Gönderen Konu: ön takım  (Okunma sayısı 6748 defa)

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
Ynt: ön takım
« Yanıtla #14 : 01 Mayıs 2014, 21:51:48 »
çok teşekkür ederim 1.5 ay idare etsin baska bişi istemiyorum muayeneye girerken ön takımdan sıkıntı olsn istemiyorum zaten başım dolu olucak (tavanı ve lpg yi işleticem)

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Mayıs 2014, 00:22:04 »
ben 125 tl ye almıştım aks başını.ancak markasını hatırlamıyorum çok uzun zaman geçti üstünden.direksiyonu çevirdiğimde kıtır kıtır ötüyordu.değişince düzeldi.senin aldığın 60 tl ye ucuz geldi bana.

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Mayıs 2014, 03:17:29 »
abi yan sanayi diye verdiler

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #17 : 02 Mayıs 2014, 08:51:24 »
Sağ aks ile sol aks bağlantılı imiş sağ in köpügü yırtılinca içinde ki yağ çamur gibi olup kalımlaşmış. Dört dış aks değiştirdim ama sağ aks i temizletesiye kadar çözüm olmadı.benim kısa mesafe de sorun yok du uzun yola çıkınca sol ön teker başlıyor du  takir takir otmeye ertesi gun ustaya gidiyorum tik yok.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Ynt:
« Yanıtla #18 : 02 Mayıs 2014, 08:54:34 »
Sağ aks ile sol aks bağlantılı imiş sağ in körügü yırtılinca içinde ki yağ çamur gibi olup kalınlaşmış. Dört tane dış aks değiştirdim ama sağ aks i temizletesiye kadar çözüm olmadı.benim kısa mesafe de sorun yok du uzun yola çıkınca sol ön teker başlıyor du  takir takir otmeye ertesi gun ustaya gidiyorum tik yok.speedan marka ile degistirdim her seferinde yan sanayi felan da degil.tavsiyem sag aks i komple soktur temizlettir yagini korugunu degistir

Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Mayıs 2014, 17:43:58 »
valla sanayiden çıktım artık rot balansa falan girdim khazirandaki muayeneden bi geçeyim de hele sonrası kolay :D