Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bagaj kapısının anahtarla açılmaması  (Okunma sayısı 8729 defa)

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
bagaj kapısının anahtarla açılmaması
« : 09 Aralık 2014, 11:55:29 »
arkadaşlar bagaj kapısı anahtar ile açılmıyo anahtar tam (-) şekilde dönmüyo 35 40 derecelik bir açı ile dönüyo servis içine yağ spreyi pıskırttı ama döşemeyi de sökmek gerek sorunu öğrenebilmek için dedi sadece tespit için 100 lira istiyo gerek yok dedim açılıp kapanmada hiçbir sorunum yok zaten ama anahtar deliği varsa işe yaramalı öyle değil mi iş olsun diye yapılmamıştır diye düşünüyorum . yıkama ve temizlik esnalarında içine pislik tıkanmıstır katılaşmıştır diyorlar bilmiyorum arkadaştada 2007 polo var arava 28 binde ondada aynı problem var ondada açılmıyo anahtar çok az dönüyo devamı gelmiyo bizde zorlamadık birde anahtarı kırmayalım
GrAnO

Ynt: bagaj kapısının anahtarla açılmaması
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2014, 21:24:08 »
Kilit mekanizması açılıp temizlenecek sanırım. Servis değil de sanayideki bir kilitçiye gitseniz, güzelce söker dağıtır yağlar yerine koyar
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
Ynt: bagaj kapısının anahtarla açılmaması
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2014, 19:25:32 »
hocam sanayide bunu yapacak adam gibi meslek ahlakı olan biri tanımıyorumki samsun gülsan sanayiinde herşey var diyorlar ama bilmiyorum kim daha iyi
GrAnO