Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ingiliz anahtarı yanıp sönmesi ne demek?  (Okunma sayısı 13420 defa)

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
ingiliz anahtarı yanıp sönmesi ne demek?
« : 08 Kasım 2014, 01:16:16 »
arkadaşlar 1.4 vw polo comfortlineım var 2005 model aracımdan memnunum ancak araç ekranında ingiliz anahtarı yanıyo sağ ekranda alt sol dip köşede bu ne demek acaba merak ediyorum birde kaputu açınca sağ farın hizasında yere yakın yerde bir musluk var küçük birsey damlatma yapıyor olsa gerek ben aracın ilerde pas tutmasını istemiyorum onun bir tamiri mümkün mü servise mi gitmeliyim? teşekkürler
GrAnO

Çevrimdışı falconxtc

Otomobil
    Golf 1.4 TSI Comfortline
Ynt: ingiliz anahtarı yanıp sönmesi ne demek?
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2014, 01:58:02 »
Yanıp sönen ingiliz anahtarı bakım süresini belirtir. (yıl veya km aralığı olarak) Ya aracın bakımı geçmiştir yada bakım sırasında bakım aralığı sıfırlanmamıştır. Farın oradan diye bahsettiğiniz parçayı ben bilmiyorum bilen arkadaşlar sizi yönlendirecektir.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2014, 10:35:14 »
Geçmiş olsun, bu şekilde çıkan uyarılarda öncelikle araç kitapçığını okumanızı tavsiye ederim.

Güvenli sürüşler.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2014, 00:06:06 »
servise gitik yetkiliservis herşeye masraf çıkarıyor ya :) anti firizinden suyuna tıpasına cartına curtuna hep baktı 790 tl verdim yaptığı ağır bakım sadece yağ değişimi :=)
GrAnO

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2014, 03:17:45 »
Geçmiş olsun. Periyodik bakım için yetkili servis pahalıya geliyor.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2014, 15:07:34 »
hiç sorma hocam ya vw samsunda aşırı pahalı benim yaptırdığım bakımların aynısını arkadaş çim-Art hondada yaptırdı samusunda 2011 cıvıc model araba seni çok fena yolmuşlar dedi ben 320 liraya yaptırdım herşeyini dedi ben 790 lit-ra verdim samsun vw özön otoda . pahalı ama kalite napalım rekaber olmayıınca öyle
GrAnO