Gönderen Konu: Anten Yuvası kırıldı  (Okunma sayısı 16292 defa)

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #14 : 18 Mayıs 2014, 22:12:54 »
Tavanı sökmeye hiç gerek yok bagaj kspsğının oradan üst çıta yı söküp işlem yapılabilir. Tavanı biraz gerdirerek

Samsung Grand Quatro Duos
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı golf3antep

• Profili Görüntüle
Ynt: Anten Yuvası kırıldı
« Yanıtla #15 : 19 Mayıs 2014, 11:24:01 »
sizin büyüttügünüz kadar büyük bir sorun değil. ben kendi fikirlerimi söylüyorum. bende aynı problem olsa çözüm olarak bunu yapardım. antenin yuvasının içinede somunu cıvatası durmuyor galiba anteninine göre civata alarım. bunu yuvanın içine yapıştırıcı ile yapıştırrım ama dikkatki olmak gerekir. hem kabloyu antene temas ettirmek gerekir hemde cıvatanın içine yapıştırıcı girmemesi gerekir.  ben küllüğümü torpido kilidimi korna butanumu bazı hortumları tamir yaptım bi sorun çıkmadı kaliteli yapıştırıcı sorun çözer ayrıca kaportacı elektrikvi elektronikci ile işin yok biraz el becerisi gerekli. basit bir iş yani.
olursa alman olsun.

Çevrimdışı emregulec

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2014, 13:37:11 »
hocam hiç uğraşma al şundan bi tene yapıştır tamamdır benimde anten kırıldı aldım bundan bi tane çok güzel oldu  ;)

http://www.n11.com/automix-shark-oto-anten-tam-fonksiyonlu-P13989204

Çevrimdışı golf3antep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Mayıs 2014, 14:46:10 »
hocam hiç uğraşma al şundan bi tene yapıştır tamamdır benimde anten kırıldı aldım bundan bi tane çok güzel oldu  ;)

emre çözümü bulmuş çok pratikk
olursa alman olsun.

Çevrimdışı y1l2c3n4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Mayıs 2014, 17:57:51 »
Görüntü olarak da güzel bir şey e benziyor
Ne mutlu TÜRK' üm diyene, diyebilene!!!

Çevrimdışı tefik020

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Mayıs 2014, 11:50:50 »
Arkadaşlar hepinizi yardımlarınız için teşekkur ederim..
hocam hiç uğraşma al şundan bi tene yapıştır tamamdır benimde anten kırıldı aldım bundan bi tane çok güzel oldu  ;)

Sizin dedğiniz ürün mantıklı gibi.. tavan sokulmuyor galiba basit bi işleme benziyor.Söyle bişey var arabayı otomatik yıkamaya soktum oyle kırıldı.anten yuvası kırık shark anteni yuvanın içinemi baglıyoruz
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2014, 12:09:43 Gönderen: tefik020 »

Çevrimdışı emregulec

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Mayıs 2014, 13:01:27 »
benim de anten kırıldı shark antenin kablosunu araçın anteninin içinde bulunan metal bir yer vardı oraya sıkıştırdım hiç bir sorun olmadan kullanıyorum. ;)

Çevrimdışı tefik020

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Mayıs 2014, 13:16:32 »
benim de anten kırıldı shark antenin kablosunu araçın anteninin içinde bulunan metal bir yer vardı oraya sıkıştırdım hiç bir sorun olmadan kullanıyorum. ;)
Antenin içindeki metal kırılmış anten çubugunun takılı oldugu metal parca kırık.... işten vakik bulamadım bir türlü göstermeye

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2014, 08:41:59 »
Arkadaşlar bence bu anten çokta şık görünmüyor. Benim eski antenimin alt fitil kısmı çürümüş uçmuş gitmiş bana hediye gelen bu anteni taktım haftasonu.