Gönderen Konu: bu jant lastık aracıma olurmu?  (Okunma sayısı 2272 defa)

Çevrimdışı kartal3315

• Profili Görüntüle
bu jant lastık aracıma olurmu?
« : 08 Mart 2014, 19:02:11 »
nerden baslayım bılmıyorum oncelıkle sızlerın projelerını araçlarını sorunlarını denk geldıkce okuyorum
sayenızde bende bu araçları sevmeye başladım geçen yıl bı tane hasat mk1 almısım satana kadar canım cıktı sora takasla bı mk2 aldım oda ona yakındı en sonunda temıze çıktım sora gene duramadım bı tane daha aldım bu sefer oldukça orjınal bı araç buldum 1992 model kırmızı lpglı tek kapı  bır araç ufak ufak toparlamaya çalışıyorum ılk olarak bı jant lastık lazım dıye dusundum orjınalı pek hoşuma gıtmıyor sahıbındende söyle bi jant lastık buldum ne dersınız aracıma uygun yada güzel olurmu ayrıca uygun fıyatlı jat lastık satmak ısteyen olursa onuda degerlendırebılırım

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kartal3315

• Profili Görüntüle
Ynt: bu jant lastık aracıma olurmu?
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2014, 11:06:47 »
Bu konuyu ve benzeri konulari arastirnistim ancak yinede kullanan arkadaslarla konusmak istedim sizin toparladiginiz araclar gibi olsun istiyorum ancak asiri genis yada surme yapmamasi lazim bazen 5kisi bindigimizde olacak birde bu ebat uygunmu yani guzel olurmu arabayi basmadan leylek stil  olcak bu islerde bilgisizim desteklerinizi bekliyorum