Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: distribütör  (Okunma sayısı 12590 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Ynt: distribütör
« Yanıtla #14 : 21 Şubat 2014, 00:46:31 »
seninkinin üzerinde minik şekilde bosch amblemi olur iyi bak eğer o varsa bosch tip yok ise magneti marellidir üzerinde yazmayabilir mesela benimki orijinal ama üzerinde marka yazmıyor sadece bosch nin amblemi var ufacık.sana fikir Gökhan.ona göre parçanın markasını öğrendikten sonra vosparda 2 çeşit tamir takımı var m.m. ve bosch ona göre alırsın hiç bir şey yapamazsan parçaları al Resül e gönder o sana zaten yaparım demiş.orjinal distribütör bulman dışarıda zor ancak kazalı araçlardan bulursun çıkmacılardan.
Red Machine!!!

Çevrimdışı gkhan35

Otomobil
    polo 6n
« Yanıtla #15 : 21 Şubat 2014, 00:46:40 »
vosparı ben vosmer zannettim izmirde servis de vospar ist. daymış :D

Çevrimdışı gkhan35

Otomobil
    polo 6n
« Yanıtla #16 : 21 Şubat 2014, 00:54:33 »
seninkinin üzerinde minik şekilde bosch amblemi olur iyi bak eğer o varsa bosch tip yok ise magneti marellidir üzerinde yazmayabilir mesela benimki orijinal ama üzerinde marka yazmıyor sadece bosch nin amblemi var ufacık.sana fikir Gökhan.ona göre parçanın markasını öğrendikten sonra vosparda 2 çeşit tamir takımı var m.m. ve bosch ona göre alırsın hiç bir şey yapamazsan parçaları al Resül e gönder o sana zaten yaparım demiş.orjinal distribütör bulman dışarıda zor ancak kazalı araçlardan bulursun çıkmacılardan.
sağ olsun Resul abi yine yardıma koştu bosh mu yoksa m.m. mi onu araştırmam lazım ozaman öncelikle ozaman
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 00:54:52 Gönderen: gkhan35 »

Çevrimdışı gkhan35

Otomobil
    polo 6n
« Yanıtla #17 : 21 Şubat 2014, 00:56:52 »
bosh amlemi vardı şimdi hatırladım hatta ilk başta var amlem yanında made in germany yazıyor

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #18 : 21 Şubat 2014, 01:03:53 »
Made in germany yazıyorsa magnet m. Değildir zaten. Magnet m. İtalyan malı ama fabrikasyon.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #19 : 21 Şubat 2014, 01:37:45 »
Ben 1 ay önce aldım cikma gayet memnunum, Ankara'da golf otodan aldım istersen bi ara kargo ile gönderim yapıyor ve garantili ürün veriyor . Golf oto -Alper kendisi siteyede kayıtlı

Çevrimdışı gkhan35

Otomobil
    polo 6n
« Yanıtla #20 : 21 Şubat 2014, 01:48:52 »
Ben 1 ay önce aldım cikma gayet memnunum, Ankara'da golf otodan aldım istersen bi ara kargo ile gönderim yapıyor ve garantili ürün veriyor . Golf oto -Alper kendisi siteyede kayıtlı
bilgi için teşekkür ederim elimdekini yapamazsam arıcam bu arada fiyatı ne kadar ortalama saglam cıkmanın

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #21 : 21 Şubat 2014, 10:52:37 »
bilgi için teşekkür ederim elimdekini yapamazsam arıcam bu arada fiyatı ne kadar ortalama saglam cıkmanın

ben orjinal aldım oncekı bosh markaymıs , sımdı aldıgım cıkma  magneti marelli 150 200 arası bı fıyata almıstım komple ;)