Gönderen Konu: silencer egzoz  (Okunma sayısı 6094 defa)

Çevrimdışı polom35

• Profili Görüntüle
Ynt: silencer egzoz
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2014, 19:22:24 »
 :tamamdir selam kardeşim bende yaptırıcam daha zaman bulamadım  nasıl tamponun altında sürtme filan yapıyormu  bide yanlız son susturucumu var  silencerıı takınca nasıl yarı yarıya gidiyo dimi ses rahatsız etmiyodur  :) markası filan varmı. ben şu hks yanık uçlu olanlar var onalara baktım  :tamamdir
arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-hks-egzoz-silencirli-yanik-uc-eksoz-farkli-olmak-herkesin-hakki-170426944/detay bu eksoz çakmamıdır fiyatı ucuz geldi bana  ???
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2014, 19:24:17 Gönderen: polom35 »

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2014, 21:27:39 »
replika ürün takacaksan hiç takma orjinali daha iyidir unutma.
Red Machine!!!

Çevrimdışı polom35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2014, 22:24:49 »
anladım çakma yani  orjinal araştırayım çok sağol  :tamamdir

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2014, 23:06:19 »
:tamamdir
Shadow...

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #18 : 19 Temmuz 2014, 23:08:59 »
anladım çakma yani  orjinal araştırayım çok sağol  :tamamdir

lionfire a bi göz gezdir derim. ben çok memnunum...
Shadow...

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2014, 14:18:05 »
önce tamponu kestiricektim ben sonra vazgeçtim bişey olur sökmek zorunda kalırız kötü gözükür diye kestirmedim. egzozcuma dedim abi sen nasıl biliyosan oyle yap ben ilk kez egzoz taktırıyorum sen gunde kaç tane takıyosun en iyisini sen bilirsin dedim oda böyle yaptı :D sürtme sadece yol kenarlarındaki yağmur oluklarından geçerken yapıyo bazen oda hepsinde değil arkada bir iki kişi varken dikkatli geçiceksin o kadar. valla benim egzozunda orjinal olduğunu sanmıyorum steel yazıyo ucunda ama efsane görüntüsüde seside sadece kaynattırırken son susturucuyla orta susturucunun orayı güzel kaynatsın yeter ordan kaçırırsa eger çok tuhaf bi ses geliyo gaza basınca. benim araçta kat. iptali yapıp susturucu takmışlar şuan üzerinde 2 tane susturucu ve sonda silencer var. orta susturucuyu da iptal etsek mi dedim arabanın içinde oturamazsın dedi bana. bende kalsın o zaman dedim. silencer'ı takınca sesi %80 %90 kesiyo gayet sessiz geziyorum ama tabi orjinal susturucusu kadar sessiz  değil. benim silencer ışıklarda durarken vidası gevsektı gaza basınca fırladı arkadan :D arkadaki arabada sağolsun üzerinden geçince yamuldu biraz çekiçle düzelttirdim eskisinden daha sessiz :D

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2014, 14:19:04 »
birde apexi marka var bana egzozu veren arkadaş apexi aldı onun 206 gti da daha fazla kükrüyo artık :D

Çevrimdışı polom35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Temmuz 2014, 15:35:33 »
Anladım zaten bende hevesimi almak için taktırıcam kalıcı olmucak 100 150 liraya bakıcam artık  kasislerden filan geçerken sürtme yok dimi zaten spor yay filan yok  :tamamdir

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Temmuz 2014, 04:56:10 »
o zaman hiç bişi olmaz benim araba önlerden 2 cm amrtisorden inik arkalar yarım bakla kesik oyle surtuyo oda cok nadır