Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: T(ü)RK MK4  (Okunma sayısı 59977 defa)

Ynt: T(ü)RK MK4
« Yanıtla #28 : 04 Nisan 2016, 20:03:20 »
Vallahi 10 numara olmuş, hakikaten öne bir r32 tampon aldıracaksınız bana da  :D Özellikle arka tamponun işlemine bayıldım diyebilirim. Jantlar da bu kasaya iyi uydu(ben pek jant beğenmiyorum bu kasada pasific janları hariç) '17 mi '18 mi bu arada kardeşim? Ön-arka far ve stoplar da şahane, Allah kazasız belasız keyifle kullanmayı nasip etsin.. Maşallah :tamamdir
Dipnot: Metin'in dediği gibi arka spoyler şart şu aşamalardan sonra  :saygilar

« Yanıtla #29 : 05 Nisan 2016, 09:18:56 »
Öncelikle herkese Günaydın mutlu bir gün diliyorum.  :)
Araba ile ilgili gerçekten çok emek harcadım öncesi ile sonrası arasında dağlar kadar farklar var. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim bana vw grubunu aşılayan forum kesinlikle burasıdır sanırım bendeki bu ateş sönmeyecek dışarıda herhangi bir araç ne kadar yapılı olursa olsun kesinlikle ilgimi çekmiyor. Umarım her daim de böyle devam eder.

Önerilerinize gelince herkesin ortak fikri olan spoiler kesinlikle benimde yapılması gereken işlerde önceliğimde yer alıyor ama gerek maddi olarak artık sonu tükettiğimde gerekse de yurt içinde yapılan spoiler modelleri ilgimi çekmediğimden taktıramadık. Bu konuda Murat kardeşim ile de konuştuk sanırım yurt dışından belirlediğimiz bir kaç yerden birinden gelecek yıl içerisinde muhakkak oda hallolur yeter ki Allah kaza bela vermesin.

Aracın son halini belirledik bundan sonra ki işleri belki performans daha çok ufak tefek içlere kaldı. Araç bende bulunduğu süre içerisinde zaten bu işler kesinlikle bitmez. ::)

« Yanıtla #30 : 05 Nisan 2016, 20:22:51 »
Aynen kardşim önce sağlık ve kazasız belasız keyifle kullanmak... Ben de spoyler dedim ama bakma sen yurtiçinde doğru dürüst bişey bulamadım, zamanında da bu forumda Gani abi vardı o satıyordu almadık  :t  :) Murat getirtebilir duruma göre ben de alırım belki ilerde. Maddiyat da önemli tabi bu işlerde, sırf şu görseli oluşturabilmek bile bir mesele.

Ayrıyeten şu arka tampona yapılanlar ilgimi acayip çekmiş durumda, tam olarak ne yapıldı anlatırsan çok mutlu olurum. Sanıyorum orjinal tamponun üzerinden gidildi işlemler.

Performans konusunda da fikir istersen önerilerde bulunabilirim, selamlar  :tamamdir

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #31 : 06 Nisan 2016, 13:20:53 »
bir kaç gün önce girdiğimde gördüm başlığı. o an yazamadan çıkmak durumunda kalmıştım. tekrar görmüşken ve vaktim varken yazmadan çıkmam olmaz.

eline emeğine sağlık. çok güzel işlemler. sevgi olmadan bunların yapılması mümkün değil. herkes araçlarını bizler gibi sevmiyor. kimisi otomobillere sadece taşıt aracı olarak bakıyor. ama biz farklıyız.

tercihler de güzel. sonuç da öyle.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #32 : 06 Nisan 2016, 22:40:02 »
Elinize sağlık, sade, şık ve kaliteli bir görünüme kavuşmuş. Güzel günlerde kullanın. Umarım aklınızda ki tüm yapılacakları tamamlama şansınız olur :)
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #33 : 10 Nisan 2016, 22:59:45 »
Maşallah, maşallah..
Bu aracı görünce Golf IV anılarım depreşti  :D
Farlar, stoplar ve tamponlar 10 numara olmuş,  :tamamdir
Allah kaza bela vermesin.

Bu arada ön tampondaki parklar turuncu olursa daha bi güzel olur gibi; :)
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 23:05:16 Gönderen: gültekin77 »
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

« Yanıtla #34 : 19 Nisan 2016, 10:26:00 »
Orjinal Golf Port Bagaj Barları'da takıldı. Şimdi sıra bagaj'da kaldı. Bu haliyle bir güncel çekelim:)

Not:Boya korumadan sonra plaka biraz eğri takılmış en kısa zamanda düzeltilecektir.

« Yanıtla #35 : 19 Nisan 2016, 11:35:44 »
Araç muhteşem duruyorda şu lipe gözüm alışmadı.Tamponun güzelliğini bozmuş sanki.

« Yanıtla #36 : 04 Mayıs 2016, 14:04:08 »
Araç muhteşem duruyorda şu lipe gözüm alışmadı.Tamponun güzelliğini bozmuş sanki.

Hocam dediğiniz şekilde çok sade oluyor sanki üstüne bişey almadan yola çıkmış gibi duruyor. Bu tür aksesuarlar aracı zenginleştirir.  :sevgi:

« Yanıtla #37 : 04 Mayıs 2016, 14:05:29 »
Maşallah, maşallah..
Bu aracı görünce Golf IV anılarım depreşti  :D
Farlar, stoplar ve tamponlar 10 numara olmuş,  :tamamdir
Allah kaza bela vermesin.

Bu arada ön tampondaki parklar turuncu olursa daha bi güzel olur gibi; :)

Öncelikle teşekkür ederim gültekin hocam. Onlara bana ABD'den geldi ben özellikle o renk istedim sebebi ise çamurluk sinyallerinin aynı renk olmasın yani geçişleri uyumlu olmasın daha bir güzel..
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2016, 14:05:59 Gönderen: WayOfLife »

« Yanıtla #38 : 04 Mayıs 2016, 14:10:32 »
Gelecek dönemde hedeflediğim jant-Lastik düşüncemi,  aracın her şeyine kaynak ayırdın buna da el at diyenlerin yüzünden öne çekmek durumunda kaldım..

18 inch jantlara geçtim dolayısıyla lastiklerde değişmiş oldu..  Ayrıca bonus'u olarak da,  araç ile uyumlu Recaro koltuk takımı aldım. Kondisyonu oldukça iyi fakat durumu berbattı.. Şuanda kuaförde inşallah bir an önce takmış olurum.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #39 : 04 Mayıs 2016, 20:59:01 »
Yeni koltuk ve jantlari büyük merakla bekliyorum :) cok sevindim ayrica. Bu araca değer :tamamdir

« Yanıtla #40 : 04 Mayıs 2016, 22:57:51 »
Hacım yeni koltuk dediğin döşemeyi mi değiştiricen yoksa komple koltuk mu(biraz pahalı olur :saskin:) Jantları ben de merak ediyorum :tamamdir

« Yanıtla #41 : 05 Mayıs 2016, 15:12:38 »

Yeni papuçlarımız..18 inch Orjinal BBS RC
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2016, 15:13:35 Gönderen: WayOfLife »