Gönderen Konu: TA TECHNİX COİLOVER ÖNERİLER  (Okunma sayısı 1949 defa)

Çevrimdışı fatih_arikan_06

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF MK4
TA TECHNİX COİLOVER ÖNERİLER
« : 14 Mayıs 2015, 16:51:44 »
İSTANBULDA BİR ESNAFTA GOLF 4 İÇİN  TA TECHNİX COİLOVER BULDUM FİYATIDA GAYET UYGUN GELDİ SIFIR KUTUSUNDA NAKİT FİYATI 800 TL  DAHA ÖNCE KULLANAN VAR MI ARAMIZDA OLUMLU YADA OLUMSUZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
BENİM AMACIM ORJİNAL YÜKSEKLİKTEN 18 JANT İLE 5 CM KADAR İNDİRMEK DİP BASIK GEZMEK DEĞİL.EVDE TEK ARAÇ OLDUĞU İÇİN DÖNEM DÖNEM KALDIRIP ORJİNAL JANT İLE ARACI KULLANMAK
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: TA TECHNİX COİLOVER ÖNERİLER
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2015, 12:53:11 »
Arabandan sogutur seni uzak dur ;)  kaliteli bi spor yay spor amortisor tak devam et ;)

Çevrimdışı fatih_arikan_06

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF MK4
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2015, 14:48:13 »
ARABADAN SOĞUTUR DERKEN ?
SPOR YAY VE SPOR AMORTİSÖR BANA UYGUN DEĞİL ZAMAN ZAMAN KALDIRMA İHTİYACIM DOĞACAK

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2015, 20:46:20 »
Coil alicaksan koni voglant gibi bilindik markalardan al. Markasiz coillerde esneme payi yok denecek kadar az. Amortisorsuz bisiklet gibi olur arabaniz sert bir cukur demiyorum yol dalgalanmasinda arabanin on kulelerini parcalayabilirsin bile sürat varsa. Markali coil evet markasizlar hayir benim tercihim.

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2015, 15:40:36 »
Ben de bi ara çok düşündüm coil olayını hatta airide olayına bile yoğunlaşmıştım muayenede falan problem oluyor bıraktım. Ta technix falan piyasada çok olan ama biraz merdivenaltı yerlerde bulunan bi marka. İlle de coil alacaksanız güvenilir markalara yönelmenizi tavsiye ederim. KW,Koni, Vogland, H&R markalar bu işin ustaları. Ya da koninin spor amortisörlerini alıp, 3.5 luk kaliteli yaylarla kullanacaksanız. Hem arabayı çok basmamış hem de yüksek olarak kullanmamış olursunuz.