Gönderen Konu: bebek oto koltuğu...  (Okunma sayısı 3674 defa)

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
bebek oto koltuğu...
« : 08 Ocak 2013, 19:06:22 »
arkadaşlar ellerinizden öper baba oldum ALLAHın izni ile sağlıklı sığatli cümlemize nasip etsin mevlam... benim sorum bebek oto koltuğu alıcam çocuğuma ama bizim bora ya oluyomu bilmiyorum 2004 pasific var bende bilgisi olan veya kullanan varsa cevab verirse sevinirim...

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
Ynt: bebek oto koltuğu...
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2013, 19:57:44 »
golflerde isofix denen zımbırtı var bebek koltugunu sabitlemeye yarayan boralarda var mı bilmiyorum ama. Arka koltugun arkasında ve altınca kancalar falan var mı bakın bi
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...

Çevrimdışı emrah_bora

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2013, 17:33:14 »
sanırım bebek koltuğunu aracın arka koltuğundaki emniyet kemerine sabitliyorsunuz çocuğunuzu da bebek koltuğunun kemerine bağlıyorsunuz bu arada hayırlı olsun allah uzun ömürler sağlık sıhat versin

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2013, 21:42:22 »
Allah bağışlasın. Allah analı babalı büyütsün. acısını göstermesin sizlere.

isofix olması veya olmamasının bir faydası olmayacaktır. çünkü zaten 5-6 aylığa kadar oturtamayacaksınız bebeğinizi. mevcut anakucağınızın araçta sabitlenebilir olup olmadığını kontrol edin. bir süre ancak onu kullanabileceksiniz.

5-6 aylıktan sonra da yine isofix işe yaramayacaktır. bebeklerin en az 1 yaşına kadar arkaya dönük vaziyette oturtulması tavsiye edilir. öncesinde başları vücutlarının en ağır kısımları olduğundan Allah korusun olası bir kaza anında boyunları yükü taşıyamaz.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2013, 11:35:01 »
Selim , Emrah, Tolga ALLAH razı olsun sağolun hepinizden verdiğin bilgilerden dolayı o zaman en iyisi bebeğim 1 yaşına geldiğinde almak şimdi zaten annesinin kucağından inmiyor... mevlam herkese bu mutluluğu nasip etsin...

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2013, 11:55:08 »
Allah bağışlasın, güle güle büyütün bebeğinizi.
Aşağıdaki ürünü inceleyebilirsin, ana kucağı denen ürün bu, isofix özelliği de var.
Avcılar Narbebe de fiyatı daha uygundu.
http://www.e-bebek.com/oto_koltugu_0_13_kg/maxi_cosi/maxi_cosi_cabriofix/MAX-61715290
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2013, 11:56:17 Gönderen: serhaty »

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2013, 12:23:18 »
Allah hayırlı evlat etsin inş. nasipse mayıs ayı gibi ben de baba olacağım inş. ben de bunu düşünüyodum hatta konu bile açmıştım :) http://www.e-bebek.com/oto_koltugu_0_13_kg/recaro/recaro_young_profi_plus_oto_koltugu/REC-77565