Gönderen Konu: golf 4 gacııırrrtttıııı gucurrrtttuuuu deneyimlerinizzz.  (Okunma sayısı 11250 defa)

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
arkadaşlar merhabalar;
golf 4 aracımda neredeyse göze batan birçok sesi kestim ancak yınede nerden geldiğini bilmediğim gıcırtı gucurtu o plastik surtmeleri hala mevcut muziğin sesini açarsam duymuyorum:) ancak sizlerden beklediğim'' ses şurdan geliyordu şunu yaptım çözüldü'' kim sesi nerde nasıl kestiyse örnekli olarak yazarsa bana ve diğer mk 4 kullanıcılarına çok faydalı olacaktır. hayırlı günler.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı gokeri06

• Profili Görüntüle
benim arka padizotun ordan geliyodu kapi banylari olurya iki tarafa ikiser cm kesip yapistirsim ses kesildi.

mobilden...

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
benim arabada tıkırtıları şöyle çözmem lazım;
- sürücü koltuğu haricindeki koltukları sökmek
-kapı döşemelerini söküp evde bırakmak.
-on göğüsü komple söküp sadece direksiyon kalıcak.

işte çözdüm :D
kafayı yicem bir gün arabanın içinde :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
benim arabada tıkırtıları şöyle çözmem lazım;
- sürücü koltuğu haricindeki koltukları sökmek
-kapı döşemelerini söküp evde bırakmak.
-on göğüsü komple söküp sadece direksiyon kalıcak.

işte çözdüm :D
kafayı yicem bir gün arabanın içinde :)
mantıklı :D :D

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
mantıklı :D :D
ahaha çok mantıklı kardeşim

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
benim arka padizotun ordan geliyodu kapi banylari olurya iki tarafa ikiser cm kesip yapistirsim ses kesildi.

mobilden...
bende ayakkabı keçesi yapıştırdım oralara:)

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Blhassa kesişim noktalarında çok ses çıkıyor düz asfaltta ya da otobanda ses yok ama mıcırlı ve bunun gibi düzensiz yollarda çok tıkırtı yapıyo.Sanırım en çok klimanın oradan sanırım.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Blhassa kesişim noktalarında çok ses çıkıyor düz asfaltta ya da otobanda ses yok ama mıcırlı ve bunun gibi düzensiz yollarda çok tıkırtı yapıyo.Sanırım en çok klimanın oradan sanırım.
klimanın oradan arka pandizottan başka yerden gelmiyor pek ses  araba sogukken çok aşırı ses çıkıyor yanlız

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
abi ses gelen yeri sök altına kagıt karton sıkıstır benim tek ses gelen yer pandizot kaldı o nu da sizden ogrendim :)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
abi ses gelen yeri sök altına kagıt karton sıkıstır benim tek ses gelen yer pandizot kaldı o nu da sizden ogrendim :)
ses sanki bütün göğüsten geliyor koro halinde:D tam olarak neresi bulamıyorum:D

Çevrimdışı asc61

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 gacııırrrtttıııı gucurrrtttuuuu deneyimlerinizzz.
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2013, 19:25:07 »
Benim teyp ve klimanın yanındaki parçalardan aşırı ses geliyordu parçaları sökmeden çakı yardımıyla arkalarına silikonumsu parçalar yerleştirdim bir süre kurtulduk sesten şimdi yine başladı torpido gözünden de geliyor ayrıca şoför koltuğundan napacaz bunları bilmem kafayı yiycem bu sesler yüzünden.

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2013, 19:38:42 »
Benim teyp ve klimanın yanındaki parçalardan aşırı ses geliyordu parçaları sökmeden çakı yardımıyla arkalarına silikonumsu parçalar yerleştirdim bir süre kurtulduk sesten şimdi yine başladı torpido gözünden de geliyor ayrıca şoför koltuğundan napacaz bunları bilmem kafayı yiycem bu sesler yüzünden.
kesin bu sorunlara çözüm bulan arkadaşlarımız vardır bakalım görücez o değerli cevapları

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2013, 20:07:05 »
arkadan geldıgıne emınsen dılgıl takozlarına ve amortısorlerıne ve amortısor takozlarına baktır derım.. onların danda asırı ses yapar.. sadece bunlar lıfte kaldırıp bakılabılcek seyler... onden geldıgıne emınsen eger goguslugun ıcındende gelebılır cok pıslık bı durum allah dusmanımın basına vermesın..
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2013, 22:52:11 »
arkadan geldıgıne emınsen dılgıl takozlarına ve amortısorlerıne ve amortısor takozlarına baktır derım.. onların danda asırı ses yapar.. sadece bunlar lıfte kaldırıp bakılabılcek seyler... onden geldıgıne emınsen eger goguslugun ıcındende gelebılır cok pıslık bı durum allah dusmanımın basına vermesın..
golf 4 ün mekanik yada yururde çok fazla ses yaptığını dusunmuyorum burçlar hariç. göğüs konsol tek sıkıntı bence:)