Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Triger Değişiminden Sonra Hala Devam Eden Ses Sorunu, Yardım? 1.4 Tdi  (Okunma sayısı 75191 defa)

Çevrimdışı Ali07

Otomobil
    Seat İbiza Tdi
Merhaba arkadaşlar, 6 ay önce 1.4 Tdi ibiza aldım, Trigerin olduğu yerden gıy gıy gıy şeklinde bir ses geliyordu. Maddi     durumlardan dolayı erteledim durdum, Bugün triger setini, devirdaim pompasını değiştirdim ve ses hala devam ediyor, aynı ses, moralim bozuldu, usta kayış sesi normal diyor. Triger kayışından ses gelir mi arkadaşlar var mı bileniniz?
V kayışı sesi değil, söküp dinledik.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Geçmiş olsun.

Aynı konudan iki kere açmışsınız, biraz daha dikkatli olun lütfen.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı Ali07

Otomobil
    Seat İbiza Tdi
Teşekkür ederim. Bu konu benim için önemli olduğu için aynı motoru kullanan modellere konu açtım, bunun bi mahsuru var mıydı?
Geçmiş olsun.

Aynı konudan iki kere açmışsınız, biraz daha dikkatli olun lütfen.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2015, 23:20:37 Gönderen: Ali07 »

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Teşekkür ederim. Bu konu benim için önemli olduğu için aynı motoru kullanan modellere konu açtım, bunun bi mahsuru var mıydı?

Genel olarak forumlarda konu kirliliği olmaması açısından bu tarz şeylere özen gösterilir, yöneticiler genelde konuları birleştirir yada siler. Ama burada sorun olmaz, konunuz aynen kalır. Aynı zamanda konu açmadan önce de arama yaparak benzer problemi yaşamış biri var mı diye kontrol etmeyi de unutmayın. Benzer bir konu varsa oradan devam konuların zamanla arşiv niteliği kazanmasını sağlar. Sizden sonrakiler de okuyup rahatça bilgi edinebilir.

Keyifli forumlar.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
ayni motora sahip bende fabia kullanıyorum. Sesi duymadan birşey dememiz çok zor belki kasnaklardan birinde düzensizlik vardır
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı Ali07

Otomobil
    Seat İbiza Tdi
ayni motora sahip bende fabia kullanıyorum. Sesi duymadan birşey dememiz çok zor belki kasnaklardan birinde düzensizlik vardır
Ses kayış sesi gibi, gıy gıy ya da gıcır gıcır gibi. Triger kayışı çok gergin olduğundan yaparsa kesin bu, başka ihtimal kalmadı gibi.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
sente ayarından olabilirmi.benim aracta da vardı biraz para yedi çekişi gidişi motordaki sarsıntı duzeldi
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.