Gönderen Konu: Mercekli Far Söyleyin Bana Arkadaşlar...  (Okunma sayısı 19189 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: Mercekli Far Söyleyin Bana Arkadaşlar...
« Yanıtla #28 : 11 Mayıs 2014, 03:50:39 »
Farda en iyisi sonar yayda ise H&R dır benim arabada olduğu gibi.
Bence sen kendi arabanda olduğu için öyle yazmışsın  :D  modifiye farda genel olarak en kaliteli  Depo(FK) dur. Birçok forumda sonarın ve junyanın su aldığı problemi tartışılmıştı. Çıtayı daha da yükseltmek istersek,  alınabilirse POLO için kendinden ledli olan modeller var bir de Powerlook olanlar. Fk(depo) nında üzerinde bunlar.
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #29 : 11 Mayıs 2014, 09:57:23 »
Depo, Sonar bunların hepsi Tayvan malı. Sadece FK Alman markası.

Bence en far grubunda en kaliteli Hella ama onun da 6N için mercekli far üretimi yok.

FK => http://www.fk-shop.de/en/home/

Depo => http://www.depo.com.tw/

Sonar => http://www.sonarautoparts.com.tw/
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2014, 15:40:49 Gönderen: edincol »
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 11 Mayıs 2014, 15:34:05 »
Depo, FK, Sonar bunların hepsi Tayvan malı. Sadece FK Alman markası.

Bence en far grubunda en kaliteli Hella ama onun da 6N için mercekli far üretimi yok.
Yazım yanlışı mı var kardeşim depo,fk,sonar tayvan malı demişsin sonra sadece FK alman malı demişsin.FK zaten alman malı ancak eskisi gibi sadece almanya da üretilmiyor.Birçok dünya markalarının da yaptığı gibi taiwanda ve çinde fabrikaları var orada üretiliyor depo da aynı yerde üretiliyor yurtdışında bazı sitelerde FK yı da Depo nun fabrikasında üretildiği yazıyor.Birçok yerde FK/Depo aynı anda tek bir markaymış gibi yazılıyor.Bazen de ayrı ayrı...
Örnek bura da DEPO olarak ilan:
http://www.ebay.de/itm/SCHEINWERFER-ANGEL-EYES-VW-POLO-6N-SCHWARZ-NEU-DEPO-/290375400398
Burada da FK olarak:
http://www.fk-shop.de/en/Lighting-Tuning/Headlight/headlight-Angel-Eyes-VW-Polo-Typ-6N-Yr-94-99-black.html?&filterVehicle+Model=Polo+%286N%29&filterVehicle+Manufacturer=VW&verbose=true&catalog=true&searchparam=%2A&fnc=ajaxListLoader&cnid=9eaa312ddb96e0078ae44dc1d9783e5e
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Mayıs 2014, 15:38:12 »
Aynen yanlış yazmışım, düzeltiyorum. Teşekkürler uyarı için.

Herkes nerede ucuzsa orada ürettiriyordur veya hangi pazarda daha çok payı varsa oraya yönelir, buna benzer başka bir sürü etken de olabilir. Önemli olan kalite standardını aynı tutabilmek.

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #32 : 11 Mayıs 2014, 18:35:29 »
yalnız fara bakarken ön tampon gördüm fiyata bakarmısınız

http://www.fk-shop.de/en/Aerodynamic-and-body-stlying/Bumpers/Sport-bumper-front-RACELOOK-made-from-ABS-fit-for-VW-Polo.html

türkiyede fiyatı 580lira. bu kadar da kar koyulmazki üzerine
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Mayıs 2014, 20:48:09 »
yalnız fara bakarken ön tampon gördüm fiyata bakarmısınız

http://www.fk-shop.de/en/Aerodynamic-and-body-stlying/Bumpers/Sport-bumper-front-RACELOOK-made-from-ABS-fit-for-VW-Polo.html

türkiyede fiyatı 580lira. bu kadar da kar koyulmazki üzerine
Kerem daha önce alınır mı diye tartıştığımız tampon hatırladın mı :) .Evet yurtdışındaki fiyat böyle burda da yardırmışlar.Buraya gelmesi ne kadar olur bence yine de karlı olur.Türk işi kazık yediğimiz.
Aynen yanlış yazmışım, düzeltiyorum. Teşekkürler uyarı için.

Herkes nerede ucuzsa orada ürettiriyordur veya hangi pazarda daha çok payı varsa oraya yönelir, buna benzer başka bir sürü etken de olabilir. Önemli olan kalite standardını aynı tutabilmek.
Rica ederim uyarı ne demek.. .Maksat hatanı yakalamak değil sakın yanlış anlaşılma olmasın kardeşim.Far alacak adamın kafası karışmasın. :tamamdir
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Mayıs 2014, 20:55:20 »
Kerem daha önce alınır mı diye tartıştığımız tampon hatırladın mı :) .Evet yurtdışındaki fiyat böyle burda da yardırmışlar.Buraya gelmesi ne kadar olur bence yine de karlı olur.Türk işi kazık yediğimiz.Rica ederim uyarı ne demek.. .Maksat hatanı yakalamak değil sakın yanlış anlaşılma olmasın kardeşim.Far alacak adamın kafası karışmasın. :tamamdir

:tamamdir

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 11 Mayıs 2014, 23:11:50 »
Kerem daha önce alınır mı diye tartıştığımız tampon hatırladın mı :) .Evet yurtdışındaki fiyat böyle burda da yardırmışlar.Buraya gelmesi ne kadar olur bence yine de karlı olur.Türk işi kazık yediğimiz.Rica ederim uyarı ne demek.. .Maksat hatanı yakalamak değil sakın yanlış anlaşılma olmasın kardeşim.Far alacak adamın kafası karışmasın. :tamamdir

aynen hatırladım tabi. o zaman bakmıştık fiyatlara. neyse bişeyler yapacaz artık :) önce bi far işini çözeyimde.
2. el ilanlar var ama far 2. el alınmaz herhalde. su alır hava alır uğraşılmaz. yazın yurtdışından gelecek akrabalara bi fiyat sordurayım ben bakalım belçika da fiyatlar ne durumda :)
Shadow...

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 13 Mayıs 2014, 16:21:01 »
Sonar kullanıyorum 2 sene golf gti ımda kullandım şimdi polo da su alma buhar vs sorunu yok. Aydınlatma xenon ile gayet başarılı. İsteyen gelip aracımda görebilir.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 13 Mayıs 2014, 16:44:11 »
Sonar kullanıyorum 2 sene golf gti ımda kullandım şimdi polo da su alma buhar vs sorunu yok. Aydınlatma xenon ile gayet başarılı. İsteyen gelip aracımda görebilir.

tavsiye için teşekkürler. dikkate alıyorum. araştırmalar devam ediyor...  :tamamdir
Shadow...