Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni Jetta:)  (Okunma sayısı 53590 defa)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: Yeni Jetta:)
« Yanıtla #14 : 20 Eylül 2012, 13:05:21 »
0'da-100'e programında (NTV) çok çok övmüşlerdi 1.2 tsı motoru ve özellikle jettanın bu 6 kasasını. Şahsen 0 km araba alacak olsam ve tercihim sedan olsa bu arabadan şaşmam gibime geliyor.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cosart

Otomobil
    polo 99
« Yanıtla #15 : 26 Ekim 2014, 21:02:16 »
 Ben bugün inceleme fırsatı buldum çok rahat ve geniş bir araç  çok hoş bir görüntüsü var arabanın kendine aşık ediyor . Golfün bagajı çok küçük  polo ona keza aile büyüdüğü için jettaya karar verdim 1.2 TSI comfortline manuel  vites opak siyah  opsiyon olarak sadece açılır cam tavan koydurmayı düşünüyorum

Çevrimdışı cosart

Otomobil
    polo 99
« Yanıtla #16 : 07 Kasım 2014, 09:31:33 »
Ben bugün inceleme fırsatı buldum çok rahat ve geniş bir araç  çok hoş bir görüntüsü var arabanın kendine aşık ediyor . Golfün bagajı çok küçük  polo ona keza aile büyüdüğü için jettaya karar verdim 1.2 TSI comfortline manuel  vites opak siyah  opsiyon olarak sadece açılır cam tavan koydurmayı düşünüyorum

vw satıcılarının umursama ve burnundan kıl aldırmaz tavrı beni sonunda nissan qq sahibi yaptı hepsine huzurunuzda teşekkür ederim  :tamamdir