Gönderen Konu: Benzin Kokusu  (Okunma sayısı 25785 defa)

Çevrimdışı bybelfagor

• POLO 6N 1998 TRAKYA
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: POLO 6N 1998
Ynt: Benzin Kokusu
« Yanıtla #28 : 18 Mayıs 2014, 17:04:41 »
Benzin gelis hortumudur bu depodan gelir alttakide donus hortumudur depoya geri doner gelis hortumunda basinc fazla olur zaten konun basinda soylemistim kontrol etmenizi yanliz onemlo bir nokta daha once hortumlar degistirilmis ustunden cikanlar orjinal degil orjinal olmasi onemli degil zaten ama hortum kaliteli cift katman ve fitilli olmali cunku benzin uc dort ayda hortumu yipratiyor.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler. Yazınızdan gelecekte tekrardan karşılaşıcağımı anladım. Eğer böyleyse Sizin önericeğiniz bir hortum var mı yada ben arabada ne olur ne olmaz bulundurayım bir tane daha..  ???

Çevrimdışı ilbey666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 18 Mayıs 2014, 17:59:29 »
Teşekkürler. Yazınızdan gelecekte tekrardan karşılaşıcağımı anladım. Eğer böyleyse Sizin önericeğiniz bir hortum var mı yada ben arabada ne olur ne olmaz bulundurayım bir tane daha..  ???

Elinize sağlık çok faydalı olmuş konu. Ben de söküp bakacağım yakın zamanda. Hortumu değiştirdiniz mi ?
Rock hard, ride slow.

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #30 : 18 Mayıs 2014, 18:55:09 »
Valla iki katmanli bir hortum var disi sert ici sert arasi fitilli 12 tl idi metresi bi parca olcak arabada resmini cekip koyarim bu hidrolik sistemlerde kullanilan bi hortum.

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #31 : 18 Mayıs 2014, 19:33:35 »
Paylaşım için teşekkürler.  :tamamdir
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı bybelfagor

• POLO 6N 1998 TRAKYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 19 Mayıs 2014, 00:56:14 »
Elinize sağlık çok faydalı olmuş konu. Ben de söküp bakacağım yakın zamanda. Hortumu değiştirdiniz mi ?

Evet değiştirdim ama çıkan hortumla aynı gibi. azuçkam arkadaşın dediği gibi bir hortum bulursam onu takıcam. Patlak hortum yüzünden günün birinde yolda kampta kalmak istemem malum sezon geldi bolca kampa.  :D

Çevrimdışı bybelfagor

• POLO 6N 1998 TRAKYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 19 Mayıs 2014, 00:58:45 »
Bu akşam denk geldi direksiyonu sola çevirince ilk 2 turda çatır çutur ses geliyor. Manevralarda bir etkisi yok ama gelicekte bir şey açar mı acaba. Off arkadaş bu ay çok masraf açtı başıma bizim Kızıl kız yaa. Direksiyonla ilgili fikri olan? :o :o :o :o :o :bekleriz:

Çevrimdışı gkhan35

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n
« Yanıtla #34 : 19 Mayıs 2014, 01:20:26 »
benim arabada direksiyonu saga cevirdiğimde gaz kesiyor benzin yemiyor direksiyonu düzeltince birden benzin yiyor tüpde yapmıyor sadece benzinde yapıyor bi fikri olan varmı

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Ynt: Benzin Kokusu
« Yanıtla #35 : 19 Mayıs 2014, 09:00:14 »
Bu akşam denk geldi direksiyonu sola çevirince ilk 2 turda çatır çutur ses geliyor. Manevralarda bir etkisi yok ama gelicekte bir şey açar mı acaba. Off arkadaş bu ay çok masraf açtı başıma bizim Kızıl kız yaa. Direksiyonla ilgili fikri olan? :o :o :o :o :o :bekleriz:
Direksiyon yukseklik ayarini degistirerek bi dener misin ?

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 19 Mayıs 2014, 09:05:05 »
benim arabada direksiyonu saga cevirdiğimde gaz kesiyor benzin yemiyor direksiyonu düzeltince birden benzin yiyor tüpde yapmıyor sadece benzinde yapıyor bi fikri olan varmı

Sizin sorununuzda tamamen elektiriksel direksiyonun yakininda herhangi bir yakit hortumu yok soyle izah edeyim soz direksiyonu cebiediginizde elektirik yuku artiyor pompa yavasliyor basinc dusuyor bu durumda arac zorlaniyor ya dinamonuzda yada akunuzde sorun olabilir yuk altindayken her ikisinide olcturun gazda yapmaz cunku gaz hep ayni basinci saglar sayet basinc duserse zaten benzine gecer.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #37 : 19 Mayıs 2014, 12:22:39 »
Sizin sorununuzda tamamen elektiriksel direksiyonun yakininda herhangi bir yakit hortumu yok soyle izah edeyim soz direksiyonu cebiediginizde elektirik yuku artiyor pompa yavasliyor basinc dusuyor bu durumda arac zorlaniyor ya dinamonuzda yada akunuzde sorun olabilir yuk altindayken her ikisinide olcturun gazda yapmaz cunku gaz hep ayni basinci saglar sayet basinc duserse zaten benzine gecer.

Yeni yaşın hayırlı uğurlu olsun.
Red Machine!!!

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 19 Mayıs 2014, 12:46:30 »
Yeni yaşın hayırlı uğurlu olsun.

Eyvallah tesekkur ederim

Çevrimdışı gkhan35

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n
« Yanıtla #39 : 19 Mayıs 2014, 15:05:32 »

teşekkür ederim ben bi dinomaya baktırayım

Çevrimdışı bybelfagor

• POLO 6N 1998 TRAKYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 19 Mayıs 2014, 20:32:48 »
Direksiyon yukseklik ayarini degistirerek bi dener misin ?

yok hocam aynı denedim. Sanki metalde yağ kalmamış veya iki matal arasına kum tanecikleri girmiş gibi...

Çevrimdışı azuçkam

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #41 : 19 Mayıs 2014, 21:44:35 »
Himmm bir gosterin ozmn yorum yapamicam