Gönderen Konu: 2013 yılı kasko fiyatları  (Okunma sayısı 11676 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
2013 yılı kasko fiyatları
« : 07 Ocak 2013, 23:59:23 »
2013 yılında güncel fiyatlarla kasko yaptıran oldu mu? aracımı 27 aralıkta aldım aralık sonuna yetişmedi kasko. şimdi ocak girdi. henüz aralık ayındayken bana "ocak girince fiyatlar uçacak" diyorlardı. bugün 1430 liraya aviva, 1530 liraya yapı krediden kasko fiyatı aldım. uçmuş hali bu mu? daha da yükselir mi sene içinde? düşer mi? yazın 5000 km güzergah planımız var. kaskosuz çıkmak istemiyorum. yazı bekleyip yola çıkmadan mı yaptırsam? bekleme riskine değer mi? sonuçta aracı sokakta bırakıp çıkıyoruz eve. kasko hakkındaki fikirleriniz nedir?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2013 yılı kasko fiyatları
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2013, 10:00:34 »
2013 yılında güncel fiyatlarla kasko yaptıran oldu mu? aracımı 27 aralıkta aldım aralık sonuna yetişmedi kasko. şimdi ocak girdi. henüz aralık ayındayken bana "ocak girince fiyatlar uçacak" diyorlardı. bugün 1430 liraya aviva, 1530 liraya yapı krediden kasko fiyatı aldım. uçmuş hali bu mu? daha da yükselir mi sene içinde? düşer mi? yazın 5000 km güzergah planımız var. kaskosuz çıkmak istemiyorum. yazı bekleyip yola çıkmadan mı yaptırsam? bekleme riskine değer mi? sonuçta aracı sokakta bırakıp çıkıyoruz eve. kasko hakkındaki fikirleriniz nedir?

sigorta fiyatı düşmez abi nereye gidersen git herkes vw parçası pahalı vs diyecekler orta yaşları süren biri olarak güzel rakam vermişler değerlendirebilirisn eski boram varken ben fiyat sordugumda 2100 tl istemişlerdi :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ahko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2013, 01:01:01 »
slm..
2001 comf. alians tan 800 yaptırdım. aralık ayı daha ucuz oluuyor..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2013, 01:05:29 »
vay be. alliance bi araştırayım bakayım.

işte dediğim gibi aracı 27 aralıkta alınca 28 aralıkta da vaktim olmayınca plakayı 31 aralıkta ancak çıkartabildim. hemen sigortaya giriştik. arkadaşımızdı sigortacı kıyak yapar halleder dedim. ama kaskoya vakti yetmemiş son gün. başka poliçeleri de vardı açması gereken onlara girişmiş.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2013, 12:37:06 »
abi kışın risk unsuru fazla, günü gününe tutmaz kasko primlerinin, bahara doğru belki düşer ama emin değilim

sigortacı arkadaşının yapabileceği çok fazla bişey yok, bilgileri sisteme girince otomatik olarak bedel çıkıyor, ama yüzde 5 falan kendi iskontosunu koyabiliyor diye biliyorum.

yüzde 10 da taşra plakalı ise (ankara istanbul vs. değilse) plaka indirimi oluyor

en ucuz fiyatı ankara sigorta veriyor kasko konusunda ama çok da ahım şahım bir firma değil altını çizeyim, ben müşteri ilişkilerini aradığımda karşıma çıkan hanfendiye dolu izlerimi anlaşmalı serviste yaptırırsam hasarsızlık bozulur mu dedim?bilgi veremem dedi.sebep dedim, çünkü zorunda değilim dedi, ilk defa böyle bişeyle karşılaştım

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2013, 14:51:37 »
ben müşteri ilişkilerini aradığımda karşıma çıkan hanfendiye dolu izlerimi anlaşmalı serviste yaptırırsam hasarsızlık bozulur mu dedim?bilgi veremem dedi.sebep dedim, çünkü zorunda değilim dedi, ilk defa böyle bişeyle karşılaştım

:D :D :D :D

şaka gibi ya. ukalalığın vardığı son nokta. cem yılmazın tabiriyle "hatta ukalalığı geçiyorsun 200 metre ileride."

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2013, 18:56:11 »
pöfff o nasıl fiyatlar öyle? 2009 polo 2012 mayısında 650 tl gibi birşeydi, full ksako. Araç babamın üzerine yaş 56, onun avantajı var ama bu kadar da büyük fark olması çok şaşırttı.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2013, 19:16:03 »
indirimim yok. yaş 36. araç 2004 model. (sigorta yaşına göre 0 yaş olmadığından dolayı 2013 yılında 10 yaşında.)

1500 liraya bugün yaptırdım. yapı kredi.

Çevrimdışı gokeri06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2013, 10:28:39 »
2012 kasım 15 de daha önceki aracımın kaskosunu (%40 hasarsızlıkla 610 lira) zeyil ettirdim 55 lira fark aldılar. daha sonra lpg takılınca onuda eklettim 50 lirada ona verdim. toplamda 700 liraya gelmiş oldu bu arada aracın kasko değeri 21 liraydı sanırım ben 25'e tamamlattım.

Çevrimdışı kimyahmet

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2013, 22:48:44 »
Arac 06 plakali yasim 26 arac 99 Model anadolu sigorta ilk kasko 12 taksit 1436 lira
golf. das auto

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2013, 23:27:01 »
%40 indirim ikinci basamak Allianz 3000 lira aksesuar 950 lira araç bedeli 22500+3000. Aracın bedelini yükseltmek yerine aksesuar bedeli girmek daha doğru çünkü siz aracın değerini ne gösterirseniz gösterin riziko anındaki rayiç değere bakarlar.

en ucuz fiyatı ankara sigorta veriyor kasko konusunda ama çok da ahım şahım bir firma değil altını çizeyim, ben müşteri ilişkilerini aradığımda karşıma çıkan hanfendiye dolu izlerimi anlaşmalı serviste yaptırırsam hasarsızlık bozulur mu dedim?bilgi veremem dedi.sebep dedim, çünkü zorunda değilim dedi, ilk defa böyle bişeyle karşılaştım

;D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2013, 23:33:37 »
abi kışın risk unsuru fazla, günü gününe tutmaz kasko primlerinin, bahara doğru belki düşer ama emin değilim

sigortacı arkadaşının yapabileceği çok fazla bişey yok, bilgileri sisteme girince otomatik olarak bedel çıkıyor, ama yüzde 5 falan kendi iskontosunu koyabiliyor diye biliyorum.

yüzde 10 da taşra plakalı ise (ankara istanbul vs. değilse) plaka indirimi oluyor

Alper sen yine dua et mecbur değilim diye cevap vermiş. ya böyle deseydi?

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2013, 23:36:44 »
Bu arada kasko fiyatlarını geçtim asıl sigorta fiyatlarından korkun. Kasko fiyatına sigorta ücreti çıkan arkadaşlar var...

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2013, 23:45:41 »
sigorta fiyatları nasıl olucak herkes farklı bişey diyor ortalama ne kadar olucak