Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni jettamı aldım.  (Okunma sayısı 27220 defa)

Yeni jettamı aldım.
« : 26 Haziran 2015, 18:41:53 »
 Satılık bölümünde de göreceksiniz 3 sene boyunca '99golf 1.8 kullandım. Öncelik yakitta olmak üzere cekisinden saglamliğından çok memnundum. Ama artik ufak gelmeye baslamisti. Geçen hafta ankarada sattim, alan arkadasla hala görüşürüz cok memnun araçtan.
 Jetta hikayesi cok hızlı oldu. Öncelikle şunu belirteyim Ankaradaki Vw bayiileri 5 para etmez.ilgi alaka kocaman bi sıfır. Ben arabamı çorum ahlatçı Vwdan aldım.haziran başında memlekete giderken yol üstünde olduğundan bi ugrayayim dedim. Satis görevlisi arkadaş ilgilendi saolsun ve istedigim beyaz manuel 1.2nin en erken temmuzda geleceğini söyledi. Geçtiğimiz salı araçlarda sıra olup olmadığını öğrenmek için aradım ve elinde bi tane benin istediğimden olduğunu istersem hemen verebileceğini soyledi. Dün atladım gittim aldim. Maaşallah ateş gibi araba. Test sürüşü yaptım benim eski 1.8 golfü aratmadı.
Aşıksan vur saza,şoförsen baz gaza...

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Yeni jettamı aldım.
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2015, 23:28:10 »
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2015, 00:08:27 »
Hayırlı olsun,
Özellikle yakıtı merak ediyorum.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2015, 10:44:21 »
Arabanin plakasını yeni cıkarttim, çorum dan samsuna geldim. 100-110 genelde arada bastım.samsunun icinde de gezdim baya akşam trafiği fln. Depoyu bayiiden sonra full lemistim, 260 kmden sonra 75 liralık benzin aldım. Yakit çok iyi konfor cok iyi donanım cok iyi kısaca iyiki almisim
Aşıksan vur saza,şoförsen baz gaza...