Gönderen Konu: 25.Anniversary Kit  (Okunma sayısı 8601 defa)

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
25.Anniversary Kit
« : 06 Ocak 2013, 22:55:29 »
Merhabalar, geçtiğimiz günlerde Doğuş Oto'ya uğrayıp fiyat alayım dedim 25.Anniversary Kit için yedek parçadaki adama google görsellerden fotoğraf bile gösterdim eleman hala aracın şasi no olmadan olmaz diyor. Bu kit GTI olarak fln mı geçiyor acaba bir kaç yere baktığımda stock GTI karlıklarda bundan olarak geçiyor sanırım  :-\
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt: 25.Anniversary Kit
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2013, 23:11:29 »
büyük ihtimalle almanyadan getirtmeleri gerekicektir.ordan da şasi no olmadan parça istenmiyo malesef.ama sen de şasi noyu verip sorsalar daha iyi değil mi  ???

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2013, 23:14:22 »
kanka sormana gerek yok :D
ön yan arka 1.900- 2.000 arası :D

bunlarda parça kodu

25. Yıl Ön Karlık(Spoyler - Anni Front Valance)
Parça NO: 1J0 071 609 B 9AX

25. Yıl Yan Marşpiyel (Anni Side Skirts)
Parça NO: 1J5 071 685 K 9AX

Hafif Alaşım 25. Yıl Jantı
Jant boyutu: 7.5J x 18
Lastik boyutu: 225/40 R 18
Parça NO: 1J0 071 498 2ZQ

25. Yıl Arka Tampon altı (Anni Rear Valance)
Parça NO: 1J0 071 610 B 9AX

25. Yıl Tavan Spoyleri
Parça NO: 1J0 071 640 B 9AX
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2013, 23:17:05 Gönderen: DenQ »

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2013, 23:21:27 »
sağolasın deniz not edeyim de gidip bir sorayım nedir ne değildir :) böyle bişey için tabiki tek adres Gani abi ama merak ettim bi geçerken uğrarım

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2013, 23:22:20 »
burayada yaz fiyatlarını.
 8)

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2013, 08:35:10 »
25anni ler belli sayida uretilmis gti lar uzerinde geliyor. Serviste baya tuzlu fiyatlari. Daha once koray servisten aldigi icin parca no ile sana fiyat verebilirler. Trye hic girmemis urune fiyat veremiyorlar. Ben polonyada bi saticidan almistim arka ekini uygun fiyatli ama fiber. Aracimin uzerinde takili suan. Gayet basarili bir urun. Ayni zamanda r32 5 kapi marapiyel ve r32 spoileride ayni kisiden temin etmistim. Dark gti konu basligi altinda fotolarini gorebilirsin

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2013, 10:50:16 »
25anni ler belli sayida uretilmis gti lar uzerinde geliyor. Serviste baya tuzlu fiyatlari. Daha once koray servisten aldigi icin parca no ile sana fiyat verebilirler. Trye hic girmemis urune fiyat veremiyorlar. Ben polonyada bi saticidan almistim arka ekini uygun fiyatli ama fiber. Aracimin uzerinde takili suan. Gayet basarili bir urun. Ayni zamanda r32 5 kapi marapiyel ve r32 spoileride ayni kisiden temin etmistim. Dark gti konu basligi altinda fotolarini gorebilirsin
Anladım özgür abi, merak ettiğim için soracaktım yoksa gidip doğuştan alacak kadar bütçem yok. geçenlerde öyle bi bakmak için girdim ABT markaydı sanırım pedal seti 300lere yakın bi fiyattı  :o

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2013, 12:01:19 »
evet ya fiyatlar serviste gerçekten tuzlu  :D emre kardeşim sen yine de fiyat alabilirsen yaz buraya  :tamamdir

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2013, 12:07:05 »
hacım araban gerçekten çok güzel,kazasız belasız kullan  :tamamdir yay mı var bu arada coil over mı?yaysa hangi marka kaç cm lik? :)
bi de şu öndeki R logosunu nerden temin ettin bi yardımcı olsan  :) çok aradım şu ana kadar
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2013, 12:08:46 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ocak 2013, 15:37:32 »

abi bu r tamponu polonyadakii adamdan almayı düşünüyorum ön-arka-marşpiyel(5kapı) olarak ama bilmediğim bişey var
abs plastik yazıyo?
abs plastik nedir ? fiber yapsak çokmu ağır olur ? ganile konuşmuştum ondada poliüretan maddeden var orjinale çok yakın demişti ama geri kalan yok sadece ön var kit olmasını istiyorum.
senin fikrin nedir abs-fiber olayında?
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2013, 19:01:53 »
Anladım özgür abi, merak ettiğim için soracaktım yoksa gidip doğuştan alacak kadar bütçem yok. geçenlerde öyle bi bakmak için girdim ABT markaydı sanırım pedal seti 300lere yakın bi fiyattı  :o

tt nim pedal setini alabilirsin bi ara 70 tl civarindaydi serviste fiyati. Ama almis yan ayak dayanayida aliyim dersen iste o baya tuzlu :) yine benim fotolar icinde olmasi lazim goruntuleri

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2013, 19:04:23 »
hacım araban gerçekten çok güzel,kazasız belasız kullan  :tamamdir yay mı var bu arada coil over mı?yaysa hangi marka kaç cm lik? :)
bi de şu öndeki R logosunu nerden temin ettin bi yardımcı olsan  :) çok aradım şu ana kadar
Amin cok sagol.
Eibach sportline yay var 50 mm diye tabir edilenlerden.
Logoyu ebayden almistim cok pahali bir urun degil. Bende baya aramistim sanirim ingiltere sitesinden bi saticida bulmustum

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2013, 19:09:58 »
abi bu r tamponu polonyadakii adamdan almayı düşünüyorum ön-arka-marşpiyel(5kapı) olarak ama bilmediğim bişey var
abs plastik yazıyo?
abs plastik nedir ? fiber yapsak çokmu ağır olur ? ganile konuşmuştum ondada poliüretan maddeden var orjinale çok yakın demişti ama geri kalan yok sadece ön var kit olmasını istiyorum.
Ebayde satilan abs plastik diye abir edilen urunler pek kaliteli durmuyor ve bi cok yurt disi kullanici camurluklara tam oturmadigindan sikayetci. Abs plastik dedigi bildigin plastik :)
Gani nin sattigi orjinale cok yakin kalitede.
Fiberi agirlik olarak plastikten cok farkli sayilmaz.
O saticida fiberleride vardi.
On tamponu ganiden al bence. Arka tampon icinde sana fiyat alabilir yurt disindan. Yan ekleri alabilirsin sanirim onlar yoktu ganide.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Ocak 2013, 19:58:52 »
abs plastik yazıyo?

Alper komple kit istiyorsan bana haber ver,iki müşterime sözüm vardı onlara arka tamponları da temin etmeye çalışıcam fiyat alınca sana da haber veririm. Arka tamponun resmi şu: