Gönderen Konu: bisiklet taşıyıcı  (Okunma sayısı 8126 defa)

Çevrimdışı acy46

• Profili Görüntüle
bisiklet taşıyıcı
« : 10 Temmuz 2014, 03:24:30 »
s.a arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar.
         Tayinim çıktığı için esylarımı falan taşıyacağım çok şükür golf üm beni yıne üzmedi koltukları yatırarak geniş bir alan sağlayacağım. Bir de bisikletim var bunun için bisiklet taşıyıcı almam lazım daha önce alan kullanan veya bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı, internette buldum ama aracıma uyum saglarmı bılmıyorum. Yardımcı olabilecek birilerini arıyorum.[/b]
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/font][/font][/color]  http://www.n11.com/knk-bisiklet-tasiyici-2-bisiklet-kapasiteli-P22808439  ben bunu düşündüm.[/b][/u]

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Ynt: bisiklet taşıyıcı
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2014, 11:34:51 »
Sakın bu ucuzlardan alma bagaj kapagını telef edersin .
Biraz pahalı gelebilir ama arka taşıyıcı olarak thule öneririm istersen bak ikinci el bulabilirsen kaçırma

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2014, 12:16:30 »
devamlı kullanacağın bi ürün olmayacağı için bulabildiğin en ucuzunu al.altına bi battaniye koyarsın hem çizilmez hemde gönül rahatlığı ile taşıyabilirsin. :)

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2014, 18:06:45 »
Uzun yolda sık sık iplerini kontrol edin, bizdekinin ipleri sürekli gevşiyordu. Eski arabamızda bagaj kapağını çok derin bir şekilde çizmişti ortadaki dişliler. :(   Çok ucuz birşey almayın bence orta ayarda birşey almaya çalışın. Ne demişler ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

Çevrimdışı acy46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2014, 18:54:57 »
evet arkadaslar bende ucuz mal almak istemem ama .tek kullanımlık olacak sadece 500 km kullancam . bu n11 de buldugum bagaj kapagını cızmez heralde kolonlarında yumusak köpuk takılı. ama furkan arkadaş dogru dedı sureklı kontrol etmek lazım bu seferde aklım hep orda kalır ya duserse falan dıye . sımdı alıyorum n11 dekını hayırlısı artık

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2014, 23:08:27 »
Bu fiyat aralığında kalite çok fazla değişmez, daha fazla vermek istemiyorsanız birini alın gitsin. Köpükleri öyle kaliteli olmuyor, aslında bisikleti koymadan önce kaygan olmayan birşeyle sarılsa daha mukavemetli olur.  Tavsiyem; bisikleti taşıyıcıya plastik cırt kelepçelerle sabitleyin ve dediğim gibi iplerini sürekli kontrol edin, siz de üzülmeyin arkanızdaki de üzülmesin.

Çevrimdışı acy46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2014, 00:41:47 »
arkadaşlar sorunsuzca yolu bıtırdım. plastik kelepçe öneren arkadaşa çok teşekkür ederim. uygun bi zamanda fotograf yukleyip sizinle paylaşacağım

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2014, 18:41:47 »
arkadaşlar sorunsuzca yolu bıtırdım. plastik kelepçe öneren arkadaşa çok teşekkür ederim. uygun bi zamanda fotograf yukleyip sizinle paylaşacağım
iyi gözünüz aydın sağ salim varmışsınızya sevindim  ;)

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2014, 16:47:43 »
Fotolar ne alemde :D
Ben de merak ettim

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Temmuz 2014, 11:45:23 »
+1  :tamamdir

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Temmuz 2014, 13:55:22 »
Ya o çengeller metalden değil mi zarar vermedi mi boyayaya .Ben çogunu incelemiştim bi o kadar da kullanan yorumuna baktım Metal kısımları boyayı cizdiriyordu.Sen çıkardıktan sonra aparatı sorun yok mu yani

Çevrimdışı acy46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2014, 23:03:19 »
evet o kancalar metalden ama dısını slikon gibi bi madde ile kaplamışlar sorun olmuyor.