı?
« Yanıtla #14 : 20 Şubat 2012, 01:39:56 »
Doğru tespit. Ara ki bula ki  ;)

recep kardeşim angel farların markası ne?
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #15 : 20 Şubat 2012, 01:59:31 »
Kontağı açınca epc yazısı çıkıyorsa takılabilir , çıkmıyorsa takılamaz diye biliyorum...
usta bu tüm ve ler için geçerli midir?

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #16 : 20 Şubat 2012, 10:54:41 »
usta bu tüm ve ler için geçerli midir?

Valla geçerli mi bilmiyorum. Bi ara ben de merak sarmıştım hız sabitleyiciye,  memleketteki wosvogen servisindeki arkadaşı aramıştım benim araca takılır mı diye, o  da kontağı açınca epc ışığı yanıp sönüyor mu dedi ben de hayır dedim, o zaman takılmaz dedi...heralde kısaca anlama yöntemi...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #17 : 20 Şubat 2012, 16:39:24 »
Valla geçerli mi bilmiyorum. Bi ara ben de merak sarmıştım hız sabitleyiciye,  memleketteki wosvogen servisindeki arkadaşı aramıştım benim araca takılır mı diye, o  da kontağı açınca epc ışığı yanıp sönüyor mu dedi ben de hayır dedim, o zaman takılmaz dedi...heralde kısaca anlama yöntemi...
valla bende yanıyor konyağı açınca. inşallah takılabiliyordur. kufatec'ten alıp getirticem eğer uyarsa.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #18 : 20 Şubat 2012, 16:58:17 »
valla bende yanıyor konyağı açınca. inşallah takılabiliyordur. kufatec'ten alıp getirticem eğer uyarsa.

Hadi hayırlısı bakalım, inşallah olur...

« Yanıtla #19 : 20 Şubat 2012, 17:29:42 »
özgür kardeşim aracın avatarındaki 2012 polo ise %100 bağlanması lazım. 2003 te mi ne elektronik gaz kelebeğine geçti diye biliyorum bn VW i. bu aracın full donanımlısında opsiyon olarak yok mu hız sabitleyici. varsa sana da olur...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #20 : 20 Şubat 2012, 19:03:00 »
full donanımlısı bu usta bizde highline yok. araç 2012 ama elektrik modülünün 087 ile bitmesi gerekiyor sanırım. takılabilen de var, takılamayan da. servise gidip sorucam işte ona göre sipariş vericem

« Yanıtla #21 : 21 Şubat 2012, 11:29:48 »
hmm bilmiyordum comfortline ın full olduğunu iyi oldu öğrendim alacak olursak durduk yerde nerde bu highline lar diye aranıp durmayalım :) e hoca yokmuydu aracı alırken hız sabitleyici opsiyonu. çok ilginç yav. biliyorum bu 087 mevzusunu da inşallah öyledir seninki de. hadi hayırlısı bakalım. valla büyük nimet bu hız sabitleyici ama benimki gaz telli işte yapacak birşey yok bacak kopmaya devam uzun yolda :( aslında bunlara da yapılıyormuş ama çok komplike bir sistem baya külfetli birçok parça değişiyor

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #22 : 21 Şubat 2012, 11:39:11 »
valla ben de hız sabitleyicinin yokluğunda ayağımı alıştırdım hız sabitleyici gibi :D o da yoruyo bir süre sonra

« Yanıtla #23 : 21 Şubat 2012, 11:56:52 »
kardeşim ne diyon sen ya karamandan istanbul a 900 km yol gittim hem ekonomi için hemde hız sevmediğimden otobanda olsa 90 km sabit hız kullandım 12 saat süren yolda bir defa lpg almak için durdum araçtan indim yere kapaklandım. dizim uyuşmuş üstüne basamadım :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #24 : 25 Nisan 2022, 16:54:12 »
Ankarada'yım isteyene montajda yaparım cevre iller için iletişime gecebilirsiniz 05416739197
tüm dizellerin hepsine uygundur
benzinliler için gaz pedalı elektronik olacak yani ekranda epc ısıgı yanacak.
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi