Gönderen Konu: MurdeR's MK IV Jant Günceli  (Okunma sayısı 94111 defa)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: MurdeR's MK IV
« Yanıtla #266 : 31 Ocak 2015, 01:12:17 »
Mesaj whatsapptan yaziyorum tolga hocam. Ama double din satildi çok keyfini suremedik :) indash var suanda ama indashlarin hepsinde oldugu gibi disarida duruyor o yuzden eski teybim pioneer 6850 yi geri takicam yine. Çok guzel projelerim var. Tablet mi koyim ortaya onu mu istiyosunuz :)) degisik guzel seyler var aklimda. Yaptik tam yapalim  :sevgi: tampon eki gelmis bugun aksam taktim dayanamayip goruntu bildiginiz bi anda degisti. On tampon eki standart olan mutlaka degismeli tavsiyem yarin gunduz gozuyle fotograf  cekip paylasirim  onlarida :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #267 : 31 Ocak 2015, 12:36:43 »
25 yıl ekinden daha güzel bence :)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #268 : 31 Ocak 2015, 19:27:04 »
karlığın fotoyu bekliyorum Muharrem  :tamamdir büyük ihtimal ben de alıcam  :saygılar ha bu arada jantları da almışsın Metin den,onlara da bakalım bi  ;)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #269 : 31 Ocak 2015, 21:44:38 »
Onların daha vakti var kış çıkmadı :D

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #270 : 31 Ocak 2015, 23:44:46 »
fırsatı anca bulabildim :) karlık çok değiştirdi golf 4 için olmazsa olmaz bi parça herkes almalı bence  >:D karlığı taktık gece taktım biraz zor girdi tırnaklar tokmakla vura vura oturttum orjinal üzerinde olan tırnakları bitmişti zırt pırt çıkıyordu en son bu tam oturdu zırt pırt çıkmaz. en son çıkarken benim tamponun köşesini kırmış şuanki lip o yüzden köşesi boşta gibi duruyor oturmaması gibi bi durum yok yanlış anlaşılmasın :)
takarken :

takılmış hali

yeni passat test sürüşüne çıktık 2.0 tdi çok fena gidiyor araba malzeme kalitesi falan çok güzel hele o kadrana çok farklı bir görüntü katmış arabaya.
araç ön taraftan ben bmw ye benzettim yeni bmw ler gibi olmuş önü arkası audi gibi. çamurluklar falan bayağı şişirilmiş genişletilmiş. iç hacim geniş ferahtı.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #271 : 31 Ocak 2015, 23:45:30 »
karlığın fotoyu bekliyorum Muharrem  :tamamdir büyük ihtimal ben de alıcam  :saygılar ha bu arada jantları da almışsın Metin den,onlara da bakalım bi  ;)
jantlar aynen metin abinin dediği gibi yaza doğru martta falan en erken şuanda erken kar kış takamayız :) jant haricinde süpriz şeylerimizde var daha :))

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #272 : 01 Şubat 2015, 00:36:28 »
moruk karlık iyi olmuş gayet,tamponun kırılması iyi olmamış sağ taraf....bir de acaba boyalı daha mı iyi durur ki :-\

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #273 : 01 Şubat 2015, 01:05:57 »
moruk karlık iyi olmuş gayet,tamponun kırılması iyi olmamış sağ taraf....bir de acaba boyalı daha mı iyi durur ki :-\
kırık kısmı basit bi iş ya davlumbaz falanda yok orada bugün aldım davlumbazı köşelerinden vidalayıp tamponu onarıcam yarın. davlumbazda kardan kırılmıştı. yarın onları takıcam. piano black boyıcam ben ya düz gri böyle yuvarlak gibi duruyor sanki :o

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #274 : 01 Şubat 2015, 09:31:40 »
Dediğim gibi 25 yıl eki çok kaba bu vuk oturmuş :) Daha keskin spor bir hatta burunmuş araban :) Kazasız belasız.

Çevrimdışı welovetoride

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Wagon Jetta
« Yanıtla #275 : 01 Şubat 2015, 11:40:43 »
Kargonun saglam gitmesine sevindim, Narin bir malzeme sonuçta  :) ambalajı saglam bantlamıştım.Güzel olmuş kardeşim, Güle güle kullan  :tamamdir
Bütün hayatımız JETTA olabilir, bize kucaktan kucağa gezen ilişkilerden daha zevkli gelebilir..
www.facebook.com/Lowslowride İnstagram @welovetoride

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #276 : 01 Şubat 2015, 11:44:43 »
Kargonun saglam gitmesine sevindim, Narin bir malzeme sonuçta  :) ambalajı saglam bantlamıştım.Güzel olmuş kardeşim, Güle güle kullan  :tamamdir
şimdi bir siprarişte bana gecebilirsin :)
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı welovetoride

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #277 : 01 Şubat 2015, 20:25:40 »
şimdi bir siprarişte bana gecebilirsin :)

Tamadır Okay.Bilgilerini telefon numarama veya mesaj atarak gönder. Başka varmıydı isteyen?
Bütün hayatımız JETTA olabilir, bize kucaktan kucağa gezen ilişkilerden daha zevkli gelebilir..

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #278 : 01 Şubat 2015, 23:49:02 »
Tamadır Okay.Bilgilerini telefon numarama veya mesaj atarak gönder. Başka varmıydı isteyen?

kardeşim ben varım da ay sonu gelicem istanbul'a..arabayı istanbul'da bıraktım çünkü :) ama şimdi bi Okay kardeşim için sipariş verip bi tane de sonra benim için vermemiz sıkıntı olur mu?

Çevrimdışı welovetoride

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #279 : 02 Şubat 2015, 01:01:32 »
Gelmesi 1 hafta 10 günü bulabiliyor. Siz ne zaman istiyosaniz gelme süresini de göz önüne alın ve telefondan bana ulaşın ona göre bende getiririm.