Gönderen Konu: Güzel Bir Gün ve Nihayi Son  (Okunma sayısı 20612 defa)

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: Güzel Bir Gün ve Nihayi Son
« Yanıtla #14 : 15 Temmuz 2014, 19:45:24 »
resimler, yapılan işler, adamlar... hepside on numara :tamamdir
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #15 : 15 Temmuz 2014, 20:13:03 »
Abi senin problem nedir? Yan sanayi distribitör illaki bi problem çıkarıyor uymuyor abi meret yan sanayi mevzu distribitör olunca. Pzar günü semih abi ile toplanıp gelin abi. Deneriz sorun disbtiribitördense bitane daha sipariş ederiz başka birşeydense onuda çözeriz.

adamsın :) müsait bi zamanda gelelim senin oraya doğru semih' de müsait olunca.

bi sıkıntı oldu araçta devir birden 2000 e fırlıyordu. lpg de benzinde farketmiyordu. aracı sallıyordu falan. buji kablosuyla dist. değiştirdim o sorun gitti bu sefer stop etmeye başladı lpg de. atiker e gittim ayar için. bi sorun yok ayarlar çok güzel dedi usta. başka bi sorun var sanırım. ama benzinde çok güzel çalışıyor araba.
Shadow...

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #16 : 15 Temmuz 2014, 20:58:29 »
Distrubutore gellll :) bal dok yala tertemiz :) yeninin tadi baska Allah cok daha iyilerini versin kardesime :) gule gule kullan

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #17 : 15 Temmuz 2014, 23:22:22 »
resimler, yapılan işler, adamlar... hepside on numara :tamamdir

Teşekkür ederim abi sende öylesin.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Temmuz 2014, 23:23:33 »
adamsın :) müsait bi zamanda gelelim senin oraya doğru semih' de müsait olunca.

bi sıkıntı oldu araçta devir birden 2000 e fırlıyordu. lpg de benzinde farketmiyordu. aracı sallıyordu falan. buji kablosuyla dist. değiştirdim o sorun gitti bu sefer stop etmeye başladı lpg de. atiker e gittim ayar için. bi sorun yok ayarlar çok güzel dedi usta. başka bi sorun var sanırım. ama benzinde çok güzel çalışıyor araba.
Kerem abi distribitörün yan sanayi ise gökten zembille insede kafadan onu çıkar at bugün olmasa yarın yarın olmasa öbürgün o meret problem çıkarıyor. Bakınız Semih bey  :D

Çevrimdışı gkhan35

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n
« Yanıtla #19 : 16 Temmuz 2014, 17:54:47 »
keşke yakın olsakda bizde gelsek :D buralarda sanayilerde sürünmeyiz gercekten cok güzel bir calışma ve buluşma olmuş sizin adınıza bunların devamını dilerim paylaşımlarınız sayesinde birşeyler ögreniyoruz
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 17:55:39 Gönderen: gkhan35 »

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Temmuz 2014, 19:39:16 »
Kerem abi distribitörün yan sanayi ise gökten zembille insede kafadan onu çıkar at bugün olmasa yarın yarın olmasa öbürgün o meret problem çıkarıyor. Bakınız Semih bey  :D

doğru diyorsun. daha yeni 250 lira bayıldım. koyar adama atması yaa :) eski çıkan dist. bosch. ona bi bakarız kurtarılacak gibi mi :)
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #21 : 16 Temmuz 2014, 19:42:56 »
Ben 600 TL.özel servise verdim daha 40 ı çımadı Bismillah elimde kaldı.  ;Dtövbe yan sanayi mi uzak dursun. şimdi kafam rahat peder korkudan arabaya binemiyor yıldırım gibi oldu.inş aksilik çıkmazsa bir araya tekrar geliriz.
Allah herkese en iyisini versin herkese teşekkür ederim.
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Temmuz 2014, 19:45:58 »
Ben 600 TL.özel servise verdim daha 40 ı çımadı Bismillah elimde kaldı.  ;Dtövbe yan sanayi mi uzak dursun. şimdi kafam rahat peder korkudan arabaya binemiyor yıldırım gibi oldu.inş aksilik çıkmazsa bir araya tekrar geliriz.
Allah herkese en iyisini versin herkese teşekkür ederim.

ya benzinde araba titremiyor bile çalışırken. tek sorun lpg de. lpg servisi de bi sıkıntı yok diyor. kaldım öyle :)
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Temmuz 2014, 10:50:17 »
ya benzinde araba titremiyor bile çalışırken. tek sorun lpg de. lpg servisi de bi sıkıntı yok diyor. kaldım öyle :)
Benzinde yapmıyorsa sorun lpg de dist.bi alakası olmaz ama benzinde biraz kullan derim.Bende de benzin de çok nasir yapıyor du ben de ilk lpg den sandım ama 100 km benzinde kullandım arabayı sonra anladım ki benzinde de yapıyor.Eğer denemeseydim aldanıp lpg için bi ton masraf yapacaktım.Sen de bir dene 50-100 km benzinde bakalım ne yapacak eğer tık demezse hiç dist.ellemezsin direk tüpe yoğunlaşırsın.
 Yok yaparsa ona göre hareket edersin ancak unutma şu an orj.dist.yok ise üzerinde yakın zamanda içinden yağ kaçırma problemi de yapacak ben yaşadım.oring contası o kadar inceydi ki yuvanın için de boş olarak dönüyordu yağı da oradan kaçırıyormuş. Orjinalin contasına baktık deli gibi kalın yerine takarken zor girdi mekanizma.fark bu!!!
Red Machine!!!

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 17 Temmuz 2014, 12:04:23 »
doğru diyorsun. daha yeni 250 lira bayıldım. koyar adama atması yaa :) eski çıkan dist. bosch. ona bi bakarız kurtarılacak gibi mi :)

Abi bende çıkma bitane distribitör var sorunsuz orjinal 200 liraya gönderirim sana.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Temmuz 2014, 12:50:06 »
Abi bende çıkma bitane distribitör var sorunsuz orjinal 200 liraya gönderirim sana.
Bak bu fırsat kaçmaz.Ben sıfır almasaydım bu malzemeyi alacaktım hatta konuştuk Resülle kendisi bilir.
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Temmuz 2014, 19:31:46 »
Benzinde yapmıyorsa sorun lpg de dist.bi alakası olmaz ama benzinde biraz kullan derim.Bende de benzin de çok nasir yapıyor du ben de ilk lpg den sandım ama 100 km benzinde kullandım arabayı sonra anladım ki benzinde de yapıyor.Eğer denemeseydim aldanıp lpg için bi ton masraf yapacaktım.Sen de bir dene 50-100 km benzinde bakalım ne yapacak eğer tık demezse hiç dist.ellemezsin direk tüpe yoğunlaşırsın.
 Yok yaparsa ona göre hareket edersin ancak unutma şu an orj.dist.yok ise üzerinde yakın zamanda içinden yağ kaçırma problemi de yapacak ben yaşadım.oring contası o kadar inceydi ki yuvanın için de boş olarak dönüyordu yağı da oradan kaçırıyormuş. Orjinalin contasına baktık deli gibi kalın yerine takarken zor girdi mekanizma.fark bu!!!

30 km falan benzinde kullandım bi sıkıntı yok. biraz daha kullanayım o zaman bi 100km yapayım ondan sonra hareket edelim. dediğiniz dist. e o zaman bakarız.
Shadow...

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 17 Temmuz 2014, 19:33:31 »

değiştirmeden neden yoktu distribitör :)
Shadow...